Skoči na vsebino

Nov teroristični napad - Španija


Vale

Priporočene objave

V stilu: vojna je higiena človeštva. Načeloma gre za to, da se tudi pri človeku nadaljuje zakon narave - dajmo se popokat, slabiči bodo poškripali, ostali bodo le najmočnejši. Mogoče, le ta so silaki ponavadi butasti in bo spet moralo priti do napak narave, da se kaj pametnega rodi v času. In tako ponavljamo vajo čez celo človeško zgodovino, zakaj je ne bi tudi v temle trenutku.

Mogoče tisti, ki že imajo neko zdravo percepcijo, niso ravno silaki. Tlele bo keč.

Kako je že tista ?

Kadar bobni tolčejo in trobente pozivajo, je pamet v vojaški malhi.

Takrat je zdrava percepcija najbolj ta zadnja stvar na svetu.

:? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat je zdrava percepcija najbolj ta zadnja stvar na svetu.

takrat se bele golobice miru nadomestijo z mirovnimi granatami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas, ko so zmagovali silaki je minil. Zdej zmagujejo najbolj pokvarjeni, ki pa ni rečeno, da so butasti (največkrat so zelo brihtni) samo nizkotni morjo bit, brez kančka sočutja in moralnih vrednot, največkrat kake zakompleksane spužve, ki so zjutraj jezne nase popoldne pa na cel svet.

Izprijenci v glavnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je stvar dogovora.

Saj v tem je srčika. Dogovornem. Matematiki so v dogovor spravili to, kar že od nekdaj velja, slabo (minus) je močnejše od dobrega (plus). :P

Leva noga je pravilo, ker spim na tisti strani postelje, da je sestop z nje obvezno na levo nogo. :D

Ma, saj v bistvu mi je vseeno, tisto o enakih in enakopravnih in tolerantnih in podobno, vendar mi ni vseeno. :? :cry: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, tale naš ata Brrrm se razkraja na Br in rrm. Še malo pa bo razdvojena osebnost. Pa brez panike, ga je dovolj za dve samostojni osebi! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas, ko so zmagovali silaki je minil. Zdej zmagujejo najbolj pokvarjeni, ki pa ni rečeno, da so butasti (največkrat so zelo brihtni) samo nizkotni morjo bit, brez kančka sočutja in moralnih vrednot, največkrat kake zakompleksane spužve, ki so zjutraj jezne nase popoldne pa na cel svet.

Izprijenci v glavnem.

a ti to o Bushu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti to o Bushu?

tole je blo prvo, kar sem pomislil ob branju tega posta... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leva noga je pravilo, ker spim na tisti strani postelje, da je sestop z nje obvezno na levo nogo.

Tole z nogami zna biti hudo komplicirana reč! Sem zadnjič slišal svojo levo nogo, kako je siknila tadesni: "Med nama je vsega konec!"

Bogve kaj je mislila s tem povedat... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti to o Bushu?

Grmiček je samo mala marionetka na nitkah tistih, ki imajo interese peezdarije po svet delat. Saj konjska rit s kavbojskim klobukom itak kaj drugega biti ne more. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z nogami zna biti hudo komplicirana reč! Sem zadnjič slišal svojo levo nogo, kako je siknila tadesni: "Med nama je vsega konec!"

Bogve kaj je mislila s tem povedat... :huh:

Da gresta za vsako sranje narazen??? :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa je konec tistega kar je med njima?  :kva2:

Hm :hmm: , torej shit na vsak način. :wacko:

Ja vrag je, če se ti noge skregajo.... :(

Popravljeno . Popravil Horjo horjulis vulgaris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm :hmm: , torej shit na vsak način. :wacko:

Ja vrag je, če se ti noge skregajo.... :(

morda se dejansko zadeva, ki je med obema nogama, konča nekje spodaj ,pri stopalih ... oziroma: težko je žvet, če imaš kurac do tal ... :P ker pol ti lahko res orenk "dol visi" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda se dejansko zadeva, ki je med obema nogama, konča nekje spodaj ,pri stopalih ... oziroma: težko je žvet, če imaš kurac do tal ... :P ker pol ti lahko res orenk "dol visi" :D

Hja, če maš pa še tazga prjatla, mu greš pa čist komot na kurac, sploh na FKK. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bojo ljudje mislli, da so Audiji A6 ful pomembni ...

Ce nimas za jest pa za pit, pol ti po moje za audije dol visi... Pa za marsikaj drugega tudi... Sploh za take stvari, za katere danes mislis,da ne mores ziveti brez njih, da so samoumevne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,

pogovarjate se o terorističnem napadu v Španiji. :)

Mimgrede. B)

p.s.

Ostale stvari/reči/zadeve/ si pejte kazat v NAŠ peskovnik. Bomo vesele. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje,

pogovarjate se o terorističnem napadu v Španiji. :)

Mimgrede. B)

p.s.

