Skoči na vsebino

Šotori... & kamp oprema ter kampiranje...


Noise

Priporočene objave

Torej stari mački...letos greva s punco prvič kampirat in sedaj me zanima kateri Hrvaški kampi so lepi in pač...poceni? :ninja: Gledala sva San Marino na Pagu ampak ostajava odprta za nasvete in napotke :) Za prvič greva sicer z avtomobilom, naslednjič pa z motorjem se razume :) Že vnaprej hvala za odgovore. Lep pozdrav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej stari mački...letos greva s punco prvič kampirat in sedaj me zanima kateri Hrvaški kampi so lepi in pač...poceni? :ninja: Gledala sva San Marino na Pagu ampak ostajava odprta za nasvete in napotke :) Za prvič greva sicer z avtomobilom, naslednjič pa z motorjem se razume :) Že vnaprej hvala za odgovore. Lep pozdrav :)

Če imaš dobro družbo so vsi lepi, drugače je pa to malo težko vprašanje, a ti sploh veš koliko je kampov na Hrvaškem, torej moj predlog je, da tam kjer pač bosta greš pogledat, kako zgleda obala, kakšni placi so na voljo, pa do so wc-ji ok, pa veliko užitkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moje mnenje je enako, poskusit, če ti je všeč se naslednje leto vrneš :) Enkrat imaš srečo, drugič ne...sicer pa vem koliko jih je, preveč! :) Hvala vseeno. Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej stari mački...letos greva s punco prvič kampirat in sedaj me zanima kateri Hrvaški kampi so lepi in pač...poceni? :ninja: Gledala sva San Marino na Pagu ampak ostajava odprta za nasvete in napotke :) Za prvič greva sicer z avtomobilom, naslednjič pa z motorjem se razume :) Že vnaprej hvala za odgovore. Lep pozdrav :)

mal offa...a ni san marino na Rabu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zajebal sem :) Sem se zatipkal. Se opravičujem :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

San Marino na Rabu je za majhne otroke. Voda do kolen 100 m od plaže, samo pesek v riti, slednji je pa tudi čez pol kampa, tisti bližje plaži so se vanj vkopavali z avti. Pa še topli so za senco. Mi ni bilo všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu imaš link do kampov. vse lepo opisano in poslikano. kampov na hrvaške je več kot 300.

http://www.camping.hr/si/kdo-smo/partnerji

kar nekaj jih poznam. prvo povej kaj iščeš potem pa ti lahko pomagam dalje.

prva dilema - oblečen ali FKK

druga dilema - velik modern kamp z vsem udobjem trgovin, restavracij, bazenov, tušov, pralnic,... kaka diskoteka ali nekaj manjšega bolj naravnega? v velikem kampu je jasno tudi gužva, v manjših jih ni.

tretja dilema - kje blizu (Istra in Kvarner) ali do dalmacije

in tako dalje, plaža kamni, pesek, mivka,... velike plaže ali skriti zalivi,.......

skratka najde se vse

nekaj mojih favoritiv iz glave, je pa res da v večini že nisem bil par let ampak kampi se baje samo boljšajo, ne slabšajo.

Čikat - Mali Lošinj, kamp??? v Staremgradu (Paklenica), kamp Jelsa na Hvaru (FKK), Zaton pri Zadru (če imaš rad gužvo, gostilne, trgovine in velik kamp z diskoteko itd.)

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E točno to :smoke: ... dodajam bolj detajlne slike, če sem jih že ravno naredil ...

20120507174342_DSC_9585.JPG

20120507174347_DSC_9586.JPG

20120507174351_DSC_9587.JPG

a se to še da kje dobit???jst sem jo tud mel,pa j bivša nesla ko me je odrešila ;)...zj pa ne najdem več tega nker,sm sprašval u intersportu pa niso mel...to j zakon..še z biciklom sm peljal seboj na morje....sam moja rit je mal pretežka za stole..j blago popuščal :)

Popravljeno . Popravil hp2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zadevo sem jaz slučajno enkrat videl v Intersportu potem pa nikoli več nikjer ... nekaj sličnega, sicer brez stolčkov, se da najti na Ebay-u:

http://www.ebay.de/itm/Camping-Bel-Sol-Tisch-Tischplatte-Dali-f-Hocker-faltb-/290665364608?pt=DE_Sport_Camping_Outdoor_Campingm%C3%B6bel_sanit%C3%A4r&hash=item43ad017c80#ht_3182wt_929

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zajebal sem :) Sem se zatipkal. Se opravičujem :ninja:

na Rabu je boljši camp Padova 3. Sicer miren, bolj družinski kamp, ki pa je cca pol ure hoje oddaljen od starega centra Raba...

Če imata raje več gužve in dogajanja , je dober tudi Straško na Pagu, res pa je da nimaš v Novalji kaj počet. So pa Zrče blizu, če bosta feštala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se to še da kje dobit???jst sem jo tud mel,pa j bivša nesla ko me je odrešila ;)...zj pa ne najdem več tega nker,sm sprašval u intersportu pa niso mel...to j zakon..še z biciklom sm peljal seboj na morje....sam moja rit je mal pretežka za stole..j blago popuščal :)

mislim da sem ravno tole vidu v soboto v BTC, zraven hale A, trgovina Gigasport, al je bla včasih Giga pa se zdej drgač imenuje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu imaš link do kampov. vse lepo opisano in poslikano. kampov na hrvaške je več kot 300.

http://www.camping.h...o-smo/partnerji

kar nekaj jih poznam. prvo povej kaj iščeš potem pa ti lahko pomagam dalje.

prva dilema - oblečen ali FKK

druga dilema - velik modern kamp z vsem udobjem trgovin, restavracij, bazenov, tušov, pralnic,... kaka diskoteka ali nekaj manjšega bolj naravnega? v velikem kampu je jasno tudi gužva, v manjših jih ni.

tretja dilema - kje blizu (Istra in Kvarner) ali do dalmacije

in tako dalje, plaža kamni, pesek, mivka,... velike plaže ali skriti zalivi,.......

skratka najde se vse

nekaj mojih favoritiv iz glave, je pa res da v večini že nisem bil par let ampak kampi se baje samo boljšajo, ne slabšajo.

