Skoči na vsebino

1.maj 2004


softi

Priporočene objave

Ponavadi smo porabili tri dni za odhod, ogled jadranskih mest in dva ob vrnitvi po notranjosti. :yea2: super varianta :notworthy: :OK:

Cene pa se gibljejo med 10 in 15 DEM ups :P EUR :rolleyes:

So kar spremenili :zzz: iz mark v € :blink: . Ce dobis sobo za 12EU vzami.

JA sej to je res, sam sem pa že prečesal hrvaško dol do Benkovca oziroma Knina po dolgem in počez tak da do tam bom imel sam transfer :)

Od Zadra do Mostarja sem tud že bil tak da mi sedaj ostaja za pogledat še Slapove Krke kar pravijo da se splača videt potem pa podrobni ogled Dubrovnika ker mi ga je uspelo dosedaj videti le ponoči, pa še to le za dve uri.

Zaradi stiske s časom greva nazaj na trajekt, drugače bi šel raje z mopedom še malo čez Bosno nazaj tak da bom to misijo oopravil enkrat proti koncu Julija :D

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi stiske s časom greva nazaj na trajekt, drugače bi šel raje z mopedom še malo čez Bosno nazaj tak da bom to misijo oopravil enkrat proti koncu Julija :D

Saj ja vozi trajekt dlje kot pa če se pelješ po cesti... ?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ja vozi trajekt dlje kot pa če se pelješ po cesti... ?!?!

Jaz sem tudi večkrat koristil jadrolinijo...

Proti Dubrovniku se pelješ z motorjem celo pot, za nazaj pa se zvečer vkrcaš v Splitu na trajekt, lepo prespiš noč na palubi, zjutraj pa si v rijeki...

Povratki domov so itak vedno dolgočasni...

Pa še eno nočitev v kampu prihraniš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem me zanima za prenočišče, načrtujem dva dni vožnje tja dol tak da bi prvič rabil prenočišče nekje okoli Zadra potem pa šele v Dubrovniku, če kdo pozna kako dobro varianto, bi mu bil hvaležen za kako informacijo.

Kake so kaj cene spodobnih prenočišč za dva???

Nazaj jo bova prasnila kar lepo na trajekt do Reke, a se mi splača vzet avio sedež ali je to bolj labavo vse skup, ker dosedaj sem bil le palubni potnik  :) tak da ne vem kak zgledajo ti sedeži?

Jaz sem potoval po Hrvaski decembra, sicer z avtom in bistveno pocasneje (4 dni do Dubrovnika :-)

Nekoliko pred Zadrom sem spal tukaj:

http://www.rivijera-paklenica.hr/privatni_...ic_andjelko.htm

Stric Andjelko in zena sta zelo prijazna, majo tut garazo za motorje (tokrat sem bil sicer z avtom). V dvoje sva skupaj placala 150 kun za eno noc, ne vem pa kaksna bo cena maja, v Paklenici bo takrat verjetno kar precej plezalcev. Na strani zgoraj je telefonska, splaca se poklicat preden gres tja.

Glede trajekta, kaki avio sedezi? Kupi navadno palubno karto, pa mir. Potem lahko itak coris po celem trajektu razen v kabinah, nihce ti nic ne rece.

Mimogrede, spanje v Dubrovniku se _ne_ splaca, bistveno predrago. Za novo leto sem spal v izpraznjenem turisticnem cavtatu, kjer je hotel stricek 220 kun za dvoposteljno sobo, ampak je potem brez tezav dal za 150. Spet, ne vem kaj bo 1. 5. :-) Zrihtaj si kaksno prenocisce v krogu 20km okrog Dubrovnika, pa si na konju (najmanj 30% ceneje), razen ce se hoces zvecer napit, potem to ni pretirano prakticno.

lp,

Borut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazaj jo bova prasnila kar lepo na trajekt do Reke, a se mi splača vzet avio sedež ali je to bolj labavo vse skup, ker dosedaj sem bil le palubni potnik  tak da ne vem kak zgledajo ti sedeži?