Ostale stvari/reči/zadeve/ si pejte kazat v NAŠ peskovnik. Bomo vesele. :yea2:

Kar ve pridite v našga! Zgoraj brez.... al pa spodaj.... al pa sploh brez. Se v tisti drušni, ki je v našem peskovniku, bolje počutim in mi na misel ne pride, da bi kaj v vašega tiščal! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Last minute Španija :kva2:

Alicante 23° od 13800 SIT

Barcelona od 47200 SIT

Almeria od 46300 SIT

Madrid 12° od 47200 SIT

Sevilla 17° od 44800 SIT

Valencia 24° od 45800 SIT

Costa de la Luz od 35500 SIT

Ne grem. :( :cry: A mi zamerite? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne grem. :( :cry: A mi zamerite? :xx:

ja ! doma se pod mizo skrij in čakaj ! :ph34r:

al pa odpotuj in demonstriraj ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Ne grem. :( :cry: A mi zamerite? :xx:

Ne. Ker morajo načeloma cene past za najmanj 1/2. Če so se borze šejkale se mora tole tud. Razen če gre za teroristični turizem kot novo dot com panogo. Potem morajo še zrast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo filozofije od (skoraj) vojaka;

- dejstvo je, da v zadnjih parih letih, od prvega napada na Irak naprej, spet narašča terorizem, krivci, po vrstnem redu (mojem):

1. PLO, Jaser Arafat in podobni, ker so prvi dali idejo, da se splača poslati v luft nedolžne ljudi, saj potem pokasiraš nobelovo nagrado, ko se spet pomiriš,

2. Multinacionalke, ker jim je tuje ideje, da se dodatne vrednost ne deli samo po kapitalu in da bo 1% posameznikov imel težko pod kontrolo ostalih 99%, katerim se pač ne da ukvarjati oz. se ne morajo s turbo kapitalizmom

3. Verski voditelji, pa ne tko islamistični, kot skoraj vsi, saj v krizni situaciji vsaj tisti na nižjih nivojih raje potefnejo s svojo čredico, kto da jih pomirijo, se pač bolj splača

4. Globalizacija, v svojem negativnem delu, pozitivno je, da ratuje svet globalna vas, negativno pa, da proizvodnjo selijo v tujino, kjer le ta namesto dobička proizvaja socialne napetosti (delo mladine, revščino, trianijo "belih" gospodarjev na revnimi delavci...), skratka dela slabo reklamo za demokracijo tam, kjer bi se morala le ta najbolj reklamirati

5. Vojaško reševanje sporov, predvsem ideja o vojni napovedi terorizmu je malo brezplodna, Amerika si ne more dovolit, da bi šla do konca (da bi gobica nad Afganistanom. Irakom, Iranom,...) zasijala, tako pa hoče s konvencionalnimi oboroženimi silami in bororožitvijo, narejeno za napad/obrambo pred vojsko delovati kot policija, protiteroristična enota in še plave baretke naenkrat. Vse štiri stvari naenkrat ne grejo, vojak je naren za uničevanje nasprotnikove vojske in MTS, ne pa za policaja...

6. Propaganda, fiasko z Somalijo se lahko ponovi kadarkoli, saj je zahodna civilizacija že dodobra napumpana z idejami o večvrednosti demokracije, islam je sploh problem zase, v glavnem, ideje ženevskih konvencij niso ravno vodilo vseh psihotov z orožjem v rokah, saj niso moderne.

No pa še bi se dalo naštevat, samo kaj je pa posledica, vse frustracije in probleme pokasirajo ljudje na tej in oni strani sami sicer nedolžni in nič krivi.

No, če odmislimo kolektivno krivdo, saj smo vsi na zahodu volili politike z bistrimi idejami, nevtralni zagovarjali uboge Palestince, arabske matere rojevale po 6 otrok, da bo vsaj en preživel, pošiljale otroke v verske šole in jih tam učile sovraštva, o, pa študirali in se zaštudirali v velike pravnoekonomske teorije, pa pozabili na osnovne ideje, ki jih je že Marks pred krepko več kot stotimi leti napisal, no, pa v imenu vre/prepričanja/demokracije ostale zatirali... aha, vsi ki smo vsaj malo vplivali na tele razmere smo krivi, tko al drugače.

lp

Rudi

p.s.

Moje sožalje ljudem tam, jim sedaj sigurno ni lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa spljoh ni smešno.....

:lol1:  :lol1:

Sevede ni smešno........JE PA RESNIČNO........čeprov se mi zdi, da so za veliko takšnih napadov, v veliki meri kriva una dva grmičasta tepca

Sinko še bolj kot ta stari!!! :angry: :angry: :angry:

P.S.Sevede pa ne odobravam takega početja!!!!!! O:-) O:-) O:-)

P.P.S.Lahko bi blo hujše...........

............lahko bi nam žabarje vrgli u luft!!!!!!!!!!! :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!