Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

Pa kaj more miss znat še po zadnjem pa olje menat pa gumo zamenat.? :) Pol bo miss mehanične delavnice ali miss športa (motociklizem je namreč šport..) ma ne Zok, to ni to..miss naj bo lepa in naj samo lepo odzadi sedi, pa nč drugega ji ni treba znat, kot dobro kombinacijo tangic z hlačami zbrat, da se ne bo 'tolkla' z barvo motorja.. :yea2:

LP,T :kva2:

:BUA: :angry: :baa:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alena.....men je čist useen kake tangice nosiš, al pa če sploh jih nosiš....pa če bi raj ocpredi sedela kot odzadi še tolk bolš O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj more miss znat še po zadnjem pa olje menat pa gumo zamenat.? :) Pol bo miss mehanične delavnice ali miss športa (motociklizem je namreč šport..) ma ne Zok, to ni to..miss naj bo lepa in naj samo lepo odzadi sedi, pa nč drugega ji ni treba znat, kot dobro kombinacijo tangic z hlačami zbrat, da se ne bo 'tolkla' z barvo motorja.. :yea2:

LP,T :kva2:

se popolnoma strinjam, dodam naj le, da mora miss tudi ob polnoči po budnici znati zrecitirati svojo vizijo kako zagotoviti mir na svetu in povedati kako bi sebe najbolje opisala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alena.....men je čist useen kake tangice nosiš, al pa če sploh jih nosiš....pa če bi raj ocpredi sedela kot odzadi še tolk bolš O:-) :D

:lol1: :lol1: :kva2:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope. dost je, d ne popizdi ko med pogovorom mojo pozornost pritegne mimo vozeci dvokolesnik. B)

redkesotakepress :cry:

saj nismo tak redke.... .) :P

meni se kolegice še samo režijo, ko sedimo na kafeju (predvsem v določenih gostilnah je dober razgled na cesto) pa se samo obračam.... (intonezatipipress) :D :D

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Čimprej spet galerijo postavit! Da se ne bo spet preveč teksta začelo nabirat!

...a stvar ze laufa... :? ...ni vidt... :hmm:

...cimprej :grim

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem danes srečal sred lublane, se mi je zdela primerna za naziv... :)

a jo kdo pozna? :afro1: :afro1: :afro1:

post-467-1100459111_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym: Devilish v novi podobi  :P  Kaj pa je blo to?

me je zanimalo kako je blo ženskam konc 19. stol., pa sm se hotla vživet v vlogo, ko ne moreš dihat zarad korzeta, pa ko ne morš na wc it k je preveč kril in podkril... :D ne, hecam se... :P

snemanje enga angleškega filma pred magistratom je blo, pa sm sodelovala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mike_E: Of course :D sej pomoje tud oskarja dobim, pa ju3 sm z Brad Pitom zmenjena za kosilo, pa v četrtk z Jared Letto-m, pa še Nicol Kidman me je vprašala če gremo na eno zabavo skupi... sej nč bat, bo o vsem poročal "pozablaime" iz Londona pr Extra :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mike_E: Of course :D sej pomoje tud oskarja dobim, pa ju3 sm z Brad Pitom zmenjena za kosilo, pa v četrtk z Jared Letto-m, pa še Nicol Kidman me je vprašala če gremo na eno zabavo skupi... sej nč bat, bo o vsem poročal "pozablaime" iz Londona pr Extra  :lol:

Ok, če maš pa take veze, me pa spoznaj s Silvijo Saint, Asio Carrero, Mimi Miyagi, .....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!