Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Me nekaj zdravje matra tko da najverjetneje ne :closedeyes:

Zimska testiranja se izvajajo v malo bolj južnih krajih, ne pa na Pannoniji, ko najprej splužjo pisto, potem pa se lahko vozi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja veš, da na marofu niti gasa ne moremo odpret :P

no no ne vžigi se ha ha, nimamo vsi jurčka sfriziranega, pa nimamo vsi 50 kg žive teže ha ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no ne vžigi se ha ha, nimamo vsi jurčka sfriziranega, pa nimamo vsi 50 kg žive teže ha ha

Res je,maš prav,eni mamo 100 kg in nič sfriziranga :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa na Marof ;)

grem v soboto in nedeljo na panonnio,si dobil gume?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem v soboto in nedeljo na panonnio,si dobil gume?

ne nisem, bom videl koliko jo bom jutri porabil ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no ne vžigi se ha ha, nimamo vsi jurčka sfriziranega, pa nimamo vsi 50 kg žive teže ha ha

No ja, bodimo pošteni, Marof je res dolgčas napram Panoniji.. Mam tut jst velikokrat občutek, da sploh ne morem gasa dat, lih dobro zavrtiš ročko, pa je že treba bremzat :) Je pa cenovno veliko bolj dostopen (v vseh pogledih, glede gum, glede uporabnine proge, glede oddaljenosti) in dokler ne dobim enga šihta, kjer bo denar kar letel (zihr ful možnosti za to.. :) ) se bo pač treba sprijaznit z Marofom.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, bodimo pošteni, Marof je res dolgčas napram Panoniji.. Mam tut jst velikokrat občutek, da sploh ne morem gasa dat, lih dobro zavrtiš ročko, pa je že treba bremzat :) Je pa cenovno veliko bolj dostopen (v vseh pogledih, glede gum, glede uporabnine proge, glede oddaljenosti) in dokler ne dobim enga šihta, kjer bo denar kar letel (zihr ful možnosti za to.. :) ) se bo pač treba sprijaznit z Marofom.

Se delno strinjam,je pa panonnia zelo poceni napram grobniku,mi smo plačal 5 dni z dirko in lap timerjem 440€ to je 88€ dan+1/2 zadnje gume = 100€ + bencin 30€ je skupaj 220€ marof je pa tudi cenovno dokaj blizu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no ne vžigi se ha ha, nimamo vsi jurčka sfriziranega, pa nimamo vsi 50 kg žive teže ha ha

Hehe :D Pa da nisi ti mene za Paris Hilton zamenjal :boobies:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delno strinjam,je pa panonnia zelo poceni napram grobniku,mi smo plačal 5 dni z dirko in lap timerjem 440€ to je 88€ dan+1/2 zadnje gume = 100€ + bencin 30€ je skupaj 220€ marof je pa tudi cenovno dokaj blizu!!!

Je vseeno kar precej razlike.. Mene pride Marof budget varianta z vsem skupaj cca 100€. Kupim rabljene gume, ki so več kot za 1x na Marof, hrano pa vodo ponavadi sabo iz Hoferja, potne stroške si podeliš..

Se strinjam, da je Panonija precej cenejša od Grobnika (zaradi gum), ampak zame žal vseeno predraga, da bi redno hodil gor :) Upajmo, da enkrat v prihodnosti.. :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delno strinjam,je pa panonnia zelo poceni napram grobniku,mi smo plačal 5 dni z dirko in lap timerjem 440€ to je 88€ dan+1/2 zadnje gume = 100€ + bencin 30€ je skupaj 220€ marof je pa tudi cenovno dokaj blizu!!!

no glej če teb več ne odgovarja Marof je tvoja odločitev, kar se pa stroškov tiče ne primerjaj prosim ta dva, ker niti pod razno ne gresta skupaj, me res zanima če bi šel z rabljenimi gumami gor na Panonio, bi upal, na Marofu si lahk privoščiš, ja sedaj boš pa rekel ja saj grem, ja greš z slike varijanto ki je dvojno dražja , pa ne morjo vsi nabaviti tako ugodno gume kot ti, in številčnost gum, SE NE STRINJAM DA JE LAHKO SKORAJ ISTO STROšKOVNO, pa ja še to, hvala lepa za vožnjo po dirkališču kot je panonia v tistem času ko je 80 € cel dan pa nikjer nobenega za odvoz ali rešilca v primeru padca, ja ja sedaj pa komentar ja saj na Marofu tudi ni tega, ne rečem da se niso zgodili padci in to hudi, sam panonia kot celota in dolžina je spet pojem zase,

da ne kompliciram, zame osebno panonia je raj dirkališče ki mi je in mi bo zelo malo dosegljiva, jo spoštujem in rad se vozim gor, ampak mi je tud Marof pri srcu ker je veliko treba delat, in mislim da se da veliko naučiti, ker velik problem preizkušanja samega sebe je zaviranje pred ovinkom ter odpiranje gasa iz ovinka, ravnina je za vsakega ki zna tišat do konca ostalo je pa umetnost, tako so mene učili in tako je moje mnenje

TAKO ZDAJ PA IMATE MOŽNOST ME POPLJUVATI ;) TAKO JE MOJE MNENJE DA NE BO POMOTE ;)

Popravljeno . Popravil SANJIN-MIXON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je pa zadeva čisto preprosta, Marof so treningi,ki se na Panoniji obrestujejo, če sestavim po par obiskov enega in drugega na sezono mi je super, na Marof hodim med tednom, ko si lahko privoščim pisto za 27€ in to samo zase, skoraj...

Nikakor pa jih ne primerjam,vem kaj je eno in vem kaj je drugo.

