Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Takole pa se je Suzuki zahvalil bogu za to, da je bil prvi... :whistle:

...prvi na startu :naughty:

Hola,

japajade :rolleyes: to sem pozdravil vas, moje zveste fane :whistle: ker ste na vrh towerja tko divje navijal zame :yea1: ej, hvala vam :worship:

ah ja, tale Panonija... 4740 metrčkov čistega, destiliranega užitka - in to v obe smeri :worship: sej ne more bit drugače kot superduperfinofajn :yea1: u bistvu nimam kaj napisat, kar ni blo že 100x napisano, prav tule... zato le: dva krasna, uživaška dneva, čeprav je popoldanski dež drugi dan nekaterim pojedel dirko :unsure:

aja, nekaj je pa le za povedat: Herr Berger ni pustil dirkati s 600ccmji v razredu nad 600ccm, zato je blo mal frke med tistimi, ki vozimo po dva en motor, a smo tudi to preživeli :rolleyes:

evo nekaj slic

post-163-1215686842_thumb.jpg post-163-1215686755_thumb.jpg

zmerna panika v boxu št. 7 :) gridboysi držijo marele dirkačicam (razen mene, k sem slikal, sorči SN :winkiss: )

post-163-1215686783_thumb.jpg post-163-1215686794_thumb.jpg

SN na ciljni ravnini prehiteva "gole polže" - nakede :lol1: Kat in SN :winkiss: se po koncu sessiona peljeta v box

post-163-1215686882_thumb.jpg post-163-1215686893_thumb.jpg

start warm-upa za klaso do 600 ccm, kjer sta Avstrijcem kazala zobe rude in Gregs :OK: seveda ni blo skoz tkole hladno, samo nisem uspel slikat najvišje temperature (se fotič ni hotel prižgat :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mi vse na tak način nucamo in zgleda zelo avtentično. Pa cena je tudi ugodna. :OK:

Tako da če imaš kšn komplet gum/slajderjev za znucat, te lahko mi rešimo muk. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

še slikce...

post-163-1215687973_thumb.jpg post-163-1215687985_thumb.jpg

ko smo odhajali (tko kot tlele SN :winkiss: ) iz boksov na pisto, je tale strogi stric pozorno pregledoval zapestnice in nalepke, kar našega bladzota seveda ni ustavilo :naughty:

post-163-1215688005_thumb.jpg post-163-1215688016_thumb.jpg

številna kamniška sekcija tokratne slovenske odprave B) takole smo nestrpno čakali da neha deževati na drugi strani piste

Ja, mi vse na tak način nucamo in zgleda zelo avtentično. Pa cena je tudi ugodna. :OK:

ja itak da, kdo pa še danes drsa s koleni po tleh, pa gume do roba zvozi?!?!?! to je pa ja nevarno... :P

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gridboysi držijo marele dirkačicam (razen mene, k sem slikal, sorči SN :winkiss: )

zdaj vem zakaj nama je bilo z AnO tako vroče .... gridboysa sta sama sebi delala senco :huh:, bosta mogla mal več moto GP-ja gledat in vadit poze :grim

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj vem zakaj nama je bilo z AnO tako vroče .... gridboysa sta sama sebi delala senco :huh: , bosta mogla mal več moto GP-ja gledat in vadit poze :grim

Sej maš levo nogo v senci. Ene pa res niso nikoli zadovoljne. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOS raketa. Edino naša hondica ji je bila kos na ciljni ravnini.

:naughty: :naughty: :naughty:

kaj z tigrom se je vozo na pisti :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: :naughty:

kaj z tigrom se je vozo na pisti :krneki:

definitivno je bil adrenalinc dneva :worship:, po ciljni je šibal k sneta skira, pri tem ga je pa tako razmetaval da je bilo na momente kr težko gledat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: :naughty:

kaj z tigrom se je vozo na pisti :krneki:

Tako je letel po ravnem, da nam ni blo nič jasno. :eek: 600 RR motorje je stresu za malo malico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je letel po ravnem, da nam ni blo nič jasno. :eek: 600 RR motorje je stresu za malo malico.

dobro to ze brez nos-a :naughty: tak da :whistle: še dobro da ni kaka daytona bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro to ze brez nos-a :naughty: tak da :whistle: še dobro da ni kaka daytona bla.

Ah sej pol je pršu ovinek, pa je kr nekje ostal. :whistle:

Pies: Danči a te lohka nekej vprašam??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sej pol je pršu ovinek, pa je kr nekje ostal. :whistle:

Pies: Danči a te lohka nekej vprašam??? :naughty:

Seveda.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ ZA VRAGA TE NI BLO ZRAVN!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ker mam preslab moped in bi mi bilo nerodno... :whistle: Pa da me še triumf spiči po ravnini!? :slap::nono:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mam preslab moped in bi mi bilo nerodno... :whistle: Pa da me še triumf spiči po ravnini!? :slap::nono:

D.

