Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

predlagam Bauco pa Nato (ostalih se tak nism "podrobno" vidu :) )!! :wub:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor poznam naša, motosvetovska, dekleta in žene, jih med njimi ni, ki bi rade takole nastopale.

Če bi pa bile, potem jih ne bi poznal kaj dosti, ker je to svet, daleč od mojih orbit.

Sicer je pa vrstni red že v naprej dobro znan in edini mogoč.

Nartalepša je moja Lady, potem pa sledi ...

Naprej pa me niti ne zanima :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je pa vrstni red že v naprej dobro znan in edini mogoč.

Nartalpepša je moja Lady, potem pa sledi ...

Naprej pa me niti ne zanima :P

...in lepota je takooooo objektivna stvar... :P

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok je postal tudi neuradni Mister Motosvet ... zdaj mu mormo samo še Miss najdt ... tako, k se bo upala z njemu pelat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš MINISTER Motosvet?

nakladat zna dost :naughty:

ti bi lahk bla kritik... ...cinicna si dost... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Motoboomu poslikajte vsako Motosvetovko, potem se pa nova tema naredi, s slikami in anketo za glasovanje za miss motosvet.

Zmagovalki seveda koncu pripada nagrada. Če nič drugega, dobi enega lupčka od mene :D .

Ideja res ni slaba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa deklet ni tok, da ne bi vse enkrat na vrsto pršle: miss januar, pa miss februar....

Vi mistri---no kle bi bil pa problem...

čist tko btw--kok punc je sploh članic.

ps ni vse v slikah--kaj pa sporočilo javnosti: Jaz se zavzemam za mir na svetu.....

:)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino tista s cmokanjem je takole malce :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Motoboomu poslikajte vsako Motosvetovko, potem se pa nova tema naredi, s slikami in anketo za glasovanje za miss motosvet.

Zmagovalki seveda koncu pripada nagrada. Če nič drugega, dobi enega lupčka od mene :D .

Ideja res ni slaba.

Ti s pa pametan mnogo, a drugač tudi, al ti sam tle gor tko dobro uspeva??? :kva2: :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz:

Mene bi pa bolj zanimalo kolk od teh motosvetovk v realnosti sploh ima izpit A kategorije in katera se je realno že kdaj sama peljala z motorjem … drugače pa predlagam da nardite izbor za miss prikolica al sopotnica …

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

who cares :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz:

Mene bi pa bolj zanimalo kolk od teh motosvetovk v realnosti sploh ima izpit A kategorije in katera se je realno že kdaj sama peljala z motorjem … drugače pa predlagam da nardite izbor za miss prikolica al sopotnica …

:zzz:

:kva2: :kva2: :kva2: ;) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame so vse Missssss! :yea2: :yea2:

Ajjčč......vem tut,da se vse borijo za mir na svetu,pa za odpravo lakote,pa za svobodni sex(valda),pa za........................ :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz:

Mene bi pa bolj zanimalo kolk od teh motosvetovk v realnosti sploh ima izpit A kategorije in katera se je realno že kdaj sama peljala z motorjem … drugače pa predlagam da nardite izbor za miss prikolica al sopotnica …

:zzz:

meni pa je čisto vseeno če vozi, obremenjuje zadnji zic ali potiska pedale. vse kar hočem je nekaj pristnega domačega, razgaljenega MESA na dobri mašini!!!!!!!!!! :yea2:

noise a mama nvo projekt, v milanu sma kar dobro trenirala!?! bo treba res nekaj domačega naredit! :devil: .)

ps: a za ne-prikolice pa ne pride v poštev, da bi se slikale? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa za prepoved bitumenskih zalivk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps ni vse v slikah--kaj pa sporočilo javnosti: Jaz se zavzemam za mir na svetu.....

:)

samo ne gledat v temo Izbrisani ! :lol1:

S takimi mirovniškimi in lačnimi izjavami pa garantiram med prvih 5 za miss slovenije ! .) :P

Kaj pa po avatarju - miss motosveta ? :hmm:

al pa številki noge - miss stabilnosti ?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da ga ti Nata maš in da si prava motoristka, jest si pa ne upam bit---a sem lohk tvoja prjatelca, a te lohk vsaj pozdravm, ko te srečam?

:zzz:

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da ga ti Nata maš in da si prava motoristka, jest si pa ne upam bit---a sem lohk tvoja prjatelca, a te lohk vsaj pozdravm, ko te srečam?

:zzz:

:notworthy:

Ne smeš, ker ti jaz ne dovolim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :SS

pervi, nemoj više, bre jadan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dajmo še malce k sosedom skočit B) ANDREA_03.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame so vse Missssss! :yea2: :yea2:

Ajjčč......vem tut,da se vse borijo za mir na svetu,pa za odpravo lakote,pa za svobodni sex(valda),pa za........................ :naughty: :naughty:

.... pomoč revnim...pa podporo humanitarnim organizacijam, pa vse študirajo pravo, da bojo zastonj kao pomagale revežem.... Same altroistke :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da ga ti Nata maš in da si prava motoristka, jest si pa ne upam bit---a sem lohk tvoja prjatelca, a te lohk vsaj pozdravm, ko te srečam?

nata

....ne se sekirat...

ti bom jest mahala letos...tud ce bova obe peš :naughty:

pa vsem unim emancipiranim "motoristkam" bova sle gume rezat ce ne bojo pridne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!