Skoči na vsebino

Nasmeh...


Priporočene objave

ni še videt konca gužve ampak po 3 pirih je kar malo bolj znosno, edino selekcijo delam komu telefon dvignem, da nebi komu povedal kar bi si sicer zaslužil pa mogoče nebi blo pametno :devil: ja hladilnik v pisarni je zakon :grim

komaj čakam na ligo prvakov zvečer, bo vsaj vredu izgovor za kako pivo spit :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej vcerajsnja jutranja belina... :D

potem lepo izkoriscen cas na podelitvi MM klub... (me je fascinirala domisljija nekaterih) :OK:

zdej pa odhod na razstavo 7 grehov... mam obcutek da bo fajn! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dohtar potrdil mojo diagnozo - poškodovano zapestje, vzrok poškodbe neznan :? , lahko od udarca, nepravilnega giba, obrabe..... :blink: vglavnem vse kar sem že vedel :hmm: dobra novica je dal lahko spet začnem trenirat po 2. mesečni pavzi in da sem naslednje 3 tedne snifar na recept ker sem dobil neki sprej za kostno maso, ki si ga v nos špricam :eek: pa neke kaplice, ki jih morem v BREZALKOHOLNO pijačo 2 na dan dat :grim . hhhmmmm bom mogu neki sok it kupit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si nek ljubitelj živali...

Pogruntal si me v nulo :OK:

Res je, sem velik ljubitelj zivali :grim :grim :grim

Najraje imam goveda, pa svinje, ovce tudi....pa perutnino brez perja in kosti :D

Za pse in macke (pa golobe) nisem vec tako preprican.... Ampak ker je kar nekaj tega lezalo po Litijski, zraven pa siptarjev kiosk..... Kdo bi vedel :? Ampak, mesni burek je bil :P :OK:

OK, dosti heca....Malo vec resnosti <_<

Tudi hrenovk, klobas in salam se ne branim :devil:

In ja, malca je bila :worship:

Kako lepo zacvrci, ko meso vrzes na vroce olje :naughty: :yes: Ali pa kako sika mast, ko kaplja na zerjavico :kva2:

Grem do sefa....Hocem drugam :P Za to mizo je prevelika poplava :whistle:

Kaj je ze bila tista reklama: ne kaplja in ne curlja :hmm:

:baa:

Kar naj....kaplja in curlja. Zaradi mene lahko tudi tece :smoke: A bi sel se na eno porcijo :? :yea2: Komaj cakam vikend :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!