Skoči na vsebino

Motoboom 2004


Black Knight

Priporočene objave

ups, eee... malo sem pomešal vse skupaj. To je pa tako, če na preveč forumih v istem trenutku sodeluješ.

Zdaj pa še eno vprašanje zate spidy, ali se je res dalo nexusa preizkusit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no slikic se je nabralo kar nekaj, četrtkovih "uradnih" in sobotnih "neuradnih". vtis je dober, za SLO razmere je bilo čisto OK in upajmo, da je to dobra napoved za naslednja leta.

več slikic drugič ko bo čas, tokrat pa samo dve riti, ena "reklamna" in ena, ki je stvar okusa :devil: .)

post-20-1079352086.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede razstavljalcev je bilo že dosti napisano.

Meni osebno je bilo ql,ker sem spoznal nekaj forumašev v živo,sračal nekaj znancev,spil par perov in pojedel plesko.

Heheh, Demons, hvala tebi za BRONIČKE :) :D O:-)

Smo jih z veseljem potem dokrajčili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za obisk, fantastično vas je bilo videti...

Še moj vtis: zelo zelo pozitivno. Nivo se povišuje, ko pa bodo na kupu VSI uvozniki (kar bi se spodobilo), pa bo še bolje.

Razstavljalci so zadovoljni, kot sem v neuradnem pogovoru z večino od njih izvedel. Tudi mi smo zelo zadovoljni nad interesom in obiskom pri nas. In nad izrečenimi pohvalami in konstruktivnimi kritikami.

Opravičilo vsem, ki ste bili v CE, pa se nismo "našli" in kakšne rekli na sejmišču. Obisk sejma je namreč presegel vsa naša pričakovanja in malo nam je zmanjkalo vsake toliko "manpowerja" -- no, to je dober znak. :) Vsekakor se bomo trudili postati še boljši!

V imenu vašega motosvet.com. in motosvet.com.motoboom teama

(Alla, Codeine, Nika & me myself and I)

Noise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil ... obiskal celo dva štanta ... Motosvet in Ducati ... pravijo, da sem tudi na BMW-jih sedel, a se nič ne spomnim ... :P :D

družba krasna, čevapi bojo tut ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pri motoristu so meli tudi eno lepo deklino....samo je na žalost malo meglena, se mi je glih takrat, ko sem slikal premaknila <_<

Hehehe, a misliš tole :D

post-20-1079353966.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAMAHO si očitno spregledal. Pa ni imela majhnega štanta.....

Hehehe, a je imela velikega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jason:

Ja res se ga je dalo preizkusiti ampak samo z dovoljenjem zastopnika, ker čisto

vsakemu najstniku ga pa ne moreš zaupati

Popravljeno . Popravil spidy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, a je imela velikega?

štant od yamahe krasen..lepo razporejeni motocikli da se jih je dalo fino slikat z vseh zornih kotov.....pregledno urejen in sploh vzoren :devil: :devil: :angry: :devil: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štant od yamahe krasen..lepo razporejeni motocikli da se jih je dalo fino slikat z vseh zornih kotov.....pregledno urejen in sploh vzoren :devil: :devil: :angry: :devil: .....

in fajn ograjen kot da bi bili v Dachavu :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko bom reku... Večina zastopnikov in prodajalcev je bla še vedno na original štantih sam da so bele deske polepili z nalepkami... Nič posebnega se eni tavelki niso potrudil... Naprimer Kawasaki... Je to sploh bil štant? Kot bi se iz nas norčevali...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!