Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

jst sem jim poslal emajl ene 14 dni nazaj, pa so mi odpisali da je kul, lahko pridem(o), cena je 105 EUR (vseeno al bi nakazal denar takoj, več kot 14 dni prej, al pa on-the-face-of-the place), emajl sem FWjal rudetu in bojču, tebi ga zdele žal ne morem ker ga mam na službeni mašini... maš pa urnik na http://www.mbre.at/

Danke in finke, Suzuki, ampak ta link sem tudi že sam pripopal.. ;) In tam ni nikjer urnika, ali pa znam premalo nemško (kar itaq znam prema premalo) :) Torej 105 EUR, prostor pa bo gotovo?! Mogoče bi ga v ponedeljek vseeno kontaktirali...

Pa da malo nasmetim, poglej na www.mcm.si koledar (13.09/Grobnik), je kar ugodno.

Emmmm.... tudi 13.9. na Grobnik bi šel.. :grim Bom vsaj enkrat letos gor.... Kakšna je cena v predprodaji in na licu mesta ter kakšen je razpored dogajanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Gregs,

seveda je gor urnik, če ne ti ne bi pripopal linka... evo ti slikca urnika (reče se mu pa Zeitplan, po avstrijsko :) )

post-163-1188078977_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in da še tle napišem, iščem prevoz za en (v idealnem primeru za dva) motorja za tole dvodnevno Panonijo (sreda in četrtek, 29 in 30 avgust), če ma še kdo kaj prostora na prikolici al v kombiju...

kar pogumno PM, hvala vnaprej!

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je gor urnik, če ne ti ne bi pripopal linka... evo ti slikca urnika (reče se mu pa Zeitplan, po avstrijsko :) )

To Suzuki!!! :yea2: Sem vedel, da bo moral nekdo, ki zna bolje nemško, malo pomagati... ;) Evo, tale plan je pa super plan! Navozili se bomo do onemoglosti... :D Upam samo, da bo še prostor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm že vrgu kruzo u puško.... mislm Panonio u koruzo....mislm .... ne grem :( pa tok sm se veselil :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Js pa motiko u vrt :( , potli pa zvem da greste u pondelk za dva dni js morm pa u službi bit :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa motiko u vrt , potli pa zvem da greste u pondelk za dva dni js morm pa u službi bit

Kaj pa bolezen?! :whistle: ;)

No, napoved za pon in tor je recimo da v redu (vsaj ponedeljek), za torek bomo pa videli. Če bo scalo, se bomo pač prej obrnili. Glede na to, da nismo predvplačali, se bomo odločali na licu mesta. :grim

Mimogrede: če koga zanima, imam še en prostor na prikolici za obisk Pannonije. Gre se v nedeljo zvečer, pride se v torek zvečer. Start iz Ljubljane. Cena za vožnjo po pisti je 105 EUR na dan, vožnjo z avtom se pa deli na polovico... :) MIslim, da imajo organizatorji še prostor, bi pa moral vprašati. Če koga zanima, lahko sporoči svojo telefonsko ali pa dobi mojo v profilu.

Tale vremenska napoved mi je všeč: http://www.accuweather.com/world-forecast....ry&metric=1

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa motiko u vrt :( , potli pa zvem da greste u pondelk za dva dni js morm pa u službi bit :cry: :cry:

Kaj pa ga sračkaš z dopustom kadar ni treba :whistle: O:-) Sicer ti je pa že Gregs povedal, če je člouk bolan pač ne more v službo. :whistle: O:-) O:-) O:-) Da boš lažje zbolela ti povem še to, da se v pondelk vozi v eno smer v tork pa v drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregson kaj spet te bom moral trpet??

Hvala, Bojč, tut jest mam tebe rad... :P

Tamau: še vedno je prostor na prikolici... :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kat, Bojč je očitno vstal na levo nogo.. ;) Al' mu pa učeri njegowa ni dawa.... :lol1: :naughty:

Grem stavit, da ko bo pisto zagledal, bo pozabil na ketno in Gregsa.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti je spet predolgo ketno pustil!!! :angry:

Ma bi js z veselom red pomagala delat, tko bo pa spet use na eno žensko padl. Kat drž se :yes: bolezni pa ne preveč omenjat, k res nism dalč od nje :xx: bi kšno dirkanje po pisti zihr use bacile odgnal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca! Torej si bil udeležen v dirki? Kako je šlo?

alo.

nisem bil udeležen nn dirki...sem vozil ,prosto vožnjo, v soboto

cca 4 ure 130E

za mene 70 :D

so pa res bile v soboto kvalifikacije za nedeljšne dirke.

...dukati kap, kawasaki čelenđ, bričstoun kap, 600 & 1000..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ostale pa ne vem :hmm: so neki skrivnostni :?

Takoj, ko oddelam in se naspim, napišem celotno reportažo s fotkami... ampak ne bo prej kot jutri. ;) Na hitro pa: padali so novi rekordi, motorji ne, Rude je odnesel pokal :worship: , imeli smo se bajno noro dobro dva dni, kljub sibirskemu mrazu v torek. :yea2:

nisem bil udeležen nn dirki...sem vozil ,prosto vožnjo, v soboto

Aha... v redu... glavno, da si dobro tišal... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kljub sibirskemu mrazu v torek. :yea2:

Drugič bremzej 50 metrov bolj kasno pa ti gvišno ne bo več mraz!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!