Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

Ježešmarija jest bi tudi glasoval, ma mi niso pravila glih najbolj jasna... :hmm: ... kaj čmo zdej.... :hmm: ...

SIMČI(kdo pa drug)-za kolk babnc se lahko glasuje??????????

Bi nucou vsaj ene 24 glasov. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ježešmarija jest bi tudi glasoval, ma mi niso pravila glih najbolj jasna... :hmm: ... kaj čmo zdej.... :hmm: ...

SIMČI(kdo pa drug)-za kolk babnc se lahko glasuje??????????

Bi nucou vsaj ene 24 glasov. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

ti daj kr za vsako po en glas. zravne pa daj tud bankovce po 100 evorv, lahko tudi po 500 evrov ... v skladu s tem, kolk maš, pa se pol odloči za število glasov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,clo na 7. mestu sem...huala Wobewt,od laskanja me kar pobira-se vidva maja v Kopenhagnu....pa bom na Radhuspladsen en manjsi incident uprizorila...

Lahko ugibas kdo jo bo fasou... :angry: :angry: :angry: :huh:

My dear NfR :wub: , sedem je moja srečna številka. Če si sedma, to pomen, da si prva! In če si prva, to ne pomen, da si sedma. Če si sedma, ni nujno, da si sedma. Si prva, če nisi sedma... :wub: B) B) B) B) Lubčke sedminki! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

My dear NfR :wub: , sedem je moja srečna številka. Če si sedma, to pomen, da si prva! In če si prva, to ne pomen, da si sedma. Če si sedma, ni nujno, da si sedma. Si prva, če nisi sedma... :wub: B) B) B) B) Lubčke sedminki! :004

Drage dame in gospodje, na zgornjem primeru se lahko učimo od mojstra, kako se pri svoji dami izmazati iz godlje, ki je na prvi pogled nerešljiva.

Doktor, mojster, profesor, direktor, svaka čast :notworthy: :D

P.S.:

You think she bought it? Otherwise Roby shall be pronounced as "Master of Disaster". :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa res ne vem za katero (kaj) naj se odločim.

Mater je bilo danes zanimivo na motoboomu :P

post-15-1079123050.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage dame in gospodje, na zgornjem primeru se lahko učimo od mojstra, kako se pri svoji dami izmazati iz godlje, ki je na prvi pogled nerešljiva.

Hvala, hvala, gospod prof. dr. Mustang. B) Učim se od mojstra. Kar se Robycop nauči, to Robycop zna! B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, hvala, gospod prof. dr. Mustang. B) Učim se od mojstra. Kar se Robycop nauči, to Robycop zna! B) :D

The skill of men's bullshitting is an art with a rich tradition and history... :lol1:

Nataška, saj VEŠ, da si pri Robyju vedno na prvem mestu!

(here I go... :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The skill of men's bullshitting is an art with a rich tradition and history...  :lol1:

Nataška, saj VEŠ, da si pri Robyju vedno na prvem mestu!

(here I go... :lol: )

Påjta vidva rajs na eno pivo,oziroma øl ali bayer po domace,pa ne cukrajta tuki po motomarsu...Sta pa mojstra-priznam-v pitju,blebetanju eden pa celo ce me spomin ne vara tut v povracanju... :kva2: :P

Btw Mustang,zakaj pa po novem Pittov Brade v avatarju-cikas na podobnost al si pa fen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slikca in glas za Manu... :OK:

Tako... mene je Manuela klele na štantu za kravatlc, da morem zanjo glasvat :BUA: (a se tkole pridobiva glasove :fight2: )... NIČ NE BO :P :devil:

Manu, manu... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa res ne vem za katero (kaj) naj se odločim.

Mater je bilo danes zanimivo na motoboomu :P

za Tanjo (leva)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen na drugi pogled? :rolleyes:

:)

...ljubezen na 547544367-i pogled?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa res ne vem za katero (kaj) naj se odločim.

Mater je bilo danes zanimivo na motoboomu :P

moj glas desni........... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Påjta vidva rajs na eno pivo,oziroma øl ali bayer po domace,pa ne cukrajta tuki po motomarsu...Sta pa mojstra-priznam-v pitju,blebetanju eden pa celo ce me spomin ne vara tut v povracanju... :kva2: :P

Btw Mustang,zakaj pa po novem Pittov Brade v avatarju-cikas na podobnost al si pa fen?

No, pa swa si prwošla en oel. B) Kajti....kdor zna, zna! :P

Pa seve, master Moos-tang JE Brad. B) Ni sušilc. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako... mene je Manuela klele na štantu za kravatlc, da morem zanjo glasvat  :BUA:  (a se tkole pridobiva glasove :fight2: )... NIČ NE BO  :P  :devil:

Manu, manu...  :004

Sem mislila, da boš sama od sebe, za mene.... :(

Zdej pa tko :topic:

:P :D

p.s.

Drugič bom še Desmota za kravatlc :ph34r:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yao, pa da ne omenjam izglasovane Miss Motomars! Nekam me vleče na Symru-ja. Ne dobesedno, vizualno. B)

Peesda! :fight2: :fight2: :fight2:

Če si mislu mene, si takoj premisli, ker ko boš vidu fotko od mene pa od Simčija..... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si mislu mene, si takoj premisli, ker ko boš vidu fotko od mene pa od Simčija..... :yea2:

Ne bi si drznu!!! :D Simčy, ne.....ti, si prelepa! :wub:

Fotke wanted!!! Niti Sym te ne prešiša! :P Kajti manualna lepota postaja Manualna krasota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!