Čikat - Mali Lošinj, kamp??? v Staremgradu (Paklenica), kamp Jelsa na Hvaru (FKK), Zaton pri Zadru (če imaš rad gužvo, gostilne, trgovine in velik kamp z diskoteko itd.)

dobra izbira...jaz bi samo dodal še camp Straško na Pagu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra izbira...jaz bi samo dodal še camp Straško na Pagu....

ja res je, zelo dobro urejen kamp, pa tuši in WC luksuz..

Na začetku teme piše nekaj o šotorih, so pa posti zelo stari..Zato ponovno načenjam temo..

Zanima me kateri 4 sezonski šotor priporočate za 1-2 osebi? Predvsem katere proizvajalce in prodajalce pirporočate, pa na kaj je potrebno bit pozoren pri nakupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji kolegi ne morejo prehvalit firme quechua pri šotorih, spalkah, oblekah,... http://quechua.50webs.com/ pa so vsi alpinisti in navajeni samo najboljše opreme za nore cene. govorim seveda za kampiranja in podobno, ne himalajo.

moj naslednji šotor bo 100% od te firme.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si lastim Quechua 2 seconds Air, super za kampiranje, postavljen in pospravljen (ko naštudiraš sistem) v parih minutah, za v njega pa napihljiv "maksimus" in akumulatorsko pumpo ... velja omeniti, da hodim kampirat z avtom z veliko prtljage! :D

Problem pri teh šotorih je, da se zložijo v krog, na oko premera dobrega pol metra, ki je sicer zelo plosk in ne vzame veliko prostora ... tlorisno gledan pa je precej velik in neroden, na motor nimam pojma kam bi ga lahko vtaknil.

Ampak si pa car, ko ostali še švicajo in natikajo skupaj palce, ti pa že srkaš pivce. :P

Problem zna biti le, če ti poči katera od "palic", saj se jih ne da menjati in je šotor za v smeti. Kolegi so tako imeli z isto znamko probleme, ker so jih očitno pregreli v avtu na soncu in so jim tekom leta popokale palice na dveh šotorih. Jaz sem zaenkrat še vedno zadovoljen uporabnik, tok tok (happy camper).

Popravljeno . Popravil SLVR
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar precej pohval sem prebral tudi na račun tega šotora:

http://www.ebay.de/itm/Coleman-Phad-X3-Personen-Zelt-4000mm-Wassersaule-/370489057785?pt=DE_Sport_Camping_Outdoor_Zelte&hash=item5642de61f9#ht_4544wt_1139

še posebaj zanimiva je teža 4 kg, vodni stolpec 4000 in mere ko je spakiran cca fi 20x44, je pa cena kar zasoljena ...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar precej pohval sem prebral tudi na račun tega šotora:

http://www.ebay.de/i...#ht_4544wt_1139

še posebaj zanimiva je teža 4 kg, vodni stolpec 4000 in mere ko je spakiran cca fi 20x44, je pa cena kar zasoljena ...

Js mam tak šotor:

http://www.dein-klettershop.de/a-6741/?ReferrerID=9

Teža cca 3 kg, zložen cca 45 x 20 cm (odvisno kolk ga stisneš, ker ima kompresijsko vrečo), 4000 oz 5000 mm vodnega stolpca, za postavt dva rabta cca 5 min.

Če kupuje kdo opremo za kampiranje... imam dva bona po 50 € za IGLUSPORT. Dobil sem jih za darilo, žal prepozno, ko sem že kupil komplet opremo. Dam 10 % ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bos zgresil s kakim cenej mckinlyjem-oregon ali matuka,razlika le v letniku modela. v akciji je bil okoli 40eur.

2 vhoda,dobra visina,za 3 osebe,predprostori,zakli za skorne ali drug stuff.

2 huda naliva in burjo v umagu prezivu z lahkoto,niti kaple vode ni spustu v 2 letih.

ga nikoli ne impregniram, ima ze nekaj smole na sebi, gre v kufer in tehta pod 5 kg.

sem prej fural alpinisticnega,v njem je blo full uroce in klastrofobija zarad visine,pa kurcic ni sel v kufer,grr.

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se to še da kje dobit???jst sem jo tud mel,pa j bivša nesla ko me je odrešila ;)...zj pa ne najdem več tega nker,sm sprašval u intersportu pa niso mel...to j zakon..še z biciklom sm peljal seboj na morje....sam moja rit je mal pretežka za stole..j blago popuščal :)

http://quechua.50webs.com/#ecwid:category=991116&mode=product&product=4147840

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, bom še tole mal pregledal...pa se dajo dobit v slo...

seveda, mislim da jih drzijo intersporti. Tam je bila lansko leto akcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep, sem že našu njihov letošnji katalog...grem po šihtu na šubičevo mal uč vršt kako kej zgledajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno postavi sotor najprej doma. Ko sem ga kupil, je imel napako na notranji zadrgi, bil sem pa 3 dni pred odhodom v Dalmacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja obvezno...že zarad tega, da si sramoto ne delam v kakem kampu z navodi v roki in šotorom v drugi...hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!