Skoči na vsebino

1.maj 2004


softi

Priporočene objave

Ceprav so letosnji prvomajski prazniki skrti se verjetno odpravljate kam. Ker so se mi nacrti spremenili prav hitro, me zanima kam sibate, kajti po novem bom takrat frej in bi rabil kaksen namig.

prebral sem porocanje z lasnkega dubrovnika, sicilije....zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 1. maja?

Če bo lepo vreme, se nameravam odpeljati na Koroško (Karnten), ker se bomo ravno združili z njo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ..... Hrvaška - celoten jadran, Bosna in nazaj ...... še v oblakih

Ti bom dala js oblake :fight2: KP-Makarska-Dubrovnik-Mostar-Sarajevo-Orašje :yea2: ČIST ZARES, NČ V OBLAKIH ... četebotvojasevedapustlaznami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilj je Toskana. Obtoskanske aktvnosti so pa usmerjene na ovinek do Cinque Terre ali pa gričke nad Rimom. Če bova pa imela kulturne popadke ali potrebovala poduhovljenost :naughty: , bova pa malce bolj podrobno poorala po Firencah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvega maja se bom učil, da ne bom mel slabe vesti, ko bom 10-11. maja na pravosodcu odletel.

Namig: pojdi kam, čimbolj stran od knjig, kaka Italija, še posebej okolica Urbina al pa Toskana je super ideja.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to,da so prazniki preko vikenda in da bom dopust šparal za poletje,bom skočil morda le do kakega Poreča na kofi...kam dlje pa Avgusta :hmm:

lp bošty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarajevo, če bo bog dal meni in ženi dopust...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom dala js oblake :fight2: KP-Makarska-Dubrovnik-Mostar-Sarajevo-Orašje :yea2: ČIST ZARES, NČ V OBLAKIH ... četebotvojasevedapustlaznami :P

Od moje mam baje podpisano dovolilnico .... (čepravješenismvidu) :?

V oblakih pa zatoo....... hmmmm ... vsega pa nesmeš povedat na javni steber :P

Valček .... za prvi maj sm cel tvoj tvoj :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se jaz za prvega maja s preljubo odpravljam v Dubrovnik in bom tiste ki ste bli lani dol kar tukaj vprašal nekaj stvari da ne bom nove teme odpiral.

nove tema ze odprta. ice

Predvsem me zanima za prenočišče, načrtujem dva dni vožnje tja dol tak da bi prvič rabil prenočišče nekje okoli Zadra potem pa šele v Dubrovniku, če kdo pozna kako dobro varianto, bi mu bil hvaležen za kako informacijo.

Kake so kaj cene spodobnih prenočišč za dva???

Nazaj jo bova prasnila kar lepo na trajekt do Reke, a se mi splača vzet avio sedež ali je to bolj labavo vse skup, ker dosedaj sem bil le palubni potnik :) tak da ne vem kak zgledajo ti sedeži?

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se jaz za prvega maja s preljubo odpravljam v Dubrovnik in bom tiste ki ste bli lani dol kar tukaj vprašal nekaj stvari

Predvsem me zanima za prenočišče...

Kake so kaj cene spodobnih prenočišč za dva???

Ponavadi smo porabili tri dni za odhod, ogled jadranskih mest in dva ob vrnitvi po notranjosti. :yea2: super varianta :notworthy: :OK:

Cene pa se gibljejo med 10 in 15 DEM ups :P EUR :rolleyes:

So kar spremenili :zzz: iz mark v € :blink: . Ce dobis sobo za 12EU vzami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj jo bova prasnila kar lepo na trajekt do Reke, a se mi splača vzet avio sedež ali je to bolj labavo vse skup, ker dosedaj sem bil le palubni potnik :) tak da ne vem kak zgledajo ti sedeži?

LP

Leteči

Ej kolega pa jst sm mislu da si motorist ne pa prikoličar ...... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!