Skoči na vsebino

Prometna nesreca (2004)


Cacy

Priporočene objave

Zivjo,okrog petih sem pomagal ponesrecenemu motoristu v Podhruski.Registracija KR.....,mslim,da mu je ime Anze-nisem siguren.Ce kdo ve kako je kaj z njim naj mi prosim javi.Pretresen sem maksimalno ceprav nisem najbolj obcutljive sortePrjatli pazljivo prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj se je zgodil zgodovinski trenutek v mojem življenju! Kupil prvi novi motor yamaho r6. Danes se s probnimi tablicami peljem na registracijo, ko mi na sredi Maribora nasproti casina Maribor v čakajoči koloni samo nekaj prileti iza hrbta. Nisenm registriral kaj se je zgodilo samo naenkrat sem sedel na pločniku. pubec je gledal dekleta in direkt v mene mirujočega v hrbet. K sreči jo je motor odnesel samo z zvitim loncem in pozrsano plastiko,tank vdolbel z kolrnom cca 2 cm , medtem ko mene pa je spremetalo po prtljažniku avtomobila pred mano. Danes so me preslikali jutri nazaj na preiskave v bolnico. Nategnjene vezi sklepa desno koleno in vezi.......

Upam da mi lahko svetujete kaj vse na motorju bi še lahko bilo fuč.

Pa upam da me ne bodo moderatorji spet cancel-i saj pač nisem mojster neta.

Lepo vas pozdravlja Pero ki upa da bo čim prej spet v pogonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se z osebnim avtom peljal iz smeri Vranskega proti Kamniku po Tuhinjski dolini. Pri kraju Buč,kjer je na cestišču PESEK??(PAZITE) na dveh odsekih (približno v dolžini kakšnega kilometra) se mi je v blagem ovinku približeval motorist in ravno malo pred mano ga je odneslo tako da je padel po vozišču in sem ga s težavo obvil. Padla sta po cestišču pri čemer je sopotnica utrpela poškodbe noge in komolca.K sreči vozniku ni bilo nič hujšega. Poklical sem reševalno,ki je punco odpeljala na urgenco v LJ. Upam,da ni kaj hujšega. Vozil je zelen kawasaki s KR registracijo...

DEKLETA IN FANTJE PAZITE SE TEGA ODSEKA!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo danes bolj proti večeru? Ker je šel rešilec s prižgano sireno mimo naše hiše. Upam, da bo vse v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem odseku so padli že 3 motoristi v treh dneh.

Cestni delavci so mi zagotovili da boto asfaltirali v naslednjem tednu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes (zdaj že včeraj) sem okrog šestih popoldne videl kako na Šmartinski cesti pri pumpi v smeri proti Domžalam na cesti leži razbit cestni motor, bolj bele barve (sem se na hitro mimo peljal). Policaji so bili že na mestu, voznika pa je verjetno že odpeljal rešilec. Prisotno seveda vse polno zijal željnih krvi. Karkoli je že bilo, upam, da je z motoristom in ostalimi udeleženci vse v redu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje uho takole čulo navedbe v nočni kroniki na radiu:

včeraj, Šmartinska cesta, LJ, neprilagojena hitrost, trk v avto spredaj, hudo poškodovana, v kritičnem stanju.

Če sem narobe zaznal, me prosim popravite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem videl tud jest, sem sel ravn mimo, motor je bila cbr 900 rr letnik 95 ali manj...vozil pa jo je fant brez celade in brez registracije motorja.... upam da bo z njim vse vredu, vendar ja tam izgledalo precej hudo....

LP,Rock

Ja,nesrečo je obravnavala Vijolca,ki pravi,da fanta (21 in 22 let) stalno vozita z vgrajenima čeladama...je pa bilo precej hudo.Motor neregistriran,nezavarovan,fanta pa brez izpitov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se peljeva z anO, s 3M-a domov in tokrat zavijeva po drugi poti. Na dolenjski cesti zagledava policijski avto s prižganimi lučmi, postaneva pozorna, sredi dolenjke ustavljen avto pred njim pa leži motor (CBR 600 l.99). Se odpeljeva z anO do policistov in mi sami povejo, da je imel motorist veliko več sreče kot pa pameti. Zvem, da se je avto ustavil za ležečim motorjem in tam počakal na policiste. Motorist naj bi prehitro pripeljal, prevozil rdečo luč, medtem pa so vozila z desne in leve speljala v križišče, pri tem se je motorist ustrašil in padel po vozišču. Z njim naj bi bilo vse OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje uho takole čulo navedbe v nočni kroniki na radiu:

včeraj, Šmartinska cesta, LJ, neprilagojena hitrost, trk v avto spredaj, hudo poškodovana, v kritičnem stanju.

Če sem narobe zaznal, me prosim popravite.

DELO.....8.7.04

Honda ukradena...verjetno v Italiji.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes (zdaj že včeraj) sem okrog šestih popoldne videl kako na Šmartinski cesti ...

Včeraj je sopotnik prišel v mojo sobo.

Prebil glavo, podrsan po zgornjem delu telesa, nekaj narobe z desnim zapestjem, pretres možganov. Starost 17 let.

Voznik jo je bolj pošteno fasal: cel kup težav v trebuhu (ledvica, jetra...) trenutno je še v CITu. za ostalo ne vem.

