Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

:)

Road Smart je ta prava izbira. Pa imaš en set gum za 5 let.... :P:D

Pa prosim da nebi kakšen nadobudnež res mislil, da bo svobodnaptica01 šla na Panonio s Sportsmart...

uuu, sam mam res še eno RS doma trance_25_naughty.gif. Bo kar 80ka ostala gor, pol bomo pa vidl, kaj se bo dogajal, me prov zanima, kako se bo GPjka obnesla v primerjavi s SC zadnjič.

pri 2:45 loh tut izolirtak na feltno nalimaš pa ne bo problemov

Auč, tale je bla pa kr mal pod pas :D, sej res da 2:45 ni glih bliz rekorda, ampak maš tud ljudi, k se grejo gor vozit zarad lastnega veselja pa če se magar 3+ minute okol vozjo, lahk tud oni svoje izkušnje povedo. Zjutri k je bla mokra pista, so se na Dayzi s Sportsmartkami dejansko ljudje vozili dost bolj pogumno kot ostali z rang višjimi gumami, vsaj iz prve roke SC je drsela fejst fejst, mislim da je Gamma tud nekaj jamral čez GPjko... za hitrejši tempo po suhem bo pa komentiral kdo, ki jo je vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 2:45 loh tut izolirtak na feltno nalimaš pa ne bo problemov

lahko se afne guncat k si vsake 14 dni gor, zraven pa vse poletje:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auč, tale je bla pa kr mal pod pas :), sej res da 2:45 ni glih bliz rekorda, ampak maš tud ljudi, k se grejo gor vozit zarad lastnega veselja pa če se magar 3+ minute okol vozjo, lahk tud oni svoje izkušnje povedo. Zjutri k je bla mokra pista, so se na Dayzi s Sportsmartkami dejansko ljudje vozili dost bolj pogumno kot ostali z rang višjimi gumami, vsaj iz prve roke SC je drsela fejst fejst, mislim da je Gamma tud nekaj jamral čez GPjko... za hitrejši tempo po suhem bo pa komentiral kdo, ki jo je vozil.

Men takrat SC ni nič drsela v tistih razmerah, razn v 6 krogu na dirki k sm mal powerslajdov in verjetno ravno stik med obema linijama asfalta ujel, drgač pa zadovoljn z gumo cajti so bli pa 2:13. SC je kar solidna gumca za Pannonio, škoda k je res sam za tja. Ne paše ji ne Marof kaj šele Grobnik. Če se gre pa nazaj na 2:45 ji pa paše seveda vse:)) Sicer pa s tem ni nič narobe, če se je človek pršu lepo vozit naj se vozi kokr se sam hoče. Če pa že pretirava pa prosim naj ne vzame koga od nas sabo ko pade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men takrat SC ni nič drsela v tistih razmerah, razn v 6 krogu na dirki k sm mal powerslajdov in verjetno ravno stik med obema linijama asfalta ujel, drgač pa zadovoljn z gumo cajti so bli pa 2:13. SC je kar solidna gumca za Pannonio, škoda k je res sam za tja. Ne paše ji ne Marof kaj šele Grobnik. Če se gre pa nazaj na 2:45 ji pa paše seveda vse:)) Sicer pa s tem ni nič narobe, če se je človek pršu lepo vozit naj se vozi kokr se sam hoče. Če pa že pretirava pa prosim naj ne vzame koga od nas sabo ko pade.

Zanimivo, men je zjutri po mokrem dričal skoz, ko je bla pa pista suha je pa držala odlično, ob drugi priliki mi je pa pri 2:13 začela kontrolirano dričat na vrhu klančka med 7 in 8, ampak bl zato, ker nisem hotla nič gasa vmes popustit, pa enkrat sem mal pretiravala na izhodu iz dvojke, je šlo kr lepo pošrek, drugač pa za na Pannonijo zlo fajn guma edin ajsi je, ker ko pride nekje blizu indikatorjev zelo zelo hitro pada grip, me je presentilo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... edin ajsi je, ker ko pride nekje blizu indikatorjev zelo zelo hitro pada grip, me je presentilo.

A si to na večih kompletih opazla al je to ena izkušnja. Jest sm jo konc septembra na grobniku kr krepko čez indikatorje pokuru (zraderu profil v nulo,)pa ni blo opazit kake velke razlike. Bi blo fajn vedt al sm mel jest srečo in morm drugič mal pazt al si ti eno mal čudno dobila.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si to na večih kompletih opazla al je to ena izkušnja. Jest sm jo konc septembra na grobniku kr krepko čez indikatorje pokuru (zraderu profil v nulo,)pa ni blo opazit kake velke razlike. Bi blo fajn vedt al sm mel jest srečo in morm drugič mal pazt al si ti eno mal čudno dobila.

ena izkušnja, prejšni komplet je šel že pred indikatorji dol, ampak mi jih je še kar nekaj povedalo podobno, je šlo pa v mojem primeru za prvo gumo.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kako je bilo, pa kaka slikca naj pade !!!!!

Blo je kičasto,naredil 60 krogov,vozil 2.17.66,kar ni nevem kaj ampak prvič na motorju in zato kar zadovoljen,supercorsa se kar lepo obnašala ampak zdaj pride na vrsto dunlop GP,bili 4 slovenci vseh pa kakšnih 15,temperatura do 11.00 5-6°,pol pa 11,za vozit lepo, za gledat pa mrzlo closedeyes.gif

če bo vreme in kandidati gremo v torek ponovit,nekaj slik je ampak prilepim jutri ker je zdajle čas za .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je kičasto,naredil 60 krogov,vozil 2.17.66,kar ni nevem kaj ampak prvič na motorju in zato kar zadovoljen,supercorsa se kar lepo obnašala ampak zdaj pride na vrsto dunlop GP,bili 4 slovenci vseh pa kakšnih 15,temperatura do 11.00 5-6°,pol pa 11,za vozit lepo, za gledat pa mrzlo closedeyes.gif

če bo vreme in kandidati gremo v torek ponovit,nekaj slik je ampak prilepim jutri ker je zdajle čas za .....

Kakšno imajo tarifo za pol dneva? Je rešilec prisoten,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno imajo tarifo za pol dneva? Je rešilec prisoten,..

Tarifa je 80€,več kot pol dneva tko ne moreš vozit,ker do 11.00 je tko premrzlo whistle.gif ni pa rešilca in ne vozila za odvoz motorja v primeru padca headbang.gif,je pač treba bolj počas.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Hola rejserji,

gre kdo gor 16 maja, ko ima Brand Racing??

Midva s kolegom,menda že 15. popoldan whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ti so kar poceni, samo je vedno zelo polno.

...ne bo držalo - sem bil lani oktobra in nas je bilo samo cca 40..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ve morda kdo, kako so razporejene skupine na prostih treningih, ko se odvijajo Yamaha R-days?

Lp

Tule si lahko PDF dol potegneš:

http://www.motor-sports.at/de/de-yamaha-rdays/de-yamaha-rdays-index-anmeldung.htm

Za Avgust je bilo tako:

Zeitplaene-August-16-2011.pdf

Drugače pa mislim, da je bolj ali manj enako kot pri nas: http://pannonia2011.gody.si/dey_zi_days/urnik/index.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!