Skoči na vsebino

Koledarji


badfreek

Priporočene objave

Zanima me, ce kdo ve kje je mozno narociti koledarje s slikami golih pi.... na motorjih in na katerih je mozen dotisk.

badfreek

rock till you drop...and then rock some more

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me, ce kdo ve kje je mozno narociti koledarje s slikami golih pi.... na motorjih in na katerih je mozen dotisk.

Obrni se na Codeina...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ali pa ponizno prosi,da te kdo uslisi...

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Še vedno iščem, sem že tudi sam premetal veliko zadevščin. Torej, če bi rabili tovornjake, avtomobile (stare, športne itd) ni problema ;) Na motorje pa nisem naletel še nikjer, kjer sem spraševal... Očitno ni povpraševanja po njih in jih tiskarne ne tiskajo, oz. vsaj tiste ne, kjer sem preverjal. Tako, da to tudi mene zanima, če je kdo naletel na kaj takšnega ;)

LP,

Codeine

---

PLX 4Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me, ce kdo ve kje je mozno narociti koledarje s slikami golih pi.... na motorjih in na katerih je mozen dotisk.

badfreek

rock till you drop...and then rock some more

Hola!

Take koledarje, kjer so gor revne gospodicne, ki nimajo kaj oblect (in se vse silne mnozice ostalih vrst koledarjev) dela cel kup firm. Ena od njih je tudi:

David Mlakar, M Design, tel 041 718-819.

Upam, da ti bodo vsec - koledarji...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Take koledarje, kjer so gor revne gospodicne, ki nimajo kaj oblect (in se vse silne mnozice ostalih vrst koledarjev) dela cel kup firm. Ena od njih je tudi:

Pa so te silne bejbe na motorjih...

LP,

Codeine

---

PLX 4Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Po informacijah, ki sem jih dobil so ubozice na "svacem": na motorjih, avtomobilih, tovornjakih, traktorjih, pa colnih, jadrnicah...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

Po informacijah, ki sem jih dobil so ubozice na "svacem": na motorjih, avtomobilih, tovornjakih, traktorjih, pa colnih, jadrnicah...

Odlično, že kličem, če ima kakšen katalog...

LP,

Codeine

---

PLX 4Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem celo razmisljal o tem, da bi motosvet lahko naredil nekaj v tem stilu.

badfreek

rock till you drop...and then rock some more

Hola!

A to mislis koledar s clanicami Motosveta in njihovimi motorji???

hehehe

LP suzuki

PS Mi s Suzukiji smo pa res navihani, a ne badfreak???

Uredil - suzuki on 21/11/2001 19:26:02

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, kot smo posneli že film, Barbwire si od snemanja še sedaj ni opomogla, se nič ne oglasi, bomo posneli pa še koledar s forumašicami.

Rabimo: artdirektorja, direktorja fotografije, maskerja, producenta, izvršnega producenta, rekviziterja, degarderoberja, maskerja, fotografa, grafičnega oblikovalca in založnika. Prostovoljci na plan.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tako, kot smo posneli že film, Barbwire si od snemanja še sedaj ni opomogla, se nič ne oglasi, bomo posneli pa še koledar s forumašicami.

Rabimo: artdirektorja, direktorja fotografije, maskerja, producenta, izvršnega producenta, rekviziterja, degarderoberja, maskerja, fotografa, grafičnega oblikovalca in založnika. Prostovoljci na plan.

Brrrm

Evo prvi prostovoljec. Javim se za maskerja. Sem nekoč v Drami delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

My moto is GO NAKED!!!

Ej, ej, pocasi, pocasi tud jaz bi malo maskirat pomagal!!

Pa tud motor posodim za slikanje (po dogovoru z modelom seveda), je naked pa se Suzuki!

badfreek

rock till you drop...and then rock some more

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Rabimo: artdirektorja, direktorja fotografije, maskerja, producenta, izvršnega producenta, rekviziterja, degarderoberja, maskerja, fotografa, grafičnega oblikovalca in založnika. Prostovoljci na plan.

Brrrm

Kje je pa na spisku maser, da ogreje in uskladi delovanje vseh okončin in telesa za pravilno pozo pred slikanjem.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Evo prvi prostovoljec. Javim se za maskerja. Sem nekoč v Drami delal.

Jest sicer ne delam v SNG ali Drami, jih pa rad in skoz pomalem mažem !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim samo moški del ki se ogreva za idejo o koledarju s fotkami članic. Zaenkrat se še ni nobena oglasila, da bi bila za stvar. Torej fantje dokler ni vsaj ena prijavljena boste vsi ki ste pripravljeni sodelovati brez dela.

TOREJ FORUMAŠICE NAPREJ!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sramežjivost, Brko, sramežljivost, ali pa hočejo, da jih malo prosimo, potem pa kakor da ne bi, ampak če je ravno že treba ...

Ko je avdicija, se jih pa otepamo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tako, kot smo posneli že film, Barbwire si od snemanja še sedaj ni opomogla, se nič ne oglasi, bomo posneli pa še koledar s forumašicami.

Rabimo: artdirektorja, direktorja fotografije, maskerja, producenta, izvršnega producenta, rekviziterja, degarderoberja, maskerja, fotografa, grafičnega oblikovalca in založnika. Prostovoljci na plan.

Brrrm

SE JAVIM ZA MASKERJA.......NNNNJAAAAAMMMMMMMMMMIIIIIIIIIII

Hahahaha...samo kako bodo revice izgledale,ko se mi bodo rokce tresle hahahahaaaa

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!