Skoči na vsebino

Šotori... & kamp oprema ter kampiranje...


Noise

Priporočene objave

Tale miza je zakon, lahka in majhna za transport, ogromna za jesti in kuhati, 35 ojrov

http://www.louis.de/...tnr_gr=10002244

Glede na tvoje mnenje v stilu "več je manj" in "prtljaga ki marsikam ne sodi..." pa freespirit, kavboji in to... je tole najbrž s tvoje strani mišljeno kot zajebancija? ...no, miz pa res čisto kul zgleda...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tvoje mnenje v stilu "več je manj" in "prtljaga ki marsikam ne sodi..." pa freespirit, kavboji in to... je tole najbrž s tvoje strani mišljeno kot zajebancija? ...no, miz pa res čisto kul zgleda...

za burek gor dat je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tako ALU. mizo, samo da je bila po moje 1X večja, štirje komot sedijo in papajo vidu lansko leto v trgovini Eurospin v Lj. za manj kot 30 €, samo to je samo za v avto, ker je prevelika pakunga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa odgovarja ena srednja varianta - brez mize in z dvema majhnima stoloma. Kaj pa vem, tam ene 10-14 dni še zdržim sedet povsod na tleh, potem pa ne več. Zanimivo - "miza" na tleh mi je pa čist OK ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za burek gor dat je :OK:

Ma nit ne. Tole mizo sem kupil sem ko smo na dirke hodili. Tud sedeli so na njej. Kul zadeva, in zložena je tud moto-portabile. Je nism pa še nikamor pelal na motorju. :( Po moje se da s to mizico in dvema stoloma čist frajersko kampirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa odgovarja ena srednja varianta - brez mize in z dvema majhnima stoloma. Kaj pa vem, tam ene 10-14 dni še zdržim sedet povsod na tleh, potem pa ne več. Zanimivo - "miza" na tleh mi je pa čist OK ;)

enako jaz, 2 stola, pa viseča mreža...se pa vedno najdejo dobri sosedje, ki kar ponujajo mizo...tak da ni panike.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista ki jo je baddad nalimal, je zložena nič večja od armaflexa. res fina. jebentiš, morm navezat pa jo nekam pelat, tud če sam do Nadiže pa nazaj. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prodam praktično nov šotor Karrimor x-lite, zelene barve, za dve osebi. Uporabljen le 2x. (dve noci) Je "tunel varijanta" , dokaj prakticna zadeva. Ima notranjo in zunanjo steno. Zlozen gre v stranski kufer. Dimenzije cca. 40 x 18 cm. Cena 30€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miza ja, toda; Kam jo pa daste, da vam zavzame čim manj prostora?? :hmm:

Jst jo stlačim semle; (Kam pa vi?)

Ne me basat :blush: Mizo sabo voziš? Jaz mam sedaj alu kufre. So ravni in ko daš oba z motorja na tla, je kar lušna mizica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me basat :blush: Mizo sabo voziš? Jaz mam sedaj alu kufre. So ravni in ko daš oba z motorja na tla, je kar lušna mizica.

Točno tako. Na motorju je super, če je oprema "multipurpose".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Točno tako. Na motorju je super, če je oprema "multipurpose".

ja, multipurpose je fajn...

ena zadeva, ki jo mi2 vlačima s sabo...frizbi (rezalna deska, ki se lahko spremeni v krožnik, ko si spočiješ trebušček se pa še razmigaš :) )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me basat :blush: Mizo sabo voziš? Jaz mam sedaj alu kufre. So ravni in ko daš oba z motorja na tla, je kar lušna mizica.

Jaz pa trax kufre ponucam za stole, mizico pa mam tako od oka 40x60 višine cca 40, kateri se nogice skupaj zložijo, ''delovna površina'' pa se zloži na pol. Zložena je potem cca 40x30x5 in gre v stranski kovček ... če koga zanima lahko poslikam ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

t

bom kar jest:)

nekaj takega

post-5502-0-46582500-1336396680_thumb.jpg

E točno to :smoke: ... dodajam bolj detajlne slike, če sem jih že ravno naredil ...

20120507174342_DSC_9585.JPG

20120507174347_DSC_9586.JPG

20120507174351_DSC_9587.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firma je McKinnley, jaz sem zadevo kupil v InterSportu cca 2 leti nazaj, cena je bla 48 EUR + 40% popusta ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E točno to :smoke: ... dodajam bolj detajlne slike, če sem jih že ravno naredil ...

20120507174342_DSC_9585.JPG

20120507174347_DSC_9586.JPG

20120507174351_DSC_9587.JPG

A potem tu notri je še kaj placa za en roštilj in frižider? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem tu notri je še kaj placa za en roštilj in frižider? :?

JE samo z valjarom jih moreš prej povozit ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!