Skoči na vsebino

Obročkanje


Pravokotar

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
Kdo je pa lepotec, ki nima las sploh? :hmm: :rolleyes:

Če cikaš na tistega z urejeno semiš frizuro, je to naključna priča :ph34r:

Lepotec-brez-las-spljoh je pa Kojak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf....tole je pa Monika začela prec po poroki z zelo trdo vzgojo moža...... :blink: :blink:

Alla B)

Ja, pa tako nežna dušca zgleda..... kdo bi si mislil ....... ženske ste res zagonetna bitja. :wacko:

Bogi Udiiii! :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če cikaš na tistega z urejeno semiš frizuro, je to naključna priča :ph34r:

Lepotec-brez-las-spljoh je pa Kojak

Ne, ne , ne....

če mal od strani, prot svetlobi pogledam, je tut Kojak mal semiš.... :unsure: mal no... :huh: tko, puhasto bolj :huh: ... nekam :blink: ...ja..... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm... a mi lahko kdo razloži logično sosledje slik in dogodkov; najprej poroka in nasmehi, par dni kasneje ženin v bolnici in zraven žena z nasmehom...

Se je uresničila Einherjareva prerokba?

(the Prophecy of the Almighty Einherjar :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se je vse skupaj začelo tako, da je eden rekel: "Bodi svetloba!"

Potem je šla pa zadeva precej rapidno naprej. V nekem, precej usodnem trenutku sta se dražestna Monique in Udi (fant da bi gore premikal) spoznala v biblijskem smislu. v naslednji fazi sta, neke sopeče in puhteče noči na Kreti, naročila majcenega Davitelja, vplačala tisto, kar sta mislila da je polna cena incl. Mwst., pa seveda ni, in 13. maja 2003. je bil Daviteljček dostavljen.

Po nekaj mesecih cincanja je Udizaverček vzel zalet, se vrgel pred Monique na kolena in jo prosil za roko. Seveda je pred tem lokavo ocenil, da je Monique precej navezana na svojo roko in da bodo ročici avtomatsko sledili še vsi ostali, tudi prikupni sestavni deli. Tako je tudi bilo. Obročkala sta se.

Vse pa kaže, da je Udi ob metanju na kolena rahlo podcenil svojo telesno maso, tako da je bil dr. Krkovič prisiljen izvesti generalni remont tadesnega kolenčka. Ostala hidravlika tam v bližini je (po Udijevem zatrjevanju) v solidnem stanju in se bp odziva na ustne ukaze, ročne komande ter celo na daljinca.

No, je zdaj kaj bolj jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm... a mi lahko kdo razloži logično sosledje slik in dogodkov; najprej poroka in nasmehi, par dni kasneje ženin v bolnici in zraven žena z nasmehom...

Se je uresničila Einherjareva prerokba?

(the Prophecy of the Almighty Einherjar :devil: )

Bow before me, for I am God (al mam pa god? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa lepotec, ki nima las sploh? :hmm:  :rolleyes:

Pa to je vendar CLAUDIO BISIO :kva2:

Moram mal poklicat Udija, da mi pove kje hudiča ga je spoznal, ker meni je Claudio že od nekdaj ful všeč in samo zaradi njega gledam Zelig, pa čeprav ne štekam pol k*** nič :P

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bow before me, for I am God (al mam pa god? )

bowing, bowing... :notworthy:

:D

Damn! I guess He was right again! First the knee..what's next?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

pa kaj je to možno :hmm: ,...1 leto in +, da se ni noben zaklemal :hmm: :grim ,....folk je postal previdn :whistle: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je to možno :hmm: ,...1 leto in +, da se ni noben zaklemal :hmm:  :grim ,....folk je postal previdn  :whistle: :lol1:  :lol1:  :lol1:

:grrr

bo kmalu spet :grim

:love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!