Skoči na vsebino

Pannonia Ring, Madžarska


Vojč

Priporočene objave

Aja pozabil dopisat, ravno po koncu naše Ducati dirke, začne pada iz neba. Ne dež, ne žabe, ampak čisto prave snežinke :kva1: se je vremenu pol še ene dvakrat mal zmešal, za par minutk je kar fajn naletaval sneg, no hvala bogu se je sproti topil :grim

V glavnem v tok mrzlih in tok vetovnih razmerah še nisem vozil in upam da mi ne bo treba več :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pozabil dopisat, ravno po koncu naše Ducati dirke, začne pada iz neba. Ne dež, ne žabe, ampak čisto prave snežinke :kva1: se je vremenu pol še ene dvakrat mal zmešal, za par minutk je kar fajn naletaval sneg, no hvala bogu se je sproti topil :grim

V glavnem v tok mrzlih in tok vetovnih razmerah še nisem vozil in upam da mi ne bo treba več :grrr

A pokala pa nisi nobenga odnesu??? :grrr

še dobr, da sm delal in mi ni blo treba hodit zmrzovat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pokala pa nisi nobenga odnesu??? :grrr

še dobr, da sm delal in mi ni blo treba hodit zmrzovat...

Ne, žal jih za 4.mesto še ne talajo :D

A za 1.maja boš tud delu al boš na Grobnik prišel? :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, žal jih za 4.mesto še ne talajo :D

A za 1.maja boš tud delu al boš na Grobnik prišel? :hmm:

To bodo pa še povedal strici, načeloma smo pa frej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, žal jih za 4.mesto še ne talajo :D

A za 1.maja boš tud delu al boš na Grobnik prišel? :hmm:

A to sprašuješ, da ne boš več ti zadnji ampak jaz? he he he :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to sprašuješ, da ne boš več ti zadnji ampak jaz? he he he :OK:

Haha, ja za to ja :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vidva sta že rezervirala ali gresta kar tako gor?

Gresta en dan prej ali isti dan zjutraj?

grema?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobim dopust, boma šla. :OK:

Sedaj še morem samo zadnjo gumo zrihtat. Doma imam eno 211GP Medium-soft - pol pa gasa. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva sta že rezervirala ali gresta kar tako gor?

Gresta en dan prej ali isti dan zjutraj?

Oj,

včeraj sva poslala elektronsko prijavnico, nakazala bova pa v ponedeljek (130€), na dan prireditve je pa 150€.

Šla bova v četrtek pop in prespala pri "Ciao Mario" (30€ na osebo, lahko se zmenimo in damo še kako blazino noter in razdelimo :D).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imata mogoce se kaj prostora, ker sem ostal brez prevoza?

LP

Danes oz jutri grem gledat prikolico, če bo ok, jo upam da v enem tednu preuredim za 3 motorje in bo prostor. Javim v tem vikendu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobim dopust, boma šla. :OK:

Sedaj še morem samo zadnjo gumo zrihtat. Doma imam eno 211GP Medium-soft - pol pa gasa. :kva2:

Imam novo KR108 8854 za prodat če te zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam novo KR108 8854 za prodat če te zanima?

Katera trdota je to, ker nimam novih list z zmesmi?

Ceno mi pošlji na PM.

Katero zmes pa kaj po Panoniji vozite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za "spam", ampak ker je ravno govora o gumah za Panonijo.. Tudi jaz imam eno zadnjo GPjko 190/55 viška, praktično nova (niti hrapava še ne) - 2 kroga treninga. Zmes BTQ02 2894. Ne se trudit iskat po naših tabelah, ker te zmesi ni not, to je izvedba za Daytono v ZDA, kjer morajo bit zaradi ovala še posebej trpežne zmesi. Lani sem jo nabavil od Skubica, je rekel, da so sprobane tudi na Panoniji in da dobro delajo tam. DOT je 0911, tko da je frišna, skladiščena je bila pa tudi prav.

Če koga zanima PM, dam ugodno, ker mam še nek druge zaloge za ponucat in letos ne nameravam bit tolk na pisti, da bi jo rabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo jutri na Pannonijo na Branda????

Nekaj vas gre,jaz pa tokrat navijam za vas,bom pa naslednjič probal zravenčče ne greste prehitro,sem do 20.6. bos :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj vas gre,jaz pa tokrat navijam za vas,bom pa naslednjič probal zravenčče ne greste prehitro,sem do 20.6. bos :ninja:

...kak si lahko bos, če je kolega zadnjič na Pannoniji omenil, da si nabavil 30 parov "šuhov".....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kak si lahko bos, če je kolega zadnjič na Pannoniji omenil, da si nabavil 30 parov "šuhov"..... :)

Saj veš ljudje lažejo,samo enega :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

včeraj sva poslala elektronsko prijavnico, nakazala bova pa v ponedeljek (130€), na dan prireditve je pa 150€.

Šla bova v četrtek pop in prespala pri "Ciao Mario" (30€ na osebo, lahko se zmenimo in damo še kako blazino noter in razdelimo :D).

Kdaj mislita v četrtek popoldan it?

Če gresta preko avstrije, bi se lahko dobili na OMV bencinski pri Pesnici (malo pred zadnjo cestninsko postajo pred mejo), pa da gremo skupaj naprej. :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj mislita v četrtek popoldan it?

Če gresta preko avstrije, bi se lahko dobili na OMV bencinski pri Pesnici (malo pred zadnjo cestninsko postajo pred mejo), pa da gremo skupaj naprej. :D

Lp

V četrtek greva iz LJ šele ob prb. 18ih :mellow: - služba.... Drgače gremo pa mi vedno do Lendave in potem tam naprej.... :kva1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kje drugje ponavadi prespi? Pač da je okol 10 km oddaljeno od dirkališča pa da je po podobnih oziroma bolj ugodnih cenah na nočitev z zajtrkom ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo lani spali nekje v Sarvar-ju, kjer je bilo mislim da spanje brez zajtrka za 15€. Je pa bila zelo lepo opremljena hiška z kuhijo, kopalnico, spalnico in dnevno sobo.

Se morem pri M@dnes-u pozanimat, kje je to organiziral, jaz imam samo v garminu naslov. Mogoče se da tudi preko tega najt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!