Iz Splita do Reke si z motorjem ob jadranki v 3 urah,z ladjo pa se voziš celo noč,pa še velik dražje je,ker sprašuješ kake so cene

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Splita do Reke si z motorjem ob jadranki v 3 urah,z ladjo pa se voziš celo noč,pa še velik dražje je,ker sprašuješ kake so cene

Dražje je cca 2000SIT na osebo, pa kot je že rekel mk-r so povratki dolgočasni, vsaj meni je čista žalost se drajsat po Jadranki, kar bom hotel videt je od zadra nižje dol, ostalo sem že vse prečesal po dolgem in počez plus tega je to ena popestritev potovanja pač greš z ladjo nazaj.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se lohk zmenmo, da gremo skup,pa še kdo druk, pa ti bo tut pot nazaj manj dolgočasna,pa saj si motorist al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se lohk zmenmo, da gremo skup,pa še kdo druk, pa ti bo tut pot nazaj manj dolgočasna,pa saj si motorist al kaj

Može Jože :D

Bi se morda dalo kaj zmenit, se lahko dogovarjamo tam enkrat konec marca oz. začetek aprila ko bo malo bolj jasno kdaj in kako bi šel

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se lohk zmenmo, da gremo skup,pa še kdo druk, pa ti bo tut pot nazaj manj dolgočasna,pa saj si motorist al kaj

Motoristi že... Ampak tiste ceste od Splita do slovenije imam že malo poln kur**. Raje narideim kak kilometer več po cestah ki jih še ne poznam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi že... Ampak tiste ceste od Splita do slovenije imam že malo poln kur**. Raje narideim kak kilometer več po cestah ki jih še ne poznam...

Ko ti bo cest zmankalo se boš lahko samo z ladjam vozil :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Moj Misko moze i vezanih ociju do Beograda" ,....na ta nacin ti ni treba ceste od Splita do SLO gledat, sam zamiz pa gasaaaaaaa :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi že... Ampak tiste ceste od Splita do slovenije imam že malo poln kur**. Raje narideim kak kilometer več po cestah ki jih še ne poznam...

That was my point

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je to in kaj dogaja?

Čečo

Sorry. Dolgo se nisem oglasil.

Od Piacenze proti Genovi preko Bobbia pelje podeželska cesta. (Euro atlas Marco Polo, str. 131) Nekaj več kot 100 km. Cesta se dviga in spušča ob reki Trebbia. Lepo . Vredno ogleda, če boš kdaj v tej smeri.

Med drugim je tam ob vikendih tudi precej domorodcev( ducati power), ki uprizorijo kako vožnjo po kolenih.

Skratka, ena od tistih cest v Ita, kjer najdeš polno motoristov.

LP

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm glede dotične ceste se definitivno strinjam da je ena lepših ki sem jih prevozil, ... no ja verjetno bi se tut Maša strinjala, ... sva po njej skočila iz Genove proti Veroni.

Hudoooooooooooooooooooo! :OK:

Z.t.H.! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Splita do Reke si z motorjem ob jadranki v 3 urah

Ne recem, da ni mogoce, ampak bi te pa rad videl, kako prides iz splita do reke v treh urah. To je kakih 350 km samih ovinkov.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm glede dotične ceste se definitivno strinjam da je ena lepših ki sem jih prevozil,

Sem si ogledal tole čudo od Val di Trebbia. Mnjami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj komi cakam Dubrovnik!Spet bo lušno in magistralka bo polna slovenskih motoristov!!! :D :P :)

Ni lepšega kot vožnja na motorčku z svojo ljubico za sabo in sončkom v hrbet ter prijetnih 22stopinj!Pol se pa eno hisko najde kjer se nastanis in sladko pades v sanje in se že veseliš naslednjega dneva!!! O:-) bOŽANSKO!

Se vidimo v Dubrovniku!!! :yea2:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot kaže pred 27.4. ne bom mogel nikamor :cry: :angry: . A gre kdo kam takrat ali do 3.5.? Kamorkoli?!?!?! Najrajše na hrvaško ali bosno (je ceneje kot EU)!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot kaže pred 27.4. ne bom mogel nikamor :cry: :angry: . A gre kdo kam takrat ali do 3.5.? Kamorkoli?!?!?! Najrajše na hrvaško ali bosno (je ceneje kot EU)!!!!

Jaz grem verjetno 28.4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Semle: http://www.dopust.tk/

Na štirih kolesih (naraščajpress)

Poznam tiste konce ker smo vsako leto dol na dopustu, v zubovičih ko boš šel dol dol plaže je ena hiša čist ob morju.

Je prav fajn tam, predvsem pa mir

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!