Skoči na vsebino

Motoboom 2004


Black Knight

Priporočene objave

Predlagam Altermana za najbolj cool oblečenega obiskovalca. No, saj to ni nobeno presenečenje, saj vsi vemo, da je Alterman vedno lepo oblečen. cool!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede razstavljalcev je bilo že dosti napisano.

Meni osebno je bilo ql,ker sem spoznal nekaj forumašev v živo,sračal nekaj znancev,spil par perov in pojedel plesko.

P.S.Alli hvala za prijaznost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla hvala za nalepko :D ...sejem pa kot pred dvemi leti.... edini napredek je ms-jev štant....odlično...

jamaha pa bi lahko pustila bližje k motorjem... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes na sejmu, pa je blo kr uredu, vsaj kar je blo okrog motorjev. .)

Uspelo mi je najdit Motosvetov štant, ampak članov pa ni blo nikjer. :( . No, je pa bla zato ena luštna hostesa. :wacko: :rolleyes: :)

Moja ocena: Nism kritičen do tega sejma, ker pač moramo bit realni. Sejma ala Imot si pri nas ne moremo privoščit, ker nas je enostavno premalo. Tu je verjetno razlog, da kar nekaj proizvajalcev manjka(Suzuki itd). Če prištejemo zraven še razmeroma visoke najemnine pa smo tam ...

Lp

P.s.: Vidu, kar sem hotel vidit. Tole...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je tista pupa ki je plesala na ms štantu članice ms-ja...lahko bi jo prijavli gor da bi katero rekli.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je tista pupa ki je plesala na ms štantu članice ms-ja...lahko bi jo prijavli gor da bi katero rekli.... :naughty:

Tista PUPA bi se lahko malo lepše držala, ne pa tako kakor bi ji kura kruh snedla

:huh: :? :notworthy: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista PUPA bi se lahko malo lepše držala, ne pa tako kakor bi ji kura kruh snedla

:huh: :? :notworthy: :yea2: :OK:

ah ne vem...kolikor sem jaz vidu se je kr fajn znala držat.... :naughty: :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno dobil nalepko motosveta :OK: Za majce bo treba pa mal počakat :(

Sejem je bil bol bogi,tko da je še dobro,da je bil motosvetov štant :D ma sem naredil prov eno lepo turco,prvo v tem letu :yea2: slabih štirsto se je nabralo :P

Sej res,na pumpi sem se spoznal z enimi fejst gorenci,sam sem pozabil njihove nick imena :cry: če tole prebereta,če se mi lahko oglasita tlele na forumu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj bil na sejmu pa me ta kot sam me ni prevec navdusil :( , razen nekaj izjem, ki so popestrile vso :( .

Vsa cast ms-ovemu stantu :notworthy: :yea2: :OK: lustne hostese, zanimiva plesalka, torta, pijacka, ... :D Pa seveda hvala Noisu za nalepke. :OK:

Zelo lepo je bilo spet srecati par poznanih fac in sevede obeh 1/2 Tigra :yea2: .

Vsaj ni sla ena sobota v nic. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D MOGOČE kdo ve IME srečnega izžrebanca na Moto boomu, tista skrinjica, kjer smo glasovali za naj ( predelani ) motocikel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Kaj pa je tam delal tip z kačo?.....odvratno.

....

Skrbel je za tiste, ki jim kelnar še po pol ure ni privoščil pleskavice. Nekaj pa je le treba v usta dat.

post-20-1079289638.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cacy ce je to res tvoja zena jo malo porihtaj. Namrec tam sem jo videl s crnolasko + nekega italijana ki je nekaj govoril o nekem luigiju itd. Povprasaj malo kaj je delala z njim ;) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi rad to deklico spoznal:      http://www.mobisux.com/album/showphoto.php...t=1&thecat=1028

Mogoce kdo ve kje bi jo nasu?

Sem ti hotel dati mobi številko, pa v tvojem profilu v glavnem: ni informacij

Se pravi, da velja tudi zate: ni informacij

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je ostal komu v spominu srečnež novega skuterja?

jep...in je tudi že bilo objavljeno na forumu...pa še enkrat...

Sejemski četverček na celjskem sejmišču se je končal z nagradnim žrebanjem skuterja Piaggio NRG družbe PVG d.o.o., ki ga je podarila družba Celjski sejem d.d.. Srečni dobitnik skuterja je postal Luka Gržina s Tabora, ki je pravilno odgovoril na nagradno vprašanje, kateri po vrsti je bil letos sejem Moto boom. Pravilni odgovor se je glasil šesti.

Celjski sejem je podaril še dve praktični nagradi. Majico in nahrbtnik sta prejela Anton Gržina iz Tabora in Vanja Kumer iz Celja.

vir: CELJSKI SEJEM d.d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tko eno vprašanje, a je še kdo videl Gustinčiča dones, a sem ga samo jest?

Dejte povedat kdo so tele osebe na slikci, ne poznam nobenega :unsure:

za vse druge je bil praktično neviden ... prikazal in pokazal se je zagotovo samo tebi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!