Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

! :P Kajti manualna lepota postaja Manualna krasota!

A me pecaš? O:-) :OK: :notworthy: :004

p.s.

Tut če mi ne odpišeš takoj, ker se bom lih kar skensala, ker mi f .( :kva2: ) teži... O:-)

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me pecaš? O:-) :OK: :notworthy: :004

Ribič, ribič me je ujeeeel.... :004 :004 :004

No.....po uradni službeni dolžnosti morm oddat svoj glas in stas za my dear NfR za Mistress Of MotoMars! :wub: :wub: Če bere to, loobschka! :004 (mislm, da mi nobena od mojih lubic ne bo zamerila B))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No.....po uradni službeni dolžnosti morm oddat svoj glas in stas za my dear NfR za Mistress Of MotoMars! :wub: :wub: Če bere to, loobschka! :004 (mislm, da mi nobena od mojih lubic ne bo zamerila B))

Jeg elsker dig!!! :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Påjta vidva rajs na eno pivo,oziroma øl ali bayer po domace,pa ne cukrajta tuki po motomarsu...Sta pa mojstra-priznam-v pitju,blebetanju eden pa celo ce me spomin ne vara tut v povracanju... :kva2: :P

Btw Mustang,zakaj pa po novem Pittov Brade v avatarju-cikas na podobnost al si pa fen?

Sva upoštevala tvoj cenjeni nasvet in spila skupaj pivo :beer2: pa še ga bova .)

Hvala za kompliment - se trudimo biti mojstri v blebetanju, pitj in še marsičem drugem... O:-)

BTW: Glede Kruha Jame (Bread Pit): ful mi je noro dober film Fight Club in se totalno strinjam z njegovi sporočilom in vsebino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje to pomen: častim te na pivo! B)

You are the luckiest man i know...

In ja, tudi jaz glasujem za: Natasha from Russia!

S to gesto, ko je (sicer v tujem jeziku - in če to sploh pomeni to - recimo da ja, ker se noro dobro sliši) izbranca svojega srca povabila na pivo, je dokončno zmagala (poleg vseh njenih ostalih lastnosti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeg elsker dig!!!

Po moje to pomen: častim te na pivo! B)

Close enough! B)

Če pa upoštevaš še ločila, ti postane jasno, da bi te poprej rada nabrisala. :kva2:

Pomoje je dostojna kandidatka za Miss Motomars. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve kandidatki v ožjem finalu

Glasujem za desno!! :P

(sej je to SymRu, ne??)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmm, levo sm mislu, ne desne... :hmm: to se zgodi, ce mas mamo zravn ("dej tist zvocnik bol na desno, da bos mel vec prostora na mizi... ...dej bol desno, no... DESNODESNODESNODESNOOOOOOOo!!!!" :P)... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Glede Kruha Jame (Bread Pit): ful mi je noro dober film Fight Club in se totalno strinjam z njegovi sporočilom in vsebino.

Meni tudi :yea2: ceprav sem zdaj malo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve kandidatki v ožjem finalu

Levo,definitivno...,ne desno...ma ne, levo...mal bolj desno-aja ne tam je ze Manu...Klinc-pa ta disleksija!

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Close enough! B)

Če pa upoštevaš še ločila, ti postane jasno, da bi te poprej rada nabrisala. :kva2:

Pomoje je dostojna kandidatka za Miss Motomars. B)

pEPE-for the last time-"jeg elsker dig" pomeni "ljubim te"(no ja tukej se marsikaj zraven pase),ti garantiram,ker mamo po vsej soli nalepke "jeg elsker min skole",kar pa najbrz ne pomeni "jebes solo"...al pa tud... :P

Lubcke NfR :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej njo zanima.... :P :D :rolleyes:

Potem pa bi ji jaz raje predlagal, da se sama (oz. s tvojo pomočjo) prijavi z izbor miss motosvet. Pa da ne boš kakšnega izgovora na dan privlekel, da ona ni članica. To ne bo veljalo.

Tako da hitro prilepi sliko gor in osnovne podatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je zdej a bo kej fotk al ne

Fotka od Alene BMW če že ni kje gor (vir njen home page)

bmw65R-alenka.jpg

Pa še veliko deklet ki so idealne za leplenja fotk v to robriko.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa bi ji jaz raje predlagal, da se sama (oz. s tvojo pomočjo) prijavi z izbor miss motosvet. Pa da ne boš kakšnega izgovora na dan privlekel, da ona ni članica. To ne bo veljalo.

Tako da hitro prilepi sliko gor in osnovne podatke.

Morda pa sem preveč sramežljiva.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa tud meni ni nič jasno, pa najbrž komu drugemu tudi ne, kdo so sploh kandidatke. PRedlaga, da se najde ena dobra duša pa nalepi slike in napise kdo je kdo. Jaz, ki sem se z Motosvetovci srečel prvič v Celju, razen Alle nisem spoznal nikogar, pa še Allo samo zato, ker ma zraven nicka še povezavo na svojo stran. Kaj če bi zadevo priblišal neuki raji in k šifram , ups. nickom še slike dal, pa da se začne prava anketa. :? :hmm: :notworthy: :OK:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pEPE-for the last time-"jeg elsker dig" pomeni "ljubim te"(no ja tukej se marsikaj zraven pase),ti garantiram,ker mamo po vsej soli nalepke "jeg elsker min skole",kar pa najbrz ne pomeni "jebes solo"...al pa tud... :P

Lubcke NfR :yea1:

Sm mislu, da je nekij v zvezi s pivotom! Pa mi je vseen všeč!!!! B) B) :004 :004 :004 :004 :wub: :wub:

Pepy pa Moos-tang sta moj bodoča ljubimca! B) Sm reku! Ostale sm že obdelaw. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!