Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

Ja, takšni bi pa z veseljem demonstriral smrčkanje. Upam da je lepa, ne pa tudi pametna. Ker če je oboje, potem so moje šanse nične :grim

Med gledanjem slikic na omenjenem linku, dobivam občutek, da je motosvet prerastel v "podjetje". Si tisto ti Noise? He he he. Še malo pa bo v rumenem tisku pisalo: "Poslovnež, ljubitelj motorjev in lepih žensk." :lol1:

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...myaw... :wub: :D

ku lep ducati ne :grrr zakaj se mi zdi d je neki s tem povezan tvoj post :xx:

bom tud js glasoval za NEducati, torej voznico...od 1 do 10.........nej bo 11,46 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med gledanjem slikic na omenjenem linku, dobivam občutek, da je motosvet™ prerastel v "podjetje".

Saj to je že od nekdaj, samo na forumu morda tega ni toliko občutiti ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je že od nekdaj, samo na forumu morda tega ni toliko občutiti ... :)

Mhm, tako tako :)

Če bo kakšen tvoj pisec zbolel in boš potreboval kakšen članek, pa le povej. Če že založnika ne najdem bom morda z eno stranjo(ali dvema) teksta laže naletel na plodna tla.

P.S: Sam tale punca je pa tko luštkano lepa, da bi se lahko kar hitro zaljubil :)

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je bilo slikano na motobumu, zanima me nick, ime, če je mogoče članica na motosvetu. ;)

hALO, pa saj nismo ženitna agencija.. :D

Morda jo boš na naslednjem moto boomu spet videl... pa jo boš sam vprašal ;)

Tale fotka je tudi kjut, a ni? Tukaj imamo pa dve misici...

post-15-1092775230.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da je bilo slikano na motobumu, zanima me nick, ime, če je mogoče članica na motosvetu. ;)

ime: Helena

nick: Helldeep

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ime: Helena

nick: Helldeep

:naughty:

Jao Pervy, pa tako sem si želel napisati, da si car, ko si tole objavil. Toda previdnost je mati modrosti in preden bi te doletela nebeška glorija(in posvetna hvala), sem moral preveriti, če takšen nick sploh obstoja. Šmrc, nobene peklenskogloboke ni tukaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nameček bi moral reči, da je angleškega porekla in da se piše Foreplayer.

Miss Helena Foreplayer aka Helldeep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hALO, pa saj nismo ženitna agencija.. :D

Morda jo boš na naslednjem moto boomu spet videl... pa jo boš sam vprašal ;)

Tale fotka je tudi kjut, a ni? Tukaj imamo pa dve misici...

Saj z Allo sem govoril, z ono drugo misico pa še ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao Pervy, pa tako sem si želel napisati, da si car, ko si tole objavil. Toda previdnost je mati modrosti in preden bi te doletela nebeška glorija(in posvetna hvala), sem moral preveriti, če takšen nick sploh obstoja. Šmrc, nobene peklenskogloboke ni tukaj .)

saj nisem rekel, da je to njen nick, ki ga uporablja na forumu :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da imajo Hrvati za contest obljubljene bogate nagrade in to je razlog da se punce prijavijo. Pa da ne boste mislili, da so članice MOTORI.HR

One so kandidatke za nagrade in to je to........folk se lahko pa slin. Sponzor manjka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da imajo Hrvati za contest obljubljene bogate nagrade in to je razlog da se punce prijavijo. Pa da ne boste mislili, da so članice MOTORI.HR

One so kandidatke za nagrade in to je to........folk se lahko pa slin. Sponzor manjka....

No vdite, da niste tok zamegljeni in končno je en spoznal, da brez nič ni nič....torej prvo nagrade :D ....kak avto ali motor (-motor ne kr neki) v trajno last ne bi bilo švoh....pol pa prijave kandidatk...pa še MS bi dobil ogromno novih ,,neznancov,,.

Kdo vas je biznisa učil?? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vdite, da niste tok zamegljeni in končno je en spoznal, da brez nič ni nič....torej prvo nagrade :D ....kak avto ali motor (-motor ne kr neki) v trajno last ne bi bilo švoh....pol pa prijave kandidatk...pa še MS bi dobil ogromno novih ,,neznancov,,.

Har har hardi har... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nagrada že, če si predmet poželenja velikega števila moške populacije :devil: :wub: :devil: :?

(sajsteradevcentrupozornostipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nagrada že, če si predmet poželenja velikega števila moške populacije :devil: :wub: :devil: :?

(sajsteradevcentrupozornostipress)

:lol1: :lol1: :lol1:

Dejmo to male obrnit. Nagrada za velik del moške populacije je to, da lahko pasejo učke na "predmetu" poželenja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Tadej, provocira.. Odgovori mu z argumenti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!