Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

prvič na pisti al prvič na pannoniji? =) vrjetno je tukaj že predhodno znanje vožnje po pisti =)

kdaj se gre naslednjič kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nisem bil na Pannonia Ring, pa me zanima, kdaj se vozi desni krog in kdaj levi.

Jaz bi šel enkrat gor z gumami, s katerimi sem vozil Grobnik, pa imam še nekaj materiala na desni strani gum. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nisem bil na Pannonia Ring, pa me zanima, kdaj se vozi desni krog in kdaj levi.

Jaz bi šel enkrat gor z gumami, s katerimi sem vozil Grobnik, pa imam še nekaj materiala na desni strani gum. :whistle:

Večinoma se vozi desni krog. Potrebno pa je seveda vprašat po telefonu tistega, ki je zakupil progo. Potrebne podatke najdeš v koledarju na njihovi spletni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek je brand racing , celo dnevna vožnja je 80 evrov ;)

lp

gre kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3ije kolegi pa jaz. posli pm če bi hoto poleg.

če dobim dopust grem ziher... do kire ure morem javit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo koliko je približna cena za Supermoto pisto?

Ne, pa si vedno rečem, da moram vprašati... pa vedno pozabim.... :whistle: Se bom potrudil in vprašal 7. in 8. julija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj 7. in 8. bi šel z vami(Rude vabi) pa ne morem. Tako da bi šel kdaj drugič, če me boste vzeli. Sam če je 100€ mi je pa mal predrago vseeno. Imam 5× Raceland/Logatec za ta dnar, pa še bližje je.

No, prosim vprašaj, pa kar tule povej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8.7. pa tud jst odhajam na pannonio, če bo še kkšn motosvetovec gor nej kr za rokav cukne (črno-srebrn gsx) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8.7. pa tud jst odhajam na pannonio, če bo še kkšn motosvetovec gor nej kr za rokav cukne (črno-srebrn gsx)

Po moje bo lažje, če nas kar b bksu obiščeš... nas boš lažje našel... ;) Glej kombije in avte slovenskih registracij... :whistle:

Saj 7. in 8. bi šel z vami(Rude vabi) pa ne morem. Tako da bi šel kdaj drugič, če me boste vzeli. Sam če je 100€ mi je pa mal predrago vseeno. Imam 5× Raceland/Logatec za ta dnar, pa še bližje je.

Ne verjamem, da je SM steza 100 EUR na osebo na dan... po moje bi znalo biti kvečjemu 30 EUR.... ampak če/ko izvemo, ti sporočimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bo lažje, če nas kar b bksu obiščeš... nas boš lažje našel... ;) Glej kombije in avte slovenskih registracij... :whistle:

ko bom na pisti za tabo prpelu, ti bom začeu blendat z lučmi :kva1: sej tvojo belo cbrko bo res bol težko zgrešit...a gre bladzo tud gor??

mi odhajamo v pondelk zvečer...plačan mam že, zdej sam upam da bo vreme, ker ko gledam za tork, neki oblačn kaže :huh:

kje pa vi gor kej spite, ko greste za več dni...v šotorih/kombijih al najamete sobe :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili včeraj. Najprej smo malo vedrili, nato pa je sonce dobro zagrelo asfalt in gasaaa.....

Bili smo v družbi pravih fac Prekmurcev, spoznali pa smo tudi Mariborsko ekipo.

Še bomo šli......

Thank's Red

post-129-1214890377_thumb.jpg

post-129-1214890068_thumb.jpg

post-129-1214890088_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil hector
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno res drži pravilo, da za dežjem vedno posije sonce, hehe, super je blo, pa še poceni za povrh... :OK: :OK:

Ps, fajn da smo se spoznali hector in ostala druščina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha "rejseri"

dajte mi malo pomagat... berger mi je odpisal da so še prosta mesta za 7. in 8. julij, mene pa zanima če lahko prijavim oz plačam za 2 hkrati in pa kje? Izpolnim prijavnico na njihovem page-u in je to to? Plačam z master card?

Najvrjetneje se vidimo 8. julija ker se takrat vozi desni krog :P častimo kak deci =)

lp

MV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha "rejseri"

dajte mi malo pomagat... berger mi je odpisal da so še prosta mesta za 7. in 8. julij, mene pa zanima če lahko prijavim oz plačam za 2 hkrati in pa kje? Izpolnim prijavnico na njihovem page-u in je to to? Plačam z master card?

Najvrjetneje se vidimo 8. julija ker se takrat vozi desni krog :P častimo kak deci =)

lp

MV

ej mater maš lepo poslikavo :worship:

drugač pa sej a se ne voz ponavad vedno desni krog :hmm:

pa vidm da bo 8.7. kr neki motosvetovcev gor :beer1: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom na pisti za tabo prpelu, ti bom začeu blendat z lučmi sej tvojo belo cbrko bo res bol težko zgrešit...a gre bladzo tud gor??

mi odhajamo v pondelk zvečer...plačan mam že, zdej sam upam da bo vreme, ker ko gledam za tork, neki oblačn kaže

kje pa vi gor kej spite, ko greste za več dni...v šotorih/kombijih al najamete sobe

Ne bom videl, ker nimam ogledal.... :P

Bladzo gre tudi, ja... ša še kdo...

Spimo v hotelu na pisti (Ciao Mario), cena 20 eur na noč po glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!