Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

dajte mi malo pomagat... berger mi je odpisal da so še prosta mesta za 7. in 8. julij, mene pa zanima če lahko prijavim oz plačam za 2 hkrati in pa kje? Izpolnim prijavnico na njihovem page-u in je to to? Plačam z master card?

Mogoče lahko plačaš kar na licu mesta. Piši, kliči ga, pa se zmeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče lahko plačaš kar na licu mesta. Piši, kliči ga, pa se zmeni.

Nas berger ni hotel prej prijavit, dokler nismo v naprej plačal...

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče lahko plačaš kar na licu mesta. Piši, kliči ga, pa se zmeni.

kot je napisal nejc... nprej je treba plačat da si sploh prijavljen =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mater maš lepo poslikavo :worship:

drugač pa sej a se ne voz ponavad vedno desni krog :hmm:

pa vidm da bo 8.7. kr neki motosvetovcev gor :beer1: :010

hvala (ne govori kolk dela je blo s tem) =)

7. julija se vozi levi krog, 8. julija pa desni. Glede na to da sem do zdaj bil, ko se je vozil desni, se mi ne da učit levega, ker je to čist nova pista potem.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lepa, a maš kako statično slikco mogoče?

PS: pa ''pajska '' se pazi, jo je škoda tja zarint!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je lepa, a maš kako statično slikco mogoče?

PS: pa ''pajska '' se pazi, jo je škoda tja zarint!!

Pajsk je satan ja, sploh ta panonski :whistle:

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pesek vrjetno

Logično je... in pesek na Pannoniji je res zoprn... Bojč bo pritrdil... :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logično je... in pesek na Pannoniji je res zoprn... Bojč bo pritrdil... :whistle: :evilgrin:

A mam kej izbire? Sej si...khmm khmm....moderator oštja!! :whistle:

Kaj zdej boš spet kšn izgovor najdu za ne gor it?? Ma nardim "za čas posla" punčko iz tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mam kej izbire? Sej si...khmm khmm....moderator oštja!! :whistle:

Kaj zdej boš spet kšn izgovor najdu za ne gor it?? Ma nardim "za čas posla" punčko iz tebe.

Nimaš izbire...

:P Kakšen izgoro neki! A sem ga že kdaj imel? :hmm: Če rečem grem, grem, če rečem ne, pa pač ne.... vedno mi pa tudi ne uspe iti.... ;) A boš malo zajčka, da popravim svoj rekord? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa smo doma iz pannonije, morm povedat da je blo nenormalno dobr :OK: :OK:

moj najbolši krog je bil 2.16.27...za prvič bo uredu, naslednič se bomo pa še bol potrudl :D spoznal tud neki novih motosvetovcev B)

evo pa še kkšna fotka

post-10671-1215551725_thumb.jpgpost-10671-1215551758_thumb.jpg

post-10671-1215551820_thumb.jpgpost-10671-1215551900_thumb.jpg

post-10671-1215551930_thumb.jpgpost-10671-1215551978_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno vreme ste imeli?

Jaz nisem hotel narediti 500 km v eno stran glede na to, da je bil napovedan dež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ole... bil včeraj in to drugič... in seveda z zamudo ker smo zaupali navigaciji. Garmin očitno ne ve kaj je Madžarska.

Prvi trening seveda zamudimo ampak se tačas v miru pripravimo in razpakiramo. Vreme je bilo tisti trenutek še zelo na nivoju... 24 stopinj in oblačno.

Končno na vrsti da se spravimo na pisto in probam nardit čim več krogov za prvi trening, da vidim kako drži Dunlop GP Racer.

Vse OK... na sporedu drug trening, čas 2.11.741. Zelo zadovoljen, ampak sem vedel kje nisem dovolj hiter oz kje delam napake.

Potem je bila predolga pavza, po pavzi pa je začelo lepo deževat, tako da ni bilo več šans za izboljšanje časa, pa še 1 trening, dirka in 1 ure proste vožnje nam je odpadla... brezveze.

Lep pozdrav vsem, ki smo se spoznali oz videli =)

V.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhitrejša pot iz celjskega al pa LJ konca je Maribor-Graz-in potem proti Panoniji.

Smo zadnjič sprobal dve verziji in je avtocesta čez Graz definitivno najhitrejša in najenostavnejša varianta. Čez madžarske vasi smo se pa že tut vozili 2 uri!!!!!, kar je čist mim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba je bla fajn, neki forumskih imen je dobilo obraščke :naughty: (najbl sm si zapomnla N3ejca, k maš tok lep motor :whistle: ), drgač pa dogajanje na pisti čimprej za pozabt :krneki: .

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamau, bilo je super, kaj naj ti rečemo še!? A hočeš še bolj sline cedit??? :P :P :P

Jaz nimam nobenih slik, bodo drugi kaj prilimali... drugače pa v levi krog nov rekord, v desno pa skoraj... ampak so časi okoli 2:12 konstantni, kar sem zelo zadovoljen....

PS: Valetski, čestitke za 2:11, glede na to, da si bil šele drugič na tej pisti... :worship: Isto velja za Bladzota, ki je bil prvič... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa se je Suzuki zahvalil bogu za to, da je bil prvi... :whistle:

...prvi na startu :naughty:

post-570-1215640880_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba je bla fajn, neki forumskih imen je dobilo obraščke :naughty: (najbl sm si zapomnla N3ejca, k maš tok lep motor :whistle: ), drgač pa dogajanje na pisti čimprej za pozabt :krneki: .

Ja dobri so bli tisti tvoji obraški al kko se že reče :P suzuki je pa itaq najlepši motor ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... gume smo znucli do roba :

A slajderje se da tud tko znucat? Pa je identičen videz, al zgleda fake :whistle:

Popravljeno . Popravil Gregs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slajderje se da tud tko znucat? Pa je identičen videz, al zgleda fake :whistle:

Ja, mi vse na tak način nucamo in zgleda zelo avtentično. Pa cena je tudi ugodna. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!