Skoči na vsebino

Prometna nesreca (2004)


Cacy

Priporočene objave

a traktor sploh ma svič za vse 4 žmigavce pržgat :lol1:

A ti kako slikco prilepim :angry:

Zakaj mora imeti traktor rotacijsko luč?

Ko cyca dobim na javni površini mu pošljem policaje za vrat, ko pa se bo ganjal po hosti pa jagre in okoljevarstvenike(ki jih je polno na tem forumu)

Cyc :devil: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj po pol delaš na motorističnem forumu če si proti motoristom? :hmm:

V tem primeru sploh ne podpiram kmetov, ker se itaq skoraj vsi vozijo z neregistriranimi pa brez žmigavcev, da ne naštevam dalje. TRAKTORJI SO ZA NA NJIVO NE ZA NA CESTO :angry: !!!!

Nisem proti motoristom, kakor tudi ne proti vsem ostalim udeležencem v prometu. Ampak, tudi motoristi so dostikrat sami krivi za nesrečo, bodisi zaradi velike hitrosti ali pa česa drugega. In kot zadnje, traktor sodi na cesto kot vsako drugo registrirano vozilo, seveda se kmetje ne vozijo po cestah iz užitka (kar lahko za motoriste mirne duše rečemo), ampak da prepeljejo tovor ali pridejo do njive. In ne posplošuj zadev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem proti motoristom, kakor tudi ne proti vsem ostalim udeležencem v prometu. Ampak, tudi motoristi so dostikrat sami krivi za nesrečo, bodisi zaradi velike hitrosti ali pa česa drugega. In kot zadnje, traktor sodi na cesto kot vsako drugo registrirano vozilo, seveda se kmetje ne vozijo po cestah iz užitka (kar lahko za motoriste mirne duše rečemo), ampak da prepeljejo tovor ali pridejo do njive. In ne posplošuj zadev...

Se cist strinjam, ..... tako kot mi zelimo, da nas drugi jemljejo kot enakovredne udelezence v prometu (z vsemi pravicami in dolznostmi) moramo tudi mi druge sprejemati kot taksne, in kmetje so eni izmed teh.

Ne glede na vse navedeno si kmetje ne zasluzijo, da jih nekateri tako vehemeentno dajete v nic ..... "Vsi enaki, vsi enakopravni, kenede?" O:-)

Popravljeno . Popravil Cacy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Ne glede na vse navedeno si kmetje ne zasluzijo, da jih nekateri tako vehemeentno dajete v nic ..... "Vsi enaki, vsi enakopravni, kenede?" O:-)

lepo in prav, pa naj bodo tudi do kmetov tako strogi (tehgnični, registracija...), kot do ostalih.

vsi vemo da je na cesti malomorje traktorjev brez registracije, brez ogledal, itd.

Popravljeno . Popravil HAWKey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi vemo da je na cesti malomorje traktorjev brez registracije, brez ogledal, itd.

Bodimo posteni,.... pa motoristov brez celad, pa neregistriranih motorjev, pa predelanih do nerazpoznavnosti .... pri vsakem bi se kaj naslo.

Zato se enkrat - poskrbimo za svojo varnost najprej sami .... brez skrbi, preverjeno drzi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko cyca dobim na javni površini mu pošljem policaje za vrat, ko pa se bo ganjal po hosti pa jagre in okoljevarstvenike(ki jih je polno na tem forumu)

Cyc :devil: <_<

Ne predstavljam si kaj si ti predstavljas da bi meni policaji naredili oz. zakaj? <_< Jebes jagre. Pa saj nisem se z nobenim v stik prisel. Lastniki mi pa dovolijo. :devil: Aja pa gozdarji tudi niso nic tezili.

Kaj ima ze to s temo? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem traktorji niso registrirani vsaj v okolici ivančne gorice ne in v glavnem jim policaji zarad tega tud ne težijo

poleg tega je razlika al se prbijes v rit kombiju, avtu al pa traktorju ki ma raznorazne priključke z špicam za travo obračat, pa trosilce...

po cesti kjer je omejitev 90 nima traktor kej delat če ne pelje vsaj 45,

poglej si zakon o cestno prometnih predpisih.

podobno (ne isto) kot nima mulo z tomos avtomatikom kej na avtocesti za delat,

v glavnem ko se bo en od tvojih kolegov zaletu v rit traktorju (seveda neregistriranemu),ki pelje prikolico polno naloženo z peskom (tud brez a testa in neregistrirano), po kaki magistralki 15 na uro, pol bos kle napisala PREKLETI KMETJE, da o dreku ki ga navlečejo iz njiv ko zapeljejo iz njive na cesto...

