Skoči na vsebino

Cevi za vodno hlajenje


Yamahaaa

Priporočene objave

Torej zacele so mi preparevati cevi za vodno hlajenje.Nove od Yamahe stanejo 15.000 in se mi zdijo predrage. Cevi bi kupil v Astri sam pol nastane problem ko je treba te cevi prepogibat-ne da bi zmanjsal pretok vode-verjetno bi blo pametno to delat pod vrocino sam..... a ma mogoce kdo kaksen nasvet al pa ce pozna kaksnega majstra k bi se ukvarju z gumijastimi cevmi???

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ce kupis cevi z debelimi stenami ni problem pri prepogibanju s tankimi pa je sej od yamahe niso nc posebnga so navadne cevi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probi jih prblizn oblikovat, pa k se bo to parkrat segrel bo prblizn obliko drzal, mal se poigrej, sicr pa sej ni tolk nujn da pridejo cevi tm kt orig., vazn da ne pušča :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa obstajajo taki plastični nastavki, da cev prerežeš, pa jh daš umes, pa majo različne kote (90°, 45°), pa samo iz usake strani daš cev gor pa je to to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepsa hvala vsem....sem pol klicu se v Delta Team Krsko in stanejo cevi pri njih 2x 1600 sit tko da bom kr pr njih uzel.

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!