Skoči na vsebino

Prometna nesreca (2004)


Cacy

Priporočene objave

Nedelja (18.07) cca 15-16h na cesti Tolmin-Kobarid ali Kobarid-Bovec (senespomnemveč) je ležala FZ6 na pobočju nad cesto. Voznik je s policisti pobiral motor, videt je bil v soku drugače upam da vredu. Zraven bel kombi(turisti). Ob cesti je blo kr neki opreme, morda je mel sopotnika-co?!?

A se je vse vredu končalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni se je danes dopust končal še preden se je začel. Namenjen sem bil v Švico za 12 dni, vendar sem prišel le do Udin, kjer me je na krožnem križišču zbil starejši Italijan.

...

Hola Robert!

Joj, kakšna smola... upam, da bosta oba čimprej spet na nogah oz gumah in da te bo tvoja ljubica na tale izlet odpeljala septembra!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert: čim hitrejše okrevanje s čim manj trajnimi posledicami, pa $ se nikar ne brani saj viragec ni bil ravnoprepričljivo močan za Alpe katere obožuješl (kot jaz :cry: )

@tadej: sem tudi jaz slišal take namige, pa sem bil raje tiho ker je bil "sinko" pa še udeležen je bil kot sopotnik vsekakor pa je najbrž vedel za "izvor" motorja.

Je pa seveda "našega izvora" :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dobro uro videl zabito Ninjo 6,9 v avto taxi, na bavarskem dvoru v LJ. Motor je bil cist zabit v masino taxija, motorista ni bila vec zravn, so ga ze odpeljal, blo pa je velik policije in zaprt pas...mogoce kdo ve kaj je bilo in kaj je z njim upam da je vredu, ceprav na pogled na motor ni blo fajn....ni pa bilo jesno ker to je bilo od smeri stavbe DELO proti mestu...taxi pa je bil na pasu obrnjen proti delu...skratka bil ja na pasu ki je za dol obrnjen na gor...

Upam da je vse vredu..

LP,Rock

To se na Bavarcu stalno dogaja. Taksisti obračajo čez dvojno črto, ker imajo na drugi strani ceste nekaj svojih parkplacov. Tudi mene so že tam izsilili, ko sem jim potrobil in pokazal z roko, če so prfuknjeni, so nazaj letele neke srbohrvaške besed in kazanje pesti...... Če bi tja postavili samo enega policaja, bi za vožnjo čez dvojno črto državna blagajna pokasirala bajne $$$$$$$$$$$$$$$$.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... Če bi tja postavili samo enega policaja, bi za vožnjo čez dvojno črto državna blagajna pokasirala bajne $$$$$$$$$$$$$$$$.

Sej ponavad jih tk ni tam, kjer bi mogli biti. Verjetno na drugem koncu jeb___ enega reveža, ki je pripeljal 5km/h preveč, kot je omejeno :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dobro uro videl zabito Ninjo 6,9 v avto taxi, na

Takole, tole ja pa slika (sposojena iz drugege foruma) od tistega voznika taksija, ki je obračal ČEZ DVOJNO POLNO ČRTO in s tem povzročil prometno nesrečo v kateri bi lahko nič kriv motorist tudi umrl.

PS. Pred šestimi leti je na isti cesti pri Astri na enak način čez dvojno črto obračal taksist. Pri trku v bok taksija (enoprostorec) si je motorist, ki je bil oblečen v vso zaščitno opremo, zlomil tilnik.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni se je danes dopust končal še preden se je začel. Pozdrav od Roberta

Srce,

čim preje na lastne noge.

Srečko&Ljuba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjer me je na krožnem križišču zbil starejši Italijan.

Hja Roberto res škoda, ker je prav užitek prebirat tvoje dogodivščine z 250ccm kobilco. Si živi dokaz, da tudi za konkretno pot ne rabiš miljaužnt kubikov pa nevemkakšnega tourerja tko kot mi ostali navadniki B) .

Sicer pa upam, da Italijan ni kompliciral s kupončkom, da ne boš imel posledic in se ti bo lahko finančna injekcija za poškodbe obrestovala z novim motorjem .) :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za dobre želje. Jaz počasi okrevam. Sem pa razočaran, ker mi je šel dopust po gobe. Vsaj ta v Švici. Ja no, pa drugo leto, letos raje ne, zaradi skrbi staršev, čeprav so na trnih vsakič, ko se odpravim na turo.

Moram priznat, da sem imel srečo v nesreči, prvič glede poškodbe (vsaj upam, zaenkrat tako kaže) in drugič glede samega izteka nesreče. Hitro bi blo lahko drugače, ker sem končal na drugem pasu krožnega in na mojo srečo se takrat po njem ni nobeden pripeljal, oziroma se je prej ustavil, ker nisem takoj uspel na varno, ker mi je motor ležal na nogi. Na srečo so torbe in potovalka preprečle, da bi noga bolj nasrkala.

