Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

sm ze :naughty: hehe blond only on the outside :devil:

<zok> kaj pa tist pomeni - blond po dusi, k mas quit MSG na ircu?? ha?? ha?? ha?? :devil: :lol1:

90% beri NARAVNIH blondink ma pamet skoraj na tako visoki ravni kot kure. Aja pa ne sekerite se sej 10% je velik ce veste kaj so to procenti potem najbrz spadate med pametnejsi del :OK: :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal ste kruti. splosno znano je, da so vici o blondinkah zacel nastajat iz nevoscljivosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90% beri NARAVNIH blondink ma pamet skoraj na tako visoki ravni kot kure. Aja pa ne sekerite se sej 10% je velik ce veste kaj so to procenti potem najbrz spadate med pametnejsi del :OK: :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

jah...itaq....vici o blondinkah so itaq zato, da jih vi moški ( kurje pameti ) lažje razumete.... :lol1:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90% beri NARAVNIH blondink ma pamet skoraj na tako visoki ravni kot kure. Aja pa ne sekerite se sej 10% je velik ce veste kaj so to procenti potem najbrz spadate med pametnejsi del :OK: :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

V dokaz, da spoštujem blondinke (tudi) zaradi njihove notranjosti in kvalitetne inteligence ( :lol1: :lol1: :lol1: ) naj navedem, da moja prjatlca bjond (Tudi sicer v realnem življenju,ampak zmeraj manj) z 10 kami dela 2 faxa. še 7 izpitov in bom lahko naredil le :notworthy:

:xx: (sorrytrenutekslabosti :xx: ) :xx:

Dejte še kako sliko prlimat!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi njihove notranjosti

meni je pri ženskah notranjost še posebej všeč ... sploh če je fajn topla in podmazana ... :lol1:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah...itaq....vici o blondinkah so itaq zato, da jih vi moški ( kurje pameti ) lažje razumete.... :lol1:

:devil:

Sem iz štosev nekaj ukradel....

Slepec pomotoma vstopi v bar za lezbijke, si najde prost stol za

šankom in naroči pijačo. Čez nekaj časa se zadere k barmanu: "Ej, bi

želel slišati dober vic o blondinkah?" V lokalu nastane smrtna

tišina. Z nizkim hripavim in grozečim glasom se oglasi ženska, ki je

sedela pri šanku poleg njega: " Preden začneš z vicom, mislim, da bi

moral nekaj vedeti! Točajka je blond, jaz sem viska meter

devetdeset, imam črni pas v karateju, ženska poleg mene je dvigalka

uteži in je blondinka, ženska na drugi strani poleg tebe je profi

rokoborka in je blond, ven baciteljka je prav tako blond! Zato

frajer dobro premisli? Si še vedno želiš povedati tisti vic?" Slepec

malo pomisli in odkima: " Ma ne, ne da se mi ga petkrat razlagat!"

....kaj pa, če je vse res :ph34r: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal ste kruti. splosno znano je, da so vici o blondinkah zacel nastajat iz nevoscljivosti.

Zok a je tvoja punca blond da jih tolk zagovarjas. Hm men se bolj motoristke dopadejo pol pa blond al pa ne ce je na motorju pa da je lustna nc cakat hitro pijaco castit. :P :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res :P O:-) :devil:

Da nisi ti tud slučajno blond :devil:

Drugače pa sem "spoznal", da ima najbolj, (diplomatsko povedano) vicevsko totalno nedojemljiva, ženska, kar jih poznam, rjave lase :ph34r: . Drugo mesto(včasih prvo) pa držita dve kolegici(sestri), te dve sta pa obe blond :devil: .

Zdej je pa dost, hočem jest še kakšno slikco :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok a je tvoja punca blond da jih tolk zagovarjas. Hm men se bolj motoristke dopadejo pol pa blond al pa ne ce je na motorju pa da je lustna nc cakat hitro pijaco castit. :P  :P  :OK:

moja bivsa je blond. naravno. in ni zabita. vse prej k to. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja bivsa je blond. naravno. in ni zabita. vse prej k to. .)

No sej to je blo vse skupi kot joke misljeno ampak moras razumet da sem imel ze prej opisane probleme z blondinkami. Sej po svoje ti dam pa prov lahko so takoimenovane UMETNE blondinke se HUJSE :lol1: Ves zakaj ker ji je v glavo stopu peroksid pa jim je se tisto pamet ki so jo mele skuru. :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi ti tud slučajno blond :devil:

Mal nazaj poglej fotke,:D vem da nism blont :D pa tud ne bom nikol :D hehe pamet se me še drzi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal manj govort pobi, pa slikce za miss motosvet gor limat :angry:

je motosvetovka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!