Skoči na vsebino

Motoboom 2004


Black Knight

Priporočene objave

:(

Na MOTOBOOMU sem bil prvič in moram reči, da sem bil razočaran. Sem mogoče pričakoval preveč?

Ko berem prispevke ostalih, ki dogodek v glavnem kar hvalite, se mi zdi, da sem štartal z povsem napačne osnove. Osebno sem pričakoval pestrejšo ponudbo prodajalcev motociklov. Predvsem sem pričakoval vse novosti, ki so letos prišle v naše (njihove) salone.

Ampak očitno so trgovci vse, kar so letos nameravali, že prodali...Vsa čast izjemam (BMW, Ducati, KTM..), kje pa je bil Suzuki, Yamaha....tudi Saplex bi lahko pripeljal Cometa 650...

Če verjamete, poznam kar nekaj starih (po stažu in po letih) motoristov, ki jim je internet bolj oddaljen od marsa in glede novosti sploh niso na tekočem. Ampak vsi hodijo na sejme (MOTOBOOM) kjer pa je po mojem mnenju idealna priložnost, da se z novostmi seznanijo direktno.

Kaj pa je tam delal tip z kačo?.....odvratno.

Tisto fotografiranje me je spominjalo na fotografiranje po Jugi, ko smo služili JLA.

Se spominjate fotostudiev s scenami, kjer si vtaknil glavo skozi luknjo in si dobil strumnega vojaka v akciji, (na straži, z lepo pjevaljko...). DEBILNO. Totalno debilno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sejem za motoriste obupen, ampak, ko se prebijaš mimo vseh brezveznih štantov, nekje v temnem kotu zagledaš MOTOSVETOV štant, na katerem te pričakajo prijazni znanci in neznanci, te pogostijo, te nasmejijo,.......in v trenutku pozabiš na začetno vprašanje, "pa zakaj sem sploh karto plaču". Brez MOTOSVETA bi mi bil sejem čista bedarija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm na sejmu zelo uzivov :yea2: res da si rastavnh prostorov nism mu kej prevec casa ogledat ker sem biv vecinoma zunaj na poligonu ... za slovenske razmere super moto sejem :OK: tut z obiskom sem bil zlo zadovoln :OK: res ogromno folka

Orjaki :OK: poligon je rulov :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem včeraj obiskal Moto boom in bil malce razočaran nad slovenskimi moto trgovci. Namen sem si mel kupit podkape, rokavice, čistila za verigo ( Motul ) od tega nisem dobil nič, ker niso več nič mel (tako so vsaj rekli), ter tudi mogoče čelado. Od čelad so meli največ ponudbe pri Nolanu in tudi najbolj so se ti posvetili, drugo vse je blo tak oz. sploh željenih modelov niso imeli. Od razstavljalcev so se izkazili pri Hondi, BMW in Ducatiju, pri yamahi že bolj tko, pri kawasakiju pa totalna beda, če si ga se že dotaknil so te gledal grdo. Kot je že nekdo omenil Suzukija in Aprilie sploh ni bilo.

Drugače organizacija sejma mi je bla OK, motosvetov štand tudi, saj sem še dobil nalepko. Tudi z drugim delom sejma sem bil zadovoljen. So me potem pač druge stvari spravile v dobro voljo.

Skratka v glavnem ni mi žal da sem šel. S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orjaki  :OK:  poligon je rulov  :yea2:

pasti pa nisi hotel :OK:

post-20-1079255053.jpg

Popravljeno . Popravil JerryCBR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil tud motoboom ful dobr. Predvsem po zaslugi orjakov, k so naredl ful hud šov. Pa tud poligon je bil dobr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, bilo dobro, na ms štantu sem se zadržal le toliko, da sem pozdravil znane obraze potem, pa sva z Mariči že šibala proti indianu.