Dej kura pomiri se in ne govori kaj bom jaz pisala če/ko/ali se bo zgodilo bla bla bla---ne veš; in ne deluješ mi jasnoviden-Jasno?

Čist tko BMK ali je traktor registriran ali ne---če se JAZ zaletim v njega (sej je eden že prej pisal, kakšni so pospeški pri traktorju in koliko časa rabi, da izvede manever zavijanja, speljevanja in lohk mu dela vse in je naredil vse po predpisih, če ti priletiš po vijugasti cesti in ga prepozno opaziš--si kriv ti--neglede na registriranost traktorja.) mi je to čist nepomembno---tebi očitno nekaj pomeni.

Registracija--no tist moment ko gre na tehnični pregled (jest vem kako izgleda pri traktorjih tehnični--še nedavno tega so jih opravljali kar pred zadrugo al na takem vaškem javnem mestu, zdej jih ne več ampak princip je isti) mu delajo vse lučke---do kdaj je pa druga pesem.

Pa še neki--tam kjer je omejitev 90-izven naselja--torej so tam obdelovalne površine (travniki, gozd...puščave zagotovo ni)in če ni potk za traktorje (oz. od hiše je treba na traktorsko potko nekak pripeljat svoj traktor--al misliš, da vodi do vsake hiše, ki ima traktor?---verjetno bi to rešili z kakšnim tovornim helikopterjem--al kako?)---kako bi ti tiste površine(izven naselaja) obdeloval--iz balona mogoče??

Sicer pa veš da so prisotni torej če ti je tvoja glava kej vredna boš pazil--lohk pa voziš ,,tko kot znaš,, in si pol presenečen, da si nabil neregistriran traktor in se čudiš in pizdiš, kao: on se ne bi smel tam vozit---ja imaš prov pa še neregistriran je bil ---ja in?--bo plačal kazen (lohka bo pa čisto izpraven in krivda tvoja) ti boš pa še vedno ves polomljen.

poleg tega je razlika al se prbijes v rit kombiju, avtu al pa traktorju ki ma raznorazne priključke z špicam za travo obračat, pa trosilce...

Ja če je trosilec si malo bolj mrtev (takrat je odvisno več ali manj samo od sreče....lohk se ubiješ če samo cesta drsi in lohk preživiš, če se v osovino šleparja zagozdiš---mogoče pa zgolj ,,skrivnostna so božja pota,,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vam gre tok ,,registriranost vozila v nos????

V večini primerov je kriva hitrost motorja in prepozno opažen traktor, ki npr. zavija oz. se vključuje. A mislite če bo registriran bo bolj poskočen al kaj???

Mogoče je pa keč, da se na ,,cviček,, vozjo in bi se morali na nafto....pa so zarad tega tok okorni??? :lol1:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi med nami se najdejo pametnjakoviči. Pred štirinajstimi dnevi sem se peljal proti Kranju in sem mirno čakal, da bom zunaj naselja Medvode prehitel tri avtomobile pred seboj, ko sem bil že malo čez sredinsko črto pa mimo mene švigne ljubski (p....k) na BMW-ju. Prvič, če je nameraval to narediti, bi vsaj pohupal ali nakazal. Pokvaril mi je popoldne, ker se je žena zadaj ustrašila in mene oštela češ, da nič ne pazim, če bi bil pa sam mu bi pa že pokazal kakšen usrane je. Če slučajno to prebere me lako tudi pokliče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem raje zbrisal

Tiste ki pa so vam traktoristi trn v peti pa bi vas spomnil na SLovensko Bistrico (ali tam nekje) in Z1000 pred kakima dvema mescema

Vidim da sem prepozno zbrisal

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Hanzi ..... prav nič pregrobo nisi povedal! Cesta in sistem se te enkrat naveliča in pol ste in smo ........ :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@YZFR1: če je traktor za na njivo je pa tvoja R1 za na Grobnik. Do tja pa na prikolici. :angry:

Ostali ki pa so jim vsi drugi ki so še poleg njih na cesti pa sporočam da je velika verjetnost da se jih tudi cesta enkrat naveliča. Sicer sem to zelo grobo povedal ampak tako pač je in ne zatiskajmo si oči. Odprite oči pa pridite kdaj pa kdaj k meni na obisk na Zaloško. Boste videli katerih je največ v moji družbi :blink: :cry:

Če bom imel kdaj dovolj $ se bom vozil naokrog s kakim tovornjakom ali pa hummerjem

mogoče :topic: ampak :hmm: O:-)

Na prikolici :hmm: ? zakaj? saj je bla vedno registrirana. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi mislim da ta tvoja ideja o Grobniku sploh ni tako slaba. Jaz še danes skoraj 1 leto (20.7.2003) okrevam po nesreči, tako da sem v dilemi če bom še kdaj vozla po cesti (mogoče po nedeljah) ali raje po dirkališču :rolleyes:

Popravljeno . Popravil YZFR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še danes skoraj 1 leto (20.7.2003) okrevam po nesreči, tako da sem v dilemi če bom še kdaj vozla po cesti (mogoče po nedeljah) ali raje po dirkališču  :rolleyes:

Hanzi še danes, skoraj 2 leti (23.7.2002) okreva po nesreči in žal ni v dilemi, če bo še kdaj vozil z motorjem po cesti (niti ob nedeljah), niti raje po dirkališču. :(

Del Hanzijevega življenja je vožnja oz. delo s traktorjem.