Drugače nimam še kupona, ker je takoj prišel rešilec in me odpeljal na slikanje noge, kjer so ugotovili zlom neke koščice na stopalu (upam, da je le to, ker trenutno včasih čutim bolečine še na drugem predelu stopala. Mogoče je to le od udarca, bomo vidli, bom danes to omenil zdravniku). So mi pa policaji prinesli podatke o možu, njegove zavarovalnice, itd. Ko so me zakrpali sem odšel še na policijsko postajo, kjer sem zahteval zapisnik, vendar so mi rekli, da ga lahko dobi le moja zavarovalnica in mi ga zato ne morejo osebno izročit. Trenutno iščem odvetnika. Dobil sem naslov enega iz Šempetra, naj bi bil dober, vendar sem dobil tudi veliko nasvetov, da naj raje dobim italijanskega odvetnika in ne našega, ker naj bi tako iztržil več. Ker poznam enega Italijana, ki je pred leti delal na urgenci, ga bom o tem še njega povprašal in se pole odločil, kje vzet odvetnika.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za dobre želje. Jaz počasi okrevam. ...

Ne rabis ti odvetnika, ti kar uveljavi skodo cimpreje, bodo ze oni prisli preko policije do moza in ga bodo ze oni drzali za tvoj sold, ce bos se odvetnika upeljal v slucaj bo on vozil novo multistrdo namesto tebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeremy ima sreco v nesreci:

Dans zjutri me je en golf izsilil  . Z ene 50km/h direkt u njega  . Tko da je motor totalka . LP in srečno 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v dopoldanskem času prometna nesreča v bližini Ptujske gore ... voznik iz Ptujske bolnice prepeljan v MB bolnico, kjer je baje popoldan umrl.

Zvedel od motorista - forumaša ... reševalca na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v dopoldanskem času prometna nesreča v bližini Ptujske gore ... voznik iz Ptujske bolnice prepeljan v MB bolnico, kjer je baje popoldan umrl.

Zvedel od motorista - forumaša ... reševalca na motorju.

pa kaj se je sploh zgodilo. po radijo sem slišal da je zaradi hujše prometne nesreče cesta popolnoma zaprta. kaj se je ponesrečil kakšn motorist?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes model z ninjo zletel na hrib....Meu polno opremo tako da je sam šepal....Kriv pa naj bi bil avto,k ga je izsliu :angry:

Pazite nase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29.07.2004

Prometna nesreča s smrtjo motorista

Na regionalni cesti Črnomelj - Soteska je v prometni nesreči umrl voznik motornega kolesa

Okoli 18.35 ure, 28.7.2004, je 44-letni voznik motornega kolesa, s 17-letno potnico, oba iz Ljubljane, peljal motorno kolo Honda, po regionalni cesti iz Črnomlja proti Soteski. Ko je pri naselju Stare Žage pripeljal v dolgi levi nepregledni ovinek, je izgubil nadzor nad vozilom in padel po vozišču. Voznik je drsel po vozišču, nakar je s telesom trčil v steber varovalne ograje. Pri trčenju je bil tako hudo telesno poškodovan, da je na kraju nesreče umrl. Potnica pa je zadobila hude telesne poškodbe.

vir: www.policija.si

Vsaka taka žalostna vest človeka pretrese, če se pa to zgodi tvojim bližnjim prijateljem, je šok, ki se ga ne da opisati z besedami.......

V duši ti je težko kot bi nosil tono bremena, stiska te za vrat in besede ne grejo iz ust....sprašuješ se, kako se to lahko zgodi tako izkušenemu motoristu.....še včeraj ves nasmejan, danes se boriš z kruto resnico da ga ni več........ :cry: :cry:

Sej to ne more biti res.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj šel na eno kratko furo Il.Bistrica- Portorož..fajn fura, mal plavanja, sončenja ... zal pa se je vse skupi in cel dan žalostno končal.

Ob 22:00 sem se vračal domov in kakih 10 km pred domom sem naletel na prometno nesrečo s smrtnim izidom mladega motorista domačina 21 let, (več je na črnem forumu). Mladenič je kupil nov motor pred dvemi- tremi leti.

Osebno ga nisem poznal, je pa zelo hudo ko se spomniš da sva se parkrat srečala in pozdravila... :cry:

...človek se tud vpraša, pa kaj za hudiča postavljao ljudje okrasna korita od rož tik od cesti... :angry:

ah...sm kr brez besed...

Lp in srečno vsem na cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
včeraj od trojan proti domžalam smo čakali v koloni,baje nesreča dveh motoristov-enemu je odtrgalo roko,drugemu so se borili za življenje :(

Če kdo slučajno karkoli ve o tej nesreči naj mi prosim sporoči na PM oziroma napiše kar tule. Kaka priča bi bila zelo dobordošla.

Pomagalo bo že, če veš kje je bil avto in motor po nesreči, kam je vrglo voznika, kje so bile kake sledi od nesreče (bencin, olje, zavorne sledi) če pa slučajno veš kdo je prehiteval bo pa sploh super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo bli ene 500m od nesreče in smo se potem peljal mimo po makedamu.spomnim se samo,da so se z nekom ukvarjali levo od ceste(smer trojane-domžale) malo nižje v travi. žal... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kaj več o nesreči, ki se je zgodila v Oseku? In kdo je motorist, ki se je ubil. Poznam kar nekaj motoristov starih okoli 50 let, zato me resnično zanima, če kdo ve kaj več o tem.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam kar nekaj motoristov starih okoli 50 let, zato me resnično zanima, če kdo ve kaj več o tem.

V Delu piše, da je bil motocikel Honda 900 CBR, nesrečni motorist pa iz Nove Gorice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!