Upam, da je dovolj huda šola za nošenje vsaj osnovne zaščitne opreme, ki bi v tem primeru marsikaj odnesla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je bla nekje na forumu ena debata o varnostnih ograjah ob cesti, ki so za motoriste večkrat usodne. In ravno zadnji teden je nekdo spet "glihal" tiste nosilce ograje pa ni preživel... :(

Res ne vem, kdaj bo kakšen zavod za preventivo in varnost (al kakorkoli se že reče) dojel to zadevo.... Je bil že enkrat en predlog podan (tudi na forumu), pa so napisali tak neumen odgovor.... da ni vredno zgubljati besed.

Torej me zanima, kolk motoristov je dosedaj že končalo v teh "varnostnih" ograjah oz.

kolk jih bo še mogl preden bodo zadevo začeli sploh resno jemat... Po zdravi pameti in ne samo po zakonih...

pa lep pozdrav vsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek videl v Postojni prometno nesrečo, kakor domnevam je avtomobilist spregledal motorista :angry: . To se je zgodilo pred Petrolovo črpalko, ko greš proti Kopru.

A ve mogoče kako je z motoristom? Mislim da je vozil Yamaho R1 l.2004. Sem nekaj slišal da je bil precej poškodovan, baje je bil čist zvezan na nosilih. Upam da bo vredu! :?

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 19.00 v Begunjah na gorenjskem,je motorist cestnega motocikla črno rumene barve ,sedel na cesti, motor ležal ob hiši,zraven stal avto rdeča petka za razvoz pizz,po moje ker nisem videl poteka nesreče je motorist prehiteval kolono avto pa je zavil levo k pizeriji in mu presekal pot.

Reševalci sicer niso prišli,motorist pa na pogled ni bil brez bolečin,ko je odhajal iz prizorišča dogodka.

Želim mu čim hitrejše okrevanje in hitro popravilo motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Trbovljah, ob 17:50. Voznik osebnega avtomobila presekal pot motoristki na Suzukiju. Na srečo je pripeljala resnično počasi in je bli nakaj časa v šoku. Drugače brez večjih poškodb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni se je danes dopust končal še preden se je začel. Namenjen sem bil v Švico za 12 dni, vendar sem prišel le do Udin, kjer me je na krožnem križišču zbil starejši Italijan. Iz stranske ulice je prišel direkt na krožni in me zadel v zadnji del motorja. Če sem bolj natančen v predel zadnje gube in me zbil na tla. Stari sploh ni zaviral, ampak sva vse skupaj vstavila jaz in motor. Posledice, na motorju strgana borša in podrsana, podrsani žmigavci, podrsana tapka in počen plastični del plastike pod registrsko tablico. Jst na žalost pa noga v mavcu za mesec dni. Pa je šel letošnji dopust v PM. Škoda, ker je nastradala noga, ker bi drugače kljub pripetljaju lahko nadaljeval.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni se je danes dopust končal še preden se je začel. Namenjen sem bil v Švico za 12 dni, vendar sem prišel le do Udin, kjer me je na krožnem križišču zbil starejši Italijan. Iz stranske ulice je prišel direkt na krožni in me zadel v zadnji del motorja. Če sem bolj natančen v predel zadnje gube in me zbil na tla. Stari sploh ni zaviral, ampak sva vse skupaj vstavila jaz in motor. Posledice, na motorju strgana borša in podrsana, podrsani žmigavci, podrsana tapka in počen plastični del plastike pod registrsko tablico. Jst na žalost pa noga v mavcu za mesec dni. Pa je šel letošnji dopust v PM. Škoda, ker je nastradala noga, ker bi drugače kljub pripetljaju lahko nadaljeval.

Pozdrav od Roberta

Ej škoda, škoda. Prav privoščil sem ti uživancijo v tistih koncih, ko sem bral, kam se odpravljaš. Upam in ti želim, da čimprej okrevaš, moped boš pa tud že zrihtal.

Če pa v vsej resnosti dodam malo heca - pa ne zameri - mogoče te je pa v naslednjem krožnem prometu čakal še starejši Italijan v tanku ! :o

Pocajti se, Švica bo počakala !

LP

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je sopotnik prišel v mojo sobo.

Prebil glavo, podrsan po zgornjem delu telesa, nekaj narobe z desnim zapestjem, pretres možganov. Starost 17 let.

Voznik jo je bolj pošteno fasal: cel kup težav v trebuhu (ledvica, jetra...) trenutno je še v CITu. za ostalo ne vem.

Upam, da je dovolj huda šola za nošenje vsaj osnovne zaščitne opreme, ki bi v tem primeru marsikaj odnesla.

Tudi jaz bom prisel v tvojo sobo in bom z digitalcem slikal tipa in dal njuno sliko na forum, da se bo javno videlo, kdo krade motorje!!!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dobro uro videl zabito Ninjo 6,9 v avto taxi, na bavarskem dvoru v LJ. Motor je bil cist zabit v masino taxija, motorista ni bila vec zravn, so ga ze odpeljal, blo pa je velik policije in zaprt pas...mogoce kdo ve kaj je bilo in kaj je z njim upam da je vredu, ceprav na pogled na motor ni blo fajn....ni pa bilo jesno ker to je bilo od smeri stavbe DELO proti mestu...taxi pa je bil na pasu obrnjen proti delu...skratka bil ja na pasu ki je za dol obrnjen na gor...

Upam da je vse vredu..

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!