@Hanzi :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :topic:

@ yzfR1: Raje ne pomisli na grobnik, če nimaš starše ala g. Janković...

Popoldansko bivanje na dirkališču te lahko stane letno registracijo motorja...

Ti svetujem, da nikar ne razmišljaj - bo bolela glava :wacko:

Sej vam je že Cacy lepo povedal - predvidevanja, predvidevanja, predvidevanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem v dilemi če bom še kdaj vozla po cesti (mogoče po nedeljah) ali raje po dirkališču :rolleyes:

Nedeljah??? Bog ne daj! Sami baby on board vozniki in atati s klobuki :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treščil v avtobus z navijači in zgorel

Krško | 15.6.2004 |

Policisti so pri Čatežu lovili avtomobil, ki je nato treščil v avtobus, poln hrvaških navijačev. Voznik je zgorel, prav tako avtobus.

V hudi prometni nesreči, ki se je zgodila danes malo po 1. uri zjutraj na hitri cesti Ljubljana - Obrežje v bližini naselja Skopice, je umrl voznik osebnega avtomobila, voznik avtobusa pa se je težje poškodoval.

Kot so sporočili iz Policijske uprave Krško, so prometni policisti opravljali meritev hitrosti na omenjeni hitri cesti, v bližini izvoza za Krško na Drnovem. Okoli 1. ure sta policista vozilu, ki je peljalo iz smeri Novega mesta proti Obrežju, namerila hitrost 145 kilometrov na uro, zato sta ga z rdečo lučjo skušala ustaviti, vendar voznik ni upošteval njunih signalov. Policista sta o tem obvestila operativno-komunikacijski center v Krškem in se s prižganimi modrimi lučmi odpravila za voznikom, ki je še naprej z veliko hitrostjo vozil v smeri Obrežja.

V bližini naselja Skopice, kjer je cesta dokaj ravna, omejitev hitrosti je 60 kilometrov na uro, po sredini vozišča pa je vozišče označeno z neprekinjeno dvojno črto, je omenjeni voznik zapeljal na levi vozni pas. Iz nasprotne smeri je ravno takrat pripeljal avtobus, ki se kljub zaviranju in umikanju v desno ni uspel izogniti trčenju. Tako sta vozili silovito trčili, avtobus pa je osebni avto potiskal še okoli 30 metrov po cestišču. V trenutku trčenja je prišlo tudi do eksplozije na obeh vozilih, zaradi česar sta se vneli in popolnoma zgoreli.

Voznik avtomobila, ki je ostal ukleščen v vozilu, je zgorel in zaradi posledic poškodb umrl. Kot domnevajo policisti, je doma iz okolice Krškega, vendar njegovo identiteto še ugotavljajo.

V celoti je zgorel tudi avtobus, v katerem je bilo še 49 potnikov, namenjenih na nogometno prvenstvo na Portugalskem, vendar so se vsi uspeli rešiti. V nesreči se je lažje poškodovalo 24 potnikov, voznik, 53-letni hrvaški državljan, pa si je zlomil nogo.

Poškodovane potnike so z reševalnimi vozili odpeljali v krški in brežiški zdravstveni dom ter v novomeško in brežiško bolnišnico. Voznik avtobusa je opravil tudi alkotest, ki je pokazal, da ni vozil pod vplivom alkohola. Po prvih ocenah je na vozilih škode za okoli 13 milijonov tolarjev.

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kam drugam bi nalimal, bom tu, malo za opozorilo :wacko: :BUA:

post-6-1087383878.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? stari vozniki!!!! :? oma sploh trznila ni, ni vidla rdeče ne pešca. faaaaakkkkk :kva2:

post-6-1087384083.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta v Žiri---bejba na africa twin je v ovinku odneslo na nasprotni pas...in trčila v viragota, ki je sicer bremzal a ni imel kej pomagat.

Upam, da se bosta oba čimprej zlizala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja. Sem se peljal mimo. Krvav flek na tleh, polomljena motorja, cel kup firbcev in policije ko v US. filmih.

Upam, da bosta oba čim prej pocelila rane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!