Skoči na vsebino

Miss Motosvet


Špilferderber

Priporočene objave

Ok, če maš pa take veze, me pa spoznaj s Silvijo Saint, Asio Carrero, Mimi Miyagi, .....

Tadej

tadej mislim, da ona ni v tej zvrsti filmske industrije, se boš moral zadovoljiti z nicole kidman, angelino jolie in podobnimi - žal! .) :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadej mislim, da ona ni v tej zvrsti filmske industrije, se boš moral zadovoljiti z nicole kidman, angelino jolie in podobnimi - žal!  .)  :devil:  :lol1:

stric PERVY že ve... mislm pa da bi vseeno un "žal!" na koncu lahko odpadu, k kidman in jolie sta pa tud neki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stric PERVY že ve... mislm pa da bi vseeno un "žal!" na koncu lahko odpadu, k kidman in jolie sta pa tud neki .)

sta čisto OK za ponucat, ampak midva z tadejem (in še marsikdo na skrivaj) se bolj navdušujemo nad drugimi filmskimi zvrstmi in njihovimi zvezdnicami :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morte verjetn,preletu celo temo in najdu celih 9 kandidatk,za ktere predvidevam da vem pod kerim nickom se skrivajo na motosvetu :)

kva pa ostale? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na,sm mal gor zmetal.slike so pobrane izključno iz teme missmotosvet,če pa vseen kateri kej ni všeč nej pa pove,da popravim .)

za mistre pa lahko kdo drug nardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejka,kokr se spomnem si mela eno slikco tukej nekje pa jo je motosvetov mrk zbrisal... dej še enkrat nooo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..čelada je za vsesplošno varnost :doze:...vašo that is .)

post-368-1101127205_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne...me smo ultragrde :angry: ....

..... :grim

V vojni vse prov pride :devil: :grim

Popravljeno . Popravil Skubaduba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..čelada je za vsesplošno varnost :doze:...vašo that is .)

Ma saj si kjuuuuta nooo :004

čelado hitr dol :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ima tu Shargo prste vmes (lahko pa se seveda motim)

Ima....in ima tut enga prav simpatičnega dobermančka doma.....pa še neki bi omenu.....ima blazno nizek nivo potrplenja , ko se razpolaga z njegovimi avtorskimi deli....in ne hodi na sodišča....raje uporabi Šarka.....abjajcpress!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm... en problem mam... hotela sem napisat neki komentar v galeriji.. pa ga je vrglo eno sliko nazaj.... :hmm:

a lahko nekdo popravi?

@batzajla.... jaz sem alena_bmw.... s črtico spodaj in malimi črkami... :P :D

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima....in ima tut enga prav simpatičnega dobermančka doma.....pa še neki bi omenu.....ima blazno nizek nivo potrplenja , ko se razpolaga z njegovimi avtorskimi deli....in ne hodi na sodišča....raje uporabi Šarka.....abjajcpress!!!!!!

Siv doberman? Klimbra, si zihr? Al ma polek šarka še enga psa? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!