Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

Kdaj je pa razglasitev najlepše motosvetovke? :?

kdaj bo sploh glasovanje?:D verjetno ne bomo štel glasov kr v tej temi :hmm:

a ne bi blo ql da se punce 'zmeče' v anketo s slikami vred in glasuje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja izjava je bila mišljena kot malo sarkastična šala... :rolleyes:

Ne kandidiram za nič, vseeno prilagam sliko (če se kje vidimo - da boste vedeli kdo sem).

V naprej se opravičujem, ker ne kažem jošk, ker nisem ravno bla pri frizerju in ker nimam na sebi 5 kil make-upa. Pač nisem bila pri volji za pedenanje, ko sem ravno prevozla 400 km do Splita. Čisto navadna slovenska cvetka. :P

VAUUUU :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja izjava je bila mišljena kot malo sarkastična šala... :rolleyes:

Ne kandidiram za nič, vseeno prilagam sliko (če se kje vidimo - da boste vedeli kdo sem).

V naprej se opravičujem, ker ne kažem jošk, ker nisem ravno bla pri frizerju in ker nimam na sebi 5 kil make-upa. Pač nisem bila pri volji za pedenanje, ko sem ravno prevozla 400 km do Splita. Čisto navadna slovenska cvetka. :P

lep motor morm pohvalt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ritka je ritka...

se ne strinjam..

hleburina Madelaine Allbright se pač ne more primerjat s hlebčkoma Kylie Minogue..

ko zaslišiš R.i.t.M.A., greš pisat v Vomitorium, ko slišiš R.i.t.K.M., pa tipkaš v Nasmehu..

ime vzpostavi nek pristnejši odnos, zato je še kako :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tukaj pa si me...priznam.....ali pač ne

če vidiš dve ritki...samo riti(vizualna zaznava)...a ni ta vizualna percepcija dovolj da veš ali greš v vomitorium ali v nasmeh.... :hmm:

čemu rabiš še ime..... :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa tud če ne...ritka je ritka...če veš ime al ne.....

recimo ji marjetka..... :D :P

Kaj če bo za mister motosveta prispela kakšna slika nagega tipa, ki bo kazal oneta, ga boš pa poimenoval Faust? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker si v temi Miss Motosvet in izbiramo žensko in ne rit (čeprav je le-ta pomemben dejavnik). :P

Kaj pa zobje? Ja in zakaj pol nekatere rit na slikah sploh kazejo....ali se celo vec kot rit :hmm: Kaj spolh gledamo, pojavo, izraz, proporc..., dejmo zdej dorect...a nude limamo gor pol al kaj? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ni motosvetovka, niti ne zna manj k 180 kil lahkega bicikla :devil: drzat pokonc brez stenderja (ceprav v ravnovesni legi v teoriji stoji sam od sebe - motor mislim). :P

mislim d ni motoristka, ampak pozerka. :cry:

Pa kaj more miss znat še po zadnjem pa olje menat pa gumo zamenat.? :) Pol bo miss mehanične delavnice ali miss športa (motociklizem je namreč šport..) ma ne Zok, to ni to..miss naj bo lepa in naj samo lepo odzadi sedi, pa nč drugega ji ni treba znat, kot dobro kombinacijo tangic z hlačami zbrat, da se ne bo 'tolkla' z barvo motorja.. :yea2:

LP,T :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manj lapat pa fotke popat...pol se bomo pa ze zmenl! :hmm:

ti se o nekem maščevanju v sorodni debati govoril... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj more miss znat še po zadnjem pa olje menat pa gumo zamenat.? :) Pol bo miss mehanične delavnice ali miss športa (motociklizem je namreč šport..) ma ne Zok, to ni to..miss naj bo lepa in naj samo lepo odzadi sedi, pa nč drugega ji ni treba znat, kot dobro kombinacijo tangic z hlačami zbrat, da se ne bo 'tolkla' z barvo motorja.. :yea2:

LP,T :kva2:

:baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj more miss znat še po zadnjem pa olje menat pa gumo zamenat.? :)

nope. dost je, d ne popizdi ko med pogovorom mojo pozornost pritegne mimo vozeci dvokolesnik. B)

redkesotakepress :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!