Skoči na vsebino

Noče vžgat


Killroy

Priporočene objave

Situacija je sledeča:zaradi prekomernega sneženja je avto stal pri miru približno en mesec.V petek se ga spravim vžigat,pa ni šlo.Benza je dost,akumulator je polhn,vžge pa ne.Stal je zunaj,tko da je mogoč kej primrznilo,sam ne vem.Čudn je pa zato,k se je fotr pred tem sneženjem še vozu z njim.Kakršnakoli pomoč dobrodošla!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija je sledeča:zaradi prekomernega sneženja je avto stal pri miru približno en mesec.V petek se ga spravim vžigat,pa ni šlo.Benza je dost,akumulator je polhn,vžge pa ne.Stal je zunaj,tko da je mogoč kej primrznilo,sam ne vem.Čudn je pa zato,k se je fotr pred tem sneženjem še vozu z njim.Kakršnakoli pomoč dobrodošla!

Lp

Lepo bi bilo če bi mal opisal za kakšen tip avtomobila gre ( znamka, model, letnik )?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Start sprej? In to je...?(SeOproščamZaMojoNevednostPress :notworthy: )

Drgač je pa bencinar.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Start sprej? In to je...?(SeOproščamZaMojoNevednostPress :notworthy: )

Drgač je pa bencinar.

Lp

start sprej, to je sprej ki ima vsebnost etra, etanola oz. kaj podobnega, odpres pokrov fergija, in v njega mal naspricas, pol pa zavergli, ma da uzge v prvo........(kukrjstvemgamavsakapumpapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podreš filter, tolk da vidiš loputo od fergiča, en ga nej vergla pa gas pumpa ti pa ta čas s sprejem špricaš, sam ne preveč, da ga ne zaliješ. S start sprejem še mrtvaka zbudiš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noče vžgat, ...Golf II,namreč

prid k men, ti bom posodu kanto bencina pa fajercajg, bo ziher vzgal... :P

drugac pa je start spray zakon, na bencinski ga kupis za ~800 sit, pa res dela cudeze! .) stisnes ga za sekundo al pa dve v vstopnik zraka na airboxu/zracnem filtru, pa zaverglas s polnim gasom (ce mas dizla pa s polovicnim gasom), pa je to to. deluje tud pr minus 10 stopinj na tomosu E90 letnik '80, ki je cel mesec stal na snegu s totalno razstelanim timingom vziga!! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S start sprejem še mrtvaka zbudiš B)

tud ce je ta ze napol zariban............... :D

Popravljeno . Popravil PSI_Hunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akomulator pravis da je poln, pa lahko brez škode še enkrat izmeriš njegovo amperažo. Meni se je zgodilo, da mi je motor lepo vergljal, vendar užgal ni. Ko sem ga užgal na porivanje in se je segrel je topel užigal brez problema, ko pa se je shladil je spet samo vergljal. Na to sem nesel napolnit akomulator in je bilo vse v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če si ga dolgo verglal, si ga mogoče še lepo-po-slovesnko-rečeno zazaugal.

Preveri še svečke, očisti jih, pa da so vsi kabli na svojem mestu, razdelilna kapa...

Drugače pa bi se ti res znal problem nahajati v fergazerju (same lepe slovenske...). V kakšnem stanju je filter za bencin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sumim da si ga zazaugal :?

Najmanj kar te lahko reši je to da daš svečke na kak kuhalnik da jih dobro pregreješ, še bolje pa bo da kupiš nove svečke.

Lahko tudi sprobaš prej s štart sprejom samo ne pretiravaj da ne bo prostora v glavi zmanjkalo pa bo le-ta počla :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne grem se več!Zdejle sm se 2,5 ure zajebavov s to prekleto mašino!Noče pa noče vžgat! Svečke dajejo iskro,filter OK,akumulator je polhn(preveru!),bencina je dost,start-sprej našpricov ,pa NIČ!!!! Jutr bom probov še frgazer razdret,če je tm kej.Če ne pa mehanik na dom :angry:

Vseen hvala za vaše odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj brat je enkrat kupil škodo ki je lep čas stala, pa je nis mogu vžgat, pa če se ubiješ. Pol jo pa ati lepo za Nivo priveže, bratec u škodo pa sta se v drugi do konca kakih 10km gor pa dol lajhala pa je vžgala :D

PS pa fertajler razdri pa fajn osuši, ker če je fajhten, zna fajn zezat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija je sledeča:zaradi prekomernega sneženja je avto stal pri miru približno en mesec.V petek se ga spravim vžigat,pa ni šlo.Benza je dost,akumulator je polhn,vžge pa ne.Stal je zunaj,tko da je mogoč kej primrznilo,sam ne vem.

Po moje je nekaj narobe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je nekaj narobe!

Svaka čast! :notworthy: To je pa po moje še najboljša ugotovitev do zdaj! :D

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Golfa bencinarja vžgeš tako, da najprej nekajkrat pritisneš plin do koca, potem pa vžgeš (bolj ko je mrzlo, večkrat pritisneš). Če je vroč ga vžigaš s polnim plinom. Dokler nisem tega prebral v navodilih, sem se tudi sam večkrat mučil z njim. :hmm:

2. Ne vem, če to velja za 1.3 (predvidevam, da je 1.3), ampak pri 1.6 rada v vplinjač pade ena okrogla gumica. Enkrat se nam je to naredilo na morju, smo se nekako privlekli do mehanika, ki je takoj, ko smo mu razodeli težave, odvil pokrov filtra in iz vplinjača potegnil eno gumo (okroglo, rdečo), jo vrgel stran in avto je delal kot nov! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka zdej, a je vzgal, al ga bo treba z bencinom polit?!? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En teden nazaj sem imel isti problem z astro...

..bli vsi mehaniki pametni - sonde, pa frtajler kapa, pa vlaga, pa zazaugan...

pa sam svečke zamenu, zdej pa spet dela ko urca. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!