Skoči na vsebino

Čiščenje izpušnega lonca


Priporočene objave

Pozdravleni,

vozim Piaggio Hexagon 150, 2t. Ker ima ze dosti kilometrov, bi rabil zamenjati izpušni lonec, ker je ze zabit in tudi motor ima manjso moc.

Ali ima kdo kako idejo, kako sa ga očisti (saje od znotraj). Hvala :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dol vzameš avspuh, pol pa z ono žičko, k ma na koncu železne ščetine dobr dol popraskaš, dol vzameš dušilec, še njega spucaš, pol pa sam vn strosiš

narjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj foter je pirotehnik, pa je mel doma smodnik v palčkah od granate. Tisto palčko sem vžgal pa not vrgel. Zgorelo vse :) . Kot nalašč za to narjeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč bi lahko uporabil metodo k za pucanje kestla,k jo je nekdo na forumu že omenil-pesek ali svinčene kroglice v auspuh in pol pretresat,na konc ven strest in mogoč še splaknit z nečem

nism še probal,mogoč pa deluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da obstaja ena kemikalija za to.............vsaj tko sm slisu..........drgac pa jst to delam z bencinom, nafto oz. brener (pregrejes izpuh na ene 400 stopin, ne bo prov dost od ola in saj vec ostal)..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bencina vlijes v izpuh pa ga vzges pol pa ga samo malo strosis pa je kot nov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, ka pa pri športnih izpuhih...se to lahko nredi? bencin notr pa pržgeš' jz sem to delal pr avtomatiku...sm pr mojmu nrxu se pa ne upam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi nrx-a pa sem to naredo pol pa sem ga raje z flexerco napol vrezo pa sem ga oring z dleto spucal pol pa nazaj skup svasnil pa je blo. .) Dusilec sem pa tudi narazen vzel vato ven vtrgal pa dal rostfrei cev z debelimi stenami

UBIJALSKI ZVOK :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rosfrei cev..to si dal cev namesto unega dela dušilcak je iz teh nekih umetnih vlaken?

če to...zanimiva zamisel, bom še jz probal...a vato si pustu al si dal drugo oz je sploh nisi dal? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dal nic not nima smisla ker se tak po 500km z TTs oljem tak vsere da ga pol samo dusi :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa pr mopedu tko auspuh cistu (lipnik)da sm not uliv benz pol pa sm un uzev k je za centralno cistt k ma drat pa nakonc metlco pa sm drgnu in grejo use saje vn :) Sm pa probow tut tko da bi bent przgav ampak to newem koko to use saje pozge ce ni zraka u sred auspuha:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rosfrei cev..to si dal cev namesto unega dela dušilcak je iz teh nekih umetnih vlaken?

če to...zanimiva zamisel, bom še jz probal...a vato si pustu al si dal drugo oz je sploh nisi dal? :?

raje iz aluminija, ker je lazji............in z tem tudi posredno manj problemov.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa potemtakem če ne daš nobene volne vmes, potem se to mal hitrej skur...mislim ta dušilc

iz česa je potem met boljš? aluminija al rosfraja? aja, pa debelina stene, kolk maš? k pomoje tu ful vpliva na zvok? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja no te pa tak ni blema kaj vzames samo da je debelo ker pol dobi tak posebn globok zvok .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow!

Ščistiš pa lahko tudi z CO2 če ga imaš kje pri roki pa z ognjem zažgeš po auspuhu samo nesmeš predolgo držati na auspuh da ne zažge še barve! Tako delajo pri gokartih tisti kateri ne menjavajo nonstop auspuhov pa vse gre ven!Sem že probaval!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

jst sm tko naredu! sneu sm dusilc ga mal potolku da je slo po ta velkm stran pol pa polil z bencinom pa zazgau! pol je blo pa spet lepo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!