Skoči na vsebino

zimsko spanje


italjet maniac

Priporočene objave

na žalost še ni v moji moči :doze: sam bom probu najdt kak digitaln fotoparat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo cool! Sej mene tui zeza da niam digitalca, ko bi rad kaj poslikal :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz zdej nekje morm dobit bele žmigavce!!!!!

Drgač pa, tole sem skoz zimo naredu

-eno zeleno neonko gor zmontiru

-4 ledice

-nekaj nalepk

-batne obročke+bat menjal

Načrti:

-svetleči ventilčki (roba, si jih že kje vidu!!!!???)

-rdeča prednja šipca

-beli žmigavci

-karbonska odzadja pr števcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa čez zimo naredu..................nč :P :D .) !!! Bom ga pa zdj hmau k bo vreme mau bolš na servis pelu pa zamenu gume pa mogoče avspuh (če bo dnar)! Aja pa še blokada bo šla KONČN vn (se je motor prbližn ulaufu)!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz več ne mislim frizirat mojga. Edino fergazer bi še dal gor če ga bom usposobo, ker ga pač mam doma. Študiral sem še mogoče za kakšne malo dalše sek. prenose samo ne verjamem da bom kje našel 20k v hlačah :P Bom kar metke pa mine rajši pucal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa zamenju kr cel motor sm presedlal iz 50ccm na 180ccm.zrihtal dal sem samo belezmigovce gor pa nove podloge za stevce sm dal delat pa blokado vziga sm naredu ja to bi blo pa vse aja pa zamenju sm stabilizatorje na masini k jih ma 180tka da ne trese vec to je pomoje tut vse aja pa tanku ole na ful pa bencin na ful novo svecko. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!