Dan je bil poln lepih vtisov, predvsem na račun vožnje. Ni bilo taku hudo mrzlo, kot je zgledalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ni blo bogve kaj, premalo motorov je blo. Ja nekaj jih sploh blo ni (hyosung, suzuki...)! :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da smo hropci konzervativni tradicionalisti. :rolleyes:

Tudi tega MotoBooma se ne bom udeležil tako, kot še nobenega do sedaj.

Tradicija velja. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozniki supermota in minimota so pa meli prav dan za padanje :xx: oni ko je vozo je pravo salto nardil ko je zahaklal tisti trak za označevanje proge :xx: Pa tud italijan s skuterom je enkrat padel :xx: (mene kar vse zaboli ko gledam kak nekdo pade :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj prebijem led.

Sam sem bil na sejmišču v soboto in bil sem pripravljen na gužvo. Očitno pa niso bili raztavljalci, saj so imeli katastrofalno male razstavne prostore. Težko si si ogledal mašino, če te od vseh strani "guzijo" :? ! Da ne govorim o tem, da si je razstavljalec Yamahe privoščil celo ograjo :wacko: , kot da so njihovi motorji zlati :BUA: .

Kje so dobre "mačke", ki spadajo na takšen sejem :? ? Svetla točka je bil razstavni prostor BMW-ja, ki so si privoščli več prostora, dobro bejbo ( ki je takrat prav zapeljivo ležala na F 650 Dakar, mašine pritrjene tako, da si lahko preizkusil sedenje v vožnji, da ne govorimo o svetovni premieri R1200 GS. Odličen razstavni prostor pa je imel tudi Motosvet :OK: , kjer se je vedno nekaj dogajalo. Bravo fantje in še posebej punce :yea2: !

Pogrešal sem tudi večino novih mašin in nekaj znamk (Aprilia, Suzuki, Cagiva...).

Seveda ta kritika ni namenjena temu, da se sejem postavi v slabo luč. Upam da bo ostal in da se bo razvijal v pravo smer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak očitno so trgovci vse, kar so letos nameravali, že prodali...Vsa čast izjemam (BMW, Ducati, KTM..), kje pa je bil Suzuki, Yamaha....

YAMAHO si očitno spregledal. Pa ni imela majhnega štanta.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisel, placal, pobral, odsel!

Mesani obcutki! Verjetno za naso majhno dezelico povsem spodoben sejem (ali pac ne), a ker sem bil pred kakim mesecem sploh prvic na kakem moto sejmu (v Munchenu in je zato tudi to edini sejem s katerim ga lahko primerjam) se mi je motoboom zdel bolj slab kot ne. Za kupit na splosno bolj malo, za videt tudi ne prav veliko, vecina jih ni prav rada videla ce si kaj prevec spraseval itd.

Obvezno pa pohvala Miranu Stanovniku, ki se mu ni bilo problem spustiti v debato in razlagati in odgovarjati na moja vprasanja (mi je opisal celoten sistem navigacije in rad-booka in predebatirala sva kriterij za marathon klaso-potem pa ga odvlekla neka decva ces da ima sponzorske obveznosti :angry: ), tudi Noise mi je na stantu prijazno podaril dve nalepki ter pogostili so me s sokom, lepo tudi od BMW-ja da so zastonj delili Capy sokove, zanimive tudi predelave motorjev (Stane je se vedno car), zelo prijazen in komunikativen tudi predstavnik tovornjakov Scania (mater kaki so to stroji, ne mores verjet ce ne sedis notri - k v avionu), ter sem ter tja kaka lustna hostesa (morda bi bilo dobro nekatere hostese v prihodnje poduciti da jih je lepse pogledati ce se tudi one same malce nasmehnejo ne pa da te gledajo ces: "Kva me pa buls k da sem kle na razstavi?")

No ja splosna ocena +3/-4.

Ni bilo toliko slabo, da nebi spet prisel!

P.S.:

vse najboljse motosvetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!