LP Bajsi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glej če teb več ne odgovarja Marof je tvoja odločitev, kar se pa stroškov tiče ne primerjaj prosim ta dva, ker niti pod razno ne gresta skupaj, me res zanima če bi šel z rabljenimi gumami gor na Panonio, bi upal, na Marofu si lahk privoščiš, ja sedaj boš pa rekel ja saj grem, ja greš z slike varijanto ki je dvojno dražja , pa ne morjo vsi nabaviti tako ugodno gume kot ti, in številčnost gum, SE NE STRINJAM DA JE LAHKO SKORAJ ISTO STROšKOVNO, pa ja še to, hvala lepa za vožnjo po dirkališču kot je panonia v tistem času ko je 80 € cel dan pa nikjer nobenega za odvoz ali rešilca v primeru padca, ja ja sedaj pa komentar ja saj na Marofu tudi ni tega, ne rečem da se niso zgodili padci in to hudi, sam panonia kot celota in dolžina je spet pojem zase,

da ne kompliciram, zame osebno panonia je raj dirkališče ki mi je in mi bo zelo malo dosegljiva, jo spoštujem in rad se vozim gor, ampak mi je tud Marof pri srcu ker je veliko treba delat, in mislim da se da veliko naučiti, ker velik problem preizkušanja samega sebe je zaviranje pred ovinkom ter odpiranje gasa iz ovinka, ravnina je za vsakega ki zna tišat do konca ostalo je pa umetnost, tako so mene učili in tako je moje mnenje

TAKO ZDAJ PA IMATE MOŽNOST ME POPLJUVATI ;) TAKO JE MOJE MNENJE DA NE BO POMOTE ;)

Tudi na Panonijo grem z rabljeno Supercorso brez kakršnih koli težav. Cena, o kateri je malo višje govoril Bagio (88E dan), je cena s strički na vsakem ovinku, dvema rešilcema itd. Tudi Fiala ima npr akcijo da lahko v predprodaji kupiš dan vožnje po 80€. Kar sem se jaz z različnimi gumami vozila po obeh pistah, je glede na koliko več kmjev narediš na Panoniji, obraba gume hujša na Marofu. Meni je bil Mrof fajn. Zamerim mu lahko samo 2 stvari- ni izletne cone na zadnjem ovinku in predvsem zamerim teti, da je pri dhev highsiderjih, pri katerih so piloti utrpeli poškodbe glave (zlom čeljusti) in nezavest, tista -sicer izredno prijazna in fajn gospa, na vsak način obema hotela sneti dol čeladi, dokler ni nekdo od očividcev posredoval in to preprečil.

Marof je res krasen za učenje, krasen za naštudirat zaviranje v piko, ampak so tudi druge vrline, ki pa jih tam ne moreš zvaditi. Je umetnost tudi vmes med bremzanjem 3 prestave zmetat dol brez opretanja zadka in odpeljat ovinek pri bistveno večni hitrosti, vožnja v različnih naklonih proge.

itd.

meni je pa zadeva čisto preprosta, Marof so treningi,ki se na Panoniji obrestujejo, če sestavim po par obiskov enega in drugega na sezono mi je super, na Marof hodim med tednom, ko si lahko privoščim pisto za 27€ in to samo zase, skoraj...

Nikakor pa jih ne primerjam,vem kaj je eno in vem kaj je drugo.

LP Bajsi

Se popolnoma strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena, men osebno precej pomembna zadeva...Na Marofu, čeprou je super pista, se ne moreš navdit bremzat v ovinek iz 250+ tko k na Pann..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delno strinjam,je pa panonnia zelo poceni napram grobniku,mi smo plačal 5 dni z dirko in lap timerjem 440€ to je 88€ dan+1/2 zadnje gume = 100€ + bencin 30€ je skupaj 220€ marof je pa tudi cenovno dokaj blizu!!!

čist đabe, če boš mev še kdaj kej tolk ugodnega mal sporoči ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delno strinjam,je pa panonnia zelo poceni napram grobniku,mi smo plačal 5 dni z dirko in lap timerjem 440€ to je 88€ dan+1/2 zadnje gume = 100€ + bencin 30€ je skupaj 220€ marof je pa tudi cenovno dokaj blizu!!!

Pa še dnar za registracijo, ki je potrebna za Hrvaško, lahko porabš za gume oz. stezo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok se vsem opravičujem, eni me razumete eni ne , važn je da se uživa, ok pa lep pozdrav vsem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je ratal fenomenalni vikend na Panonnia ringu,navozli se do nezavesti,uživali kot že dolgo ne,prinesli 7 pokalov od 1. do 9. mesta,časi pa v -650 2.06.xx in v +650 2.05.xx

Glavno pa da smo se vrnili vsi celi in zdravi z svojimi konjički.

Bila pa zelo dobra udeležba saj jih je kar nekaj vozilo pod dvemi minutami,najboljši čas pa 1.56.xx :kva2: :kva2: in to z R6

post-21872-0-30521500-1332185461.jpg

post-21872-0-29781000-1332185489_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste se dobr nažiral, ja pol vampek ni bil napoto ;)

Kaj ti naj rečem,saj sam dobro veš,ko si se do včeraj vozil približno tako!! :kva2: :kva2: ,drugače pa ni panike smo kr delali čez zimo in malo še sedaj :kva1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti naj rečem,saj sam dobro veš,ko si se do včeraj vozil približno tako!! :kva2: :kva2: ,drugače pa ni panike smo kr delali čez zimo in malo še sedaj :kva1:

hočeš reči da se zdaj bolje peljem :grupni:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!