Skoči na vsebino

Žirovnica meetingi 2004


beno

Priporočene objave

a to bo drag samo za skuterje al tud za druge :D

za vse bi blo pametn nrdit .) pa mal bl zares pol ... najhitrejše vozilo SAG :yea2:

samo to bl pol prot poletju da se ns bo res velik zbral :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, tolko kot Mondeo 1.8 pri 160km/h :D Groza :xx: Meni je Aerox šou realnih 100-105km/h pa sem mel 12-ko fergazer, pa 4-4,5l porabe. To je ekonomično :OK: 21-ka je mal....fejst pretirana :) Raje prenose nabavit ;)

no tisto z 12-ko pa 105 realnih mal tezko vrjamem ... kaj pa si mu use predelano? ampak je pa res da je 21-ka prevelk frgazr za tolk friziranga skutrja kukr ga ma jackass. 21-ko bi mu na skutrju k gre cez 140 pa se to bi jes raj 19-ko dav gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno zakaj? Js sm se tut za 19 odloču... da slišim še od tebe, kako je s tem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js bom 19 not dau, sam zdj čakam kdaj bo roba kej po ce hodu, hehe, roba the božiček :afro1:

Do mitinga te bom obiskal kaj :) Jaz tudi mam novo 19ko gor... :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ćuj roba, če ne druga, pa v kino prid hehe, pa mal pošraubamo, pa u kino pol pa še mal "u babe", pa je to to, hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tisto z 12-ko pa 105 realnih mal tezko vrjamem ... kaj pa si mu use predelano? ampak je pa res da je 21-ka prevelk frgazr za tolk friziranga skutrja kukr ga ma jackass. 21-ko bi mu na skutrju k gre cez 140 pa se to bi jes raj 19-ko dav gor...

Ti, lahko vprašaš tudi Robeja, KKSa, aerox-a... :) Predelava: Malossi gus 70ccm, Malossi primarni zobniki (dokler jih nisem menjal je skuter šou 87km/h, drli so se pa ko Marija), ZX-Leovince, povratna fedra na sklopki in to je tudi vse. V najslabšem primeru je šou 110km/h po cajgeru (100 po pecikl števcu od KKS-a). Ko sem zamenjal jermen je šou po števcu 120km/h (Ariete, ki je podlego po 1000km). Skuter je bil res dobro opitmalno nastavljen, poraba pa tud ni bla velika (tak kot sem napisal). Razn olje je rad pil. Tak, da če mene vprašaš, pri navadnem gus kitu fergazerja ne rabiš menjat.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tisto z 12-ko pa 105 realnih mal tezko vrjamem ... kaj pa si mu use predelano? ampak je pa res da je 21-ka prevelk frgazr za tolk friziranga skutrja kukr ga ma jackass. 21-ko bi mu na skutrju k gre cez 140 pa se to bi jes raj 19-ko dav gor...

aja, pol mi je se enkrat rekel, da je sele pol vidu, da se je tut 24ka prodajala :D

Lohk bi nardil drag med posameznimi skupinami... SAG, Pro ridersi ipd.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm takrt za tabo pelow s reku dat je kazal mal cez 100 men je pa mal cez 90 tko da za ene 10 laze:))

seprav mu gre ene 110, kar je se zmer zavidljiv rezultat. :yea2:

aja pa se to. men je kolesarsk na tisti ravnini, ko pr unmu merkatorju zavijes na levo, da gres proti Zirovnici in Bregu, pokazal stevc 86 topspeeda :). zihr je blo mal z brega :) Res pa , da nism mel tiste velike bunde gor, k je delovala kot padalo, kot ponavad, ko sm meru topspeed. kok laze ne vem, vem pa da mam do milimetra natancen obseg notr vnesen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='27 Mar 2004 @ 19:34'] seprav mu gre ene 110, kar je se zmer zavidljiv rezultat. :yea2:

aja pa se to. men je kolesarsk na tisti ravnini, ko pr unmu merkatorju zavijes na levo, da gres proti Zirovnici in Bregu, pokazal stevc 86 topspeeda :). zihr je blo mal z brega :) Res pa , da nism mel tiste velike bunde gor, k je delovala kot padalo, kot ponavad, ko sm meru topspeed. kok laze ne vem, vem pa da mam do milimetra natancen obseg notr vnesen ;)

No bom pa js mal povedal, sm bil na Bavarskem pa nism imel mogu pisat!

Poleg tistga kar je rain napisal da imam predelan imam še en drug jermen ne vem točn katerga, zamenjana je bla tud sklopka, pa cilinder imam ful zbrušen, tko de je nov večji bat notr :devil: (to vse je že zamenjal njegov prejšnji lastnik)

Samo me pa skrbi blajerca de ne bo šla v maloro ker so velke obremenitve :(

Gre pa tm okol 105 realnih, kar je za mene ze čist preveč B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa js mal povedal, sm bil na Bavarskem pa nism imel mogu pisat!

Poleg tistga kar je rain napisal da imam predelan imam še en drug jermen ne vem točn katerga, zamenjana je bla tud sklopka, pa cilinder imam ful zbrušen, tko de je nov večji bat notr :devil: (to vse je že zamenjal njegov prejšnji lastnik)

Samo me pa skrbi blajerca de ne bo šla v maloro ker so velke obremenitve :(

Gre pa tm okol 105 realnih, kar je za mene ze čist preveč B)

Taka hitrost je za typhoona že tak :kva2: :xx:

Meni je roba s digitalnim števcom mero 103. Pa se je vse tak treslo pa drlo da ne vem če sem se sploh ravno pelajal :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja k res že težko vozš naravnost, kaj šele de bi zavijal :wacko:

Grega a tebi že kaj blajerco jebe a si že zamenjal :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja k res že težko vozš naravnost, kaj šele de bi zavijal :wacko:

Grega a tebi že kaj blajerco jebe a si že zamenjal :?

Mam še orginal not, pa zaenkrat deluje še vse OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Aja jest sm ta pred tazadn! :D

Pa me zanima še kdaj bo drag pa če bi lohk nardil kej tacga pa tomosi posebej? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo dobr, sam zal je zmeri manj tomosov na cest :angry: . se dobr da bom jest se kr mu enga tomosa registriranga doma :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

zgorej sm se zmotu in sm napisu pred KONCEM sole, mislu sm pred zacetkom, sej bi popravu, pa ni knofa uredi :(, se opravicujem za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst predlagam:

U Soboto 28.8. 2004 za OMV-jem ob kkšnih 4ih!

:hmm:

Popravljeno . Popravil F4iTHL3SS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!