Skoči na vsebino

Prometna nesreca (2004)


Cacy

Priporočene objave

Ko smo se včeraj vračali iz Grobnika, smo pri Ptuju videli hujšo prometno nesrečo - motor totalka, voznika pa je rešilec že odpeljal.

to je bil rdeči ducati.gdo mogoče ve gdo je bil to???ker poznam oba z rdečim ducatujiom iz ptuja en mam 999r en pa 998

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bil rdeči ducati.gdo mogoče ve gdo je bil to???ker poznam oba z rdečim ducatujiom iz ptuja en mam 999r en pa 998

mogoče veš kako se je zgodilo? grozno je blo za videt :cry: . Upam da se bo oni drugi zlizal - držim pesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Delu piše, da je bil motocikel Honda 900 CBR, nesrečni motorist pa iz Nove Gorice.

Danes zvedel, da je bil motorist iz Ozeljana in sicer Samo Gregorič. Izsilil pa mu je prednost voznik iz Ajdovščine. Sam je povedal, da je bil zamišljen in da se pri vključevanju iz stranske ulice na glavno sploh ni ustavil, ampak kar zapeljal na cestišče. Ironija je pa v tem, da je ta možakar predtem bil pri avtoprevozniku, s katerim se je dogovarjal glede prevoza motocikla, katerega je hotel pridobit v torek iz Italije. Imam občutek, da ga ne bo več uvozil:( Razmišljal je o motociklu namesto, da bi bil skoncentriran na vočnjo. Ja, tudi to se dogaja, vendar žalostno, da je zaradi tega življenje zgubil ravno motorist.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče veš kako se je zgodilo? grozno je blo za videt :cry: . Upam da se bo oni drugi zlizal - držim pesti.

zaj sem zvedel da je bil tip z ducatijom 998.nogo so mu odrezali ker je mel zdroblejno.on se je najman pripelal 120 in mu je avto vzel prednost potem pa ga je vrglo v oglsni pano po zraku kakih 10-15m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj sem zvedel da je bil tip z ducatijom 998.nogo so mu odrezali ker je mel zdroblejno.on se je najman pripelal 120 in mu je avto vzel prednost potem pa ga je vrglo v oglsni pano po zraku kakih 10-15m

brez besed :cry: , upam da bo čim uspešneje okreval. Prekleti avtomobili, vedno nekaj zakuhajo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo se včeraj vračali iz Grobnika, smo pri Ptuju videli hujšo prometno nesrečo - motor totalka, voznika pa je rešilec že odpeljal.

Tudi sam sem se pelal mimo in videl samo en avtomobil ...drugega nikjer .... pa recem kolegu: "Upam da ni bil kak motorist!", ker je zgledalo da je nekoga orenk v luft vrglo, ker je bil reklamni pano ob cest zlomljen nekje na vrhu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj sem zvedel da je bil tip z ducatijom 998.nogo so mu odrezali ker je mel zdroblejno.on se je najman pripelal 120 in mu je avto vzel prednost potem pa ga je vrglo v oglsni pano po zraku kakih 10-15m

Pa kje na Ptuju se je to zgodilo? A je bil to mogoče rdeč 998R ali 916R Ducati(brez sovozn. sedeža) z Termignoni izpuhi??

Upam da bo lastnik okreval, če mislim pravega sem ga že večkrat srečal na Ptuju.

LP Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje na Ptuju se je to zgodilo? ....

Zgodilo se je v krizišču za želežniško postajo, če se pelješ proti policijski postaji oz. proti bencinski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje na Ptuju se je to zgodilo? A je bil to mogoče rdeč 998R ali 916R Ducati(brez sovozn. sedeža) z Termignoni izpuhi??

Upam da bo lastnik okreval, če mislim pravega sem ga že večkrat srečal na Ptuju.

LP Bobo

bil je navadni ducati 998.tisti ki pa je mel 998r z termignioni izpuhi pa je prodal in ma 999r z akrapovičom to je krušič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek ali petek, se je na Črnem kalu zgodila prometna nesreča v kateri je bil udeležen - ne boste verjeli - motorist. Jaz sem se ravno pripeljal, ko se je moralo zgoditi, saj so ljudje še tekali sem ter tja. Zgodilo se je pri kamnolomu na vrhu Črnega kala, predvidevam pa, da je motorist prehiteval tovornjak, ki je peljal v smeri proti morju, in je zavil proti kamnolomu oz. je zaprl pot motoristu. K sreči, kot sem videl kasneje, so motorista pobrali, le ta pa je hodil vendar šepal. Sreča, da ni bilo kaj hujšega, tudi motor, ki pa ga nisem videl dobro, se mi ni zdel preveč razbit.

Zanima me, če kdo pozna tega motorista oz. ve, kdo bi lahko to bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V temi Grobnik je bila omenjena prometna nesreča predsednika celjskega moto kluba v Pesnici :unsure: To se je mogoče zgodilo ko so se zbirali na rondoju :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videl posledice prometne nesreče na križišču iz ceste Idrija - Zidani most proti Trbovljam. Upam da ni kdo iz MS. Vsekakor pa upam da je voznik motorja utrpel čim manjše poškodbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons 6.sept se je za Ruskem Carju Zgodila ena nesreča ena ženska pa en moški na x motorju pa če mogoče kdo ve kej bl podrobn, vidu sm k so se počl sam ne vem kaj je zdej z njima.

Popravljeno . Popravil SpeedX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem bil pa jst pa moja punca na cagivi mito... Prpelala sva iz smeri Črnuč ker sem jo peljal domov. Dva avta sta že spelala proti tistim blokom, medtem ko se je ena mamca direk ustavla na mojmu pasu. Mislu sm da me je vidla sam ker je bil avto že na mojmu delu cestišča, sem zapeljal na drug pas in 10 metrov preden sm bil poravnan z avtomobilom je baba spelal direkt v bok mojga motorja... Pol se kr neki cajta na spomnm ker sm biu v nezavesti... Drugače posledice so pa da mam jst oba kolena in oba gležnja čist sesuta (da prehodm 5 metrov rabm 3 minute), moja punca je pa na intenzivni zarad udarca v glavo jo ohranjajo v umetni narkozi, čaka operacijo komolca, pa stegno je mela šivano. Tko da zdej veste kva je blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami na kriziscu Trzaske in Jadranske, sirena prituli, sledi ful gigantski pooook, sirena ugasne -> avtomobilist zbil motorista resevalca s sireno. avto pomoje totalka, motorista (negiben) kolegi resevalci odpeljejo s kombijem..

post-6-1094629768.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi tebi in punci čimprejšnje okrevanje .)

Kar se tiče pa nesreče na Tržaški, sta se moja starša pelala za reševalcem-motoristom kakih 500 m. Dečkota je zbil en star ata in to zelo hudo, saj je obležal negibno. Jaz sem se pa mimo peljal kakih 5 min za tem in moram rečt, da je motor totalka oz. ga pol kr manjka :cry: .

Upajmo samo, da bo reševalec preživel brez hujših posledic.

Držimo pesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini ki imajo povso prednost so vozila s spremstvom. Intervencijska vozila (reševalci, gasilci, policaji) se morajo ustavit pred rdečo lučjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!