Skoči na vsebino

Stanovnik pri nas...


Priporočene objave

Za začetek Noise te naj obvestimo, da smo z njim sklenili predpogodbo, kjer lepo piše, da mu motosvet za letošnji nastop na Paruz - Dakar zagotavlja 15 k€ sponzorskega denarja Neki smo že napisali v druge topice, mal skopirej tuki noter !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

HANZI

Objavljeno - 22/11/2001 : 08:20:22

----------------------------------------------------------------------

včerajšnji večer je bil super. Vsaka čast Miranu in mislim tebi Perla

Škoda ker je že mraz

========

Brrrm

Objavljeno - 22/11/2001 : 08:24:55

----------------------------------------------------------------------

Nesodelujoči včeraj prosimo za obširnejše poročilo o srečanju z Miranom.

Brrrm

========

lojzi

Objavljeno - 22/11/2001 : 08:30:58

----------------------------------------------------------------------

Vam, ki niste iz LJ okolice je še nekako oproščeno, ostali pa trpite !!!!

Lojzi ma vas rad

========

Tadej

Objavljeno - 22/11/2001 : 09:52:05

----------------------------------------------------------------------

AHA ! Bilo je fil dobr. Ko ti strokovnjak, ki gre letos ľe osmič na Paris-Dakar razlaga, kako se vozi čez sipine, kje in kako dodajaą gas, da lahko na pesku naredią power slide in ti pri te ne odnese prednje gume, da ti tekmovalni motorji nimajo einsprica, ker zamuja in je to lahko usodno, ko se reąujeą iz ovinka in ąe in ąe in ąe.....

Skratka vsa čast Stanovniku, da si je včeri vzel cajt za nas!!

Tadej

=======

lojzi

Objavljeno - 22/11/2001 : 10:12:06

----------------------------------------------------------------------

Res je Tadej, mislim, da je včeraj dobil še kakšnih 15-20 zagretih in (še bolj) zvestih navijačev. Da prideš na per, in potem dobri dve uri razlagaš, odgovarjaš... Kapo dol !

Lojzi ma vas rad

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navdusena sem bila nad Stanovnikom, njegovim nacinom pripovedovanja, njegovo preprostostjo, pogumom,.......

Odslej bom se bolj stiskala pesti zanj.

Hvala Miranu, da si je vzel cas in seveda tudi Perli, da je sploh prislo do srecanja.

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je cool poslušat Stanovnika ko govori o njegovih podvigih!Zadnjič se je udeležil tudi predavanja na Strojni fakulteti,ki ga je držal predavatelj sf(potovanje z motorjem po Indiji)!Po predavanju si je vzel čas za vsa vprašanja ter na njih našel odgovore-tako smo se zapletli v debato ,da nas je na koncu moral prekiniti hišnik!Miranu hvala za zanimivo debato!

Kje pa ste bili vsi Motosvetovci-vabilo je bilo na forumu!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst morm priznat, da vedno bolj ugotavljam kako sem res vletela v motoristično sceno kot da bi z marsa padla. V sredo sem to še posebej občutila, ko sem na začetku Miranove pripovedi najprej gruntala o kom govori, ko govori v prvi osebi množine, in ko je razlagal o svojih podvigih o katerih ste vsi že vedeli vsaj to, da obstajajo. Zame pa je bil doslej samo tako kdaj pač kaka novička, ki sem jo ujela z levim ušesom.

Ampak s svojim prav nič vzvišenim načinom pripovedovanja me je totalno navdušil.

Go Miran go

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!