Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

:P :P :D :afro1: :afro1:

audrey10.jpg

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Tale bi lahka pršla v ožji izbor, ANEEEEEEEE :notworthy:

LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, sam eno vprašanje!!

Mam sam en predlog, da bi pa mogoče res nardilo kakšno tabelco oz. spisek kandidatk, za katere bi dejansko lahko glasovali in na na koncu koncev prišli do realnih rezultatov o tehle simpatičnih puncah (seveda, teh ki so dejansko iz naših krogov) :hmm: ???

Mogoče samo ideja moderatojem!! :rolleyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:

Tale bi lahka pršla v ožji izbor, ANEEEEEEEE :notworthy:

LP :D

niti ni motosvetovka, niti ne zna manj k 180 kil lahkega bicikla :devil: drzat pokonc brez stenderja (ceprav v ravnovesni legi v teoriji stoji sam od sebe - motor mislim). :P

mislim d ni motoristka, ampak pozerka. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qrc... ...raj mam pupo k se lahk z njo o motociklizmu pogovarjam... :devil: :D

Jap mas prow. Pomoj bi se motorist in motoristka najlaze razumela. Tud v primeru da ona je in on ni bi znal bit problem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap mas prow. Pomoj bi se motorist in motoristka najlaze razumela. Tud v primeru da ona je in on ni bi znal bit problem. :D

u ja to zna bit velik problem :D :wacko: :wacko: been there do that <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja okusi so različni Skwo. Čisto možno da se najde kak kmečki fantič ki mu Nuša dvigne krvni tlak pa še mogoče kaj.

Drugače pa še ena kandidatka za miss motosvet: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showuser=2754

He he jih bom verjetno slišal naslednji petek.

res je.. sej nism rekla nič slabega? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je.. sej nism rekla nič slabega? ;)

js pa bom, ce ne bos pridna!! :devil: :wub: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa vem zakaj mamo tako poscano sezono, kdo pa jih je spustil tolko na kup?!?!?!?!?! :blink: :wacko: :angry: :fight2: :BUA: :devil:

To pa je blo lansko sezono!!! Ka ne vidiš da sem jaz zraven moje R6?!?

(Ampak glede na povprečno starost deklic, ki jih limate not, smo čisto vse po vrsti prestare za kandidaturo). No, ja pač nismo Miss motosvet, glavno da smo vse motosvet motoristke! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je blo lansko sezono!!! Ka ne vidiš da sem jaz zraven moje R6?!?

(Ampak glede na povprečno starost deklic, ki jih limate not, smo čisto vse po vrsti prestare za kandidaturo). No, ja pač nismo Miss motosvet, glavno da smo vse motosvet motoristke! ;)

kdo je reku da ste prestare???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Ampak glede na povprečno starost deklic, ki jih limate not, smo čisto vse po vrsti prestare za kandidaturo). No, ja pač nismo Miss motosvet, glavno da smo vse motosvet motoristke! ;)

niste ve prestare, ampak so druge premlade...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Ampak glede na povprečno starost deklic, ki jih limate not, smo čisto vse po vrsti prestare za kandidaturo). No, ja pač nismo Miss motosvet, glavno da smo vse motosvet motoristke! ;)

Kaj se zdej na starost zgovarjate :( Saj se,po mojem mnenju, za miss motosvet ne upoštevajo ista merila kot za miss Slovenije. Sicer pa je zihr lepših in boljših, pa definitivno pametnejših motosvetovk kot pa tistih kandidatk za miss Slovenije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja izjava je bila mišljena kot malo sarkastična šala... :rolleyes:

Ne kandidiram za nič, vseeno prilagam sliko (če se kje vidimo - da boste vedeli kdo sem).

V naprej se opravičujem, ker ne kažem jošk, ker nisem ravno bla pri frizerju in ker nimam na sebi 5 kil make-upa. Pač nisem bila pri volji za pedenanje, ko sem ravno prevozla 400 km do Splita. Čisto navadna slovenska cvetka. :P

post-15-1096226171.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!