Skoči na vsebino

Motoboom 2004


Black Knight

Priporočene objave

A bo mogoče kak divx filmcek od sejma? Mislem k je bil tle na motosvetu direktn prenos pa ce bo par kratkih odlomkov z odra, zunanjih dirk itd ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo mogoče kak divx filmcek od sejma? Mislem k je bil tle na motosvetu direktn prenos pa ce bo par kratkih odlomkov z odra, zunanjih dirk itd ?

hm...ti si pa zahteven Porabnik.....a galerija slik ni dovolj??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je nebi rad spoznal? :rolleyes: :rolleyes: :P

fantje....veste d sploh nimate tko slabga okusa :kva2: matr zakaj nism bil tm :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste mislili, da smo imeli samo dve fantastični hostesi... še kakšna druga se je rada fotkala v ms majčkah :D Muhuhahahhahahaha...

20040315_sejem_03_big.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste mislili, da smo imeli samo dve fantastični hostesi... še kakšna druga se je rada fotkala v ms majčkah :D  Muhuhahahhahahaha...

smo vidli da so si ene pustile tudi po riti nalepke lepit.... :naughty:

blagor tebi.... O:-) :doze: ;)

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haloha

tale moto boom je pa čista polomija bil letos oz. za prejšnje leta ne vem kako je blo in me niti ne zanima

nič pametnega predstavljnega razen velik in BMW-jev štant. Drugače pa vsi na njemu od hostes dalje nezainteresirani. moram pohvalit compaco iz velenja ker je imel veliko čelad in "svetovalcev".

drugače pa se gremo- grejo nek sejem pa ni niti dveh znamk motorjev nista bili predstavljeni v celoti

nikjer nisem zasledil prodajalcev z motoristzično opremo ki bi ponujali kaj pametnega

spyke - inde so imeli štant vendar nič na njemu

kje pa je bil dainese in avtotriglav? in podobni

potem pa se sprašujejo vsi zakaj po opremo v tujino

vzemite si čas in se odpravite do udin (iz LJ uro in pol) v motomanijo dainese imajo vse kar rabi pravi motorist pa še za ceno se da dogovoriti

je to sploh bil sejem ali je bla vaška veselica.

pa še predno si prišel v halo si se moral izogibati smrdljivemu neočiščenemu konju ki je sral kar po tleh. gospodar pa je bil preokrogel da bi očistil

skratka sramota za organizatorja in tudi večino razstavljalcev

vaš štant motosvetovci je bil zanimiv predvsem zaradi deklice ki je lepo "mešala"

naj napišem še kaj lepega... raje ne bom

lp

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja organizator ne more prisilt uvoznikov da bi bli prisotni na sejmu in upam da bojo taki čutil posledice ignorance v svoji kasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BODIMO ZADOVOLNI Z TEM KAR MAMO KA PROU HITR SE LOHK ZGODI DE SE TA EDINI MOTOSEJEM PADE U VODO.NAD ČIM SE BOSTE PA POL PRTOŽVAL...................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn,da sm pršu do nalepke Motosvet,ki je že na vetrobranskem steklu B) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIU SEM SOORGANIZATOR MOTOSHOVA PA VAM VSAKMU POSEBEJ POVEM KOK CASA IN TRUDA UZAMEJO TAKE PRIREDITVE,JE PA RES DA JE FOLK NAVAJEN SAM SE NA ŠPICO KAR SE TIČE ORGANIZACIJE KAR PA JE TUD PROU DA JE POSLEDIČNO TUDI VSAKIČ KAJ NOVEGA IN BOLŠEGA.LP PA SRECNO PRED PRIHAJAJOČO SEZONO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BIU SEM SOORGANIZATOR MOTOSHOVA PA VAM VSAKMU POSEBEJ POVEM KOK CASA IN TRUDA UZAMEJO TAKE PRIREDITVE,JE PA RES DA JE FOLK NAVAJEN SAM SE NA ŠPICO KAR SE TIČE ORGANIZACIJE KAR PA JE TUD PROU DA JE POSLEDIČNO TUDI VSAKIČ KAJ NOVEGA IN BOLŠEGA.LP PA SRECNO PRED PRIHAJAJOČO SEZONO!

Bike show rules...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, a misliš tole :D

Iiiiiiiiiiii hvala, in da bi ti najlepša dala!

Aja pa najlepša hvala za kuli, upam da ga je Killroy vrnil nazaj.

Pa še zame najlepša fotka s sejma...

post-20-1079377849.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a maš še kako fotko te mojstrovine - mal večjo  :)

Tole v tavelki resoluciji, pa mislim, da je edina se je folk tolko okrog motal,da je blo težko dobit dokaj čisto sliko...

post-20-1079379121.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nekaj pa le je-"armaturka"

...ja takole sem pa kar ene pol ure gor sedel ... me je un tipo že pršou prašat če je treba švic pod ritjo razrečt da se odlimam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haloha

tale moto boom je pa čista polomija bil letos

Ti si pa zgleda pred kratkim z lune padu, pa še ne kapiraš da je nas 2, tistih s katerimi bi se pa rad primerjal pa 50 miljonov. Ne more bit sejem kot en IMOT, za naše razmere je bil pa kar dober, mnogi so se potrudili še precej bolj kot se je treba našim veliko številčnejšim sosedom, z bogato tradicijo.

Sicer pa, če bi bila ponudba še tako dobra eni bi še vedno ven hodili kupovat, da vas vsake toliko, kdo po suhem vsake toliko pa na mokro nate.ne, ker izbira je tam res velika :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pero še ena samo zate .) z poravnano belanco. Sicer pa sem tud jest sedel takole kar nekaj časa, se mi je žverca kar dopadla, ma kerga farbam kr odpelu bi jo :wub:

post-20-1079384823.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pardoniram če sem spregledala... a ni bilo izbiranje the best motorja? :hmm: nekako so mi podrobnosti tuja zadeva :rolleyes: in če je temu bilo tako me zanima zmagovalec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!