A si morda pomislu na to, da bi imel samo šporget čez??? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si morda pomislu na to, da bi imel samo šporget čez??? :naughty: :naughty:

:hmm: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sej pol je pršu ovinek, pa je kr nekje ostal. :whistle:

Pies: Danči a te lohka nekej vprašam??? :naughty:

ja to je isto ko da bi se z goldwingerco spravil na pisto :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tuki je še neki naših slik v albumu pa en filmčk na you tube :photo:

ALBUM

A ste si pogledal kok ste še bl od bliz fotogenični B) .....na spletni od Panonije.

japajade :rolleyes: to sem pozdravil vas, moje zveste fane :whistle: ker ste na vrh towerja tko divje navijal zame :yea1: ej, hvala vam :worship:

dva krasna, uživaška dneva, čeprav je popoldanski dež drugi dan nekaterim pojedel dirko :unsure:

aja, nekaj je pa le za povedat: Herr Berger ni pustil dirkati s 600ccmji v razredu nad 600ccm, zato je blo mal frke med tistimi, ki vozimo po dva en motor, a smo tudi to preživeli :rolleyes:

zmerna panika v boxu št. 7 :) gridboysi držijo marele dirkačicam (razen mene, k sem slikal, sorči SN :winkiss: )

Zgleda d niso dost navijal, d te je tik pred koncem še en naked spiču k za malco :evilgrin: . Drgač pa ja, ti lohk govoriš o uživanju ja, pelu dirko, nad mene pa dž poslal :angry: , pa niti marele nism mela....sj če ne nardiš vsega sam ni nč od nč :slap: . Berger je že vedu zakaj babe :krneki: ne pusti med 600ke na dirko, se je pokazal d sm ful nevarna na pisti :evilgrin: , mam tak vpliv na pred sabo vozeče d je joj, dva sta se rajš s piste v pesek zapelala (en clo dvakrat zaporedoma :whistle: ) en se je pa rajš po tleh vrgu kt d grem mem.....wasn't me O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste si pogledal kok ste še bl od bliz fotogenični B) .....na spletni od Panonije.

vidl vidl :D kr lepe slike so ratale ja :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro to ze brez nos-a

:grrr

Niti pod razno... enkrat sem se na začetku ravnine že poravnal z njim in bi ga prehitel, ampak ga je kar naenkrat ustrelilo, da mi ni bilo jasno, kaj se je zgodilo... no, vem, kaj se je zgodilo, ampak nisem mogel verjeti.... in tako spet do ovinka, kjer nisem vedel, ali ga bo požvečilo ali požvakalo... in ker sem pussy, pač nisem šel mimo njega in tvegal srečanja s peskom.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend je bla na Pannnoniji Jura. Podelitev pokalov je zgkledala kot slovensko državno z mednarodno udelažbo :D

u stock 1000 je zmagal Mr. Štibilj Sr, Prosenik 4, Dolgan 6, med 10 je bil vsaj še Cume, če sm koga izpustil se opravičujem.

V klasi OPEN je bil Stibilj Jr. drugi, Rozman 4, Dolgan 7. . . v 750 pa mislim da je bil edini borec Baky23. seveda je tud on odnesu pokal.

Škoda da je Albreht potolčen, in je prišel sam na obisk, in še večja škoda, da je Tina dvakrat padla. :( Čist divja deklica. Držim pesti, da karamboli niso pustili posledic.

post-1354-1216015849_thumb.jpg

post-1354-1216015860_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kj za rečt kt :worship: vsem, še posebi pa Proseniku ml. :worship: :worship: :worship: , mislm čist adijo pamet, tadrugič na Panoniji pa gre pelat 2:03:xx. Je blo pa slišat, d je 14ka čist dolenjski ovink ratala :rolleyes: , sm dokler sm pesek frči ni panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bojč, Rude, Suzuki, Danci, Gody in ostali, ki jih poznam... a gre kdo izmed vas na Bergerja 4. in 5. avgusta? Če gre kdo, naj mi prosim sporoči... imam eno prošnjo... za en filter od Bergerja... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojč, Rude, Suzuki, Danci, Gody in ostali, ki jih poznam... a gre kdo izmed vas na Bergerja 4. in 5. avgusta? Če gre kdo, naj mi prosim sporoči... imam eno prošnjo... za en filter od Bergerja... ;)

Mene ne pusti... :baa: :cry: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne pusti...

Ketno ji skrajši... :evilgrin:

No, če recesija pojenja do septembra, bi šel takrat na Bergerja, pa bi vzel sam filter... :P

Zdaj pa niti pod razno ne morem, ker grem na morje do 8.8., tako da tudi, če se najde dobra duša, ne morem nič sporočiti Bergerju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!