Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Hey,

starostne meje pri MX2 junior niso dvignili na 21 let. Tekmujejo lahko samo motokrosisti, ki imajo najmanj 15 let in vse do dopolnjenega 18. leta starosti. Če dopolni tekmovalec 18 let med sezono ima v tekoči sezoni še pravico do tekmovanja v tem razredu. Vsi starejši, ki želijo nastopati v tem tekmovanju, pa morajo prestopiti v open.

Lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kragelj ga na MX3 vedno bolj trga :D Kot je že vsem znano na kvalifikacijah ne dosega dobre čase,... tokrat malo drugače hehe :worship: :worship: :worship:

Results time practice MX3:

1 Yves Demaria

2 Alvaro Lozano

3 Christophe Martin

4 Kristof Salaets

5 Benjamin Coisy

6 Saso Kragejl

7 Sven Breugelmans

8 Martin Zerava

9 Javier Garcia Vico

11 Jurgen Van Nooten

Miha Špindler pa je v Avstriji na Erzberg 2007 (Ena izmed najtežjih enduro dirk na svetu) na prolog dirki zasedel 21- mesto ;) Jutri pa se začne pekel :)

Navijam za vse naše jutri, tudi za motokrosiste v Slovenjskih Konjicah ;)

PS: Mene žal ne bo, ker se učim :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Konjicah brez Mulca. Odpovedal dirko tik pred zdajci. Po kvalifikacijah prvi Gerčar, Theo Urbas sedmi.

V OPEN prvi Može, drugi Bekanovič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje poročilo:open mau razočaralo,gerčar odlično odpelu,smola za urbasa

kar se pa novinarjeu tiče piruric ti si USEKAN,mi j žou da n ism slikou k si šou na viadukt....dej čimprej kako sliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje poročilo:open mau razočaralo,gerčar odlično odpelu,smola za urbasa

kar se pa novinarjeu tiče piruric ti si USEKAN,mi j žou da n ism slikou k si šou na viadukt....dej čimprej kako sliko

ma dirka je ful uspelaa.....gerčar itq talent da večjega ni.. :worship: :worship: :worship: ja pirurirc res sliku okol....sam nism vidla da si šov na viadukt, kaj res???fotke prosim... :yes: jih bom jst tut dala ene par sam da jih najprej pregledam :D drgač pa nč druzga k čestitke našim.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

eno vprašanje če kdo ve kje ima dr.stopar ordinacijo v lj.Mam jutri pregled pa si morm pogledat kk do ke pridtt.Če ve kdo naslov al pa kej mi nej plis pove.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kakšne analize pa če bi ker kej več napisov, pa kšni rezultati? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakmo pirurica k bo dobr napisu in kako sliko dau,drgač pa slavec v open dvakrt zmagu,enako gerčar,ostali slovenski motokrosisti so mi dajal občutek da zmankuje moči in da jim pada tempo....sam moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz čestitam vsem tekmovalcem, ki so ugnali vso tujo konkurenco :worship: A ste vedeli, da je Gerčar vozil drugo vožnjo zadnje tri kroge s prazno gumo?Še dobro, da si je med samo tekmo nabral toliko prednosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večino ste že pokomentiral, meni so ostale le drobtinice. Vsaka čast Eriku (Slavec) za obe zmagi. Jaka se je na štartu mal uštel in za naprej je blo težko, pa še roke mu je zategval. (Po videnem sodeč). Dobr mi je gledat napredovanje manekena Osenka. Res mu gre dobr iz dirke v dirko, čeprav jih je kar slišou po dirki. Za kazen je mogu jet še laufat, k je domov pršu.

Z mojim viaduktom je pa takle ne. Sm napisu v eni izmed rubrik na tem forumu, da rad hodim. Pa sem šel na sprehod. No big deal. Usekan, ma ne ne ne, ali pač. Enjoy my pics.

post-7006-1181542966_thumb.jpg

post-7006-1181542983_thumb.jpg

post-7006-1181543013_thumb.jpg

post-7006-1181543067_thumb.jpg

post-7006-1181543119_thumb.jpg

post-7006-1181543433_thumb.jpg

post-7006-1181543464_thumb.jpg

post-7006-1181543481_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tale mogoče bekanovič :hmm:

Bekanovič ????

PS: Mi je kr mal žal, da nisem prišu na dirko :( Na izpit tak nisem šel, ker nisem vsega predelal :slap:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še...

Je meu tale nš Klemen precej sreče z uno gumo na konc. Sicer nisem opazu tega, da je prazna, sam sm pa opazu da se pele k po jajcih. Če bi mu jo snel, bi popušio eno 0. Pol se pa nebi tkole držu na tej fotki, glej zgoraj (bravo metuljčica (sm te isku-brezuspešno)) Zakaj mi noče fotke (od metuljčice prlimat???) Sam je pa treba priznat, da je pa že cel dec u primerjavi z ostalima? Že v Brežicah letos, kjer je bla dirka istega ranga, sm se mal čudu tem pobčkom. Kje maš pa mamo??? V večini primerov so mame vedno prisotne. Tud pr unih starejših.

post-7006-1181546349_thumb.jpg

post-7006-1181546381_thumb.jpg

post-7006-1181546409_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pirurirc: Fotke ne prilima, ker so zaščitene neregistriranim uporabnikom, pa še v naslovu nima končnic ".....egvkjlsdhgjshfgj.jpg" ali podobno.

PS: Men tudi ni hotlo tvoje prilimat, zato sem dal link ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo

Tenx Peter. Da se pa u CITAT kliknt, pa se pokaže tudi ta fotka k sm jo komentiru. Kaj pa se kej ostalim zdi????

Je. "Beks" back to Honda. Kako že pravjo KTM "Komaj Tisoč Metrov". Ampa ga bom dubu za testirat in se že na veliko veselim. Enduro EXC 250 F je zakon.

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tukaj dodal ;) Če mogoče kdo spremlja AMA motocross, jim je KIWI Ben Townley spet pokazal in dal mislit, kako se vozi v Lites kategoriji ;) Ko majo glih tolk za povedat, kak so američani hitrejši, boljši in oh in sploh ;)

Carmichael je pa tudi spet zmagal. Bravo bravo :worship:

Malo o dirki TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piruric nism mislu d si usekan v slabmu smislu,nego predan delu...svaka čest

petr ja to je bekanovič,aja pa do konca j pršu brez d bi crknlu(ktm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piruric nism mislu d si usekan v slabmu smislu,nego predan delu...svaka čest

petr ja to je bekanovič,aja pa do konca j pršu brez d bi crknlu(ktm)

Ja dobrga "KTM-ja" ma ;) Skor takiga kot jaz, ta rdečga vrageca :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda je kr ql,sva šla s punco po boksih med vožnjami in je rok bekanovič pizu na brata pa frende:"pizde gnile tri ure s motor glancu,kaj pa čelada pa škorni,kdu ba pa tu oprau......",pa naprej grde besede k jih nebom pisu,uni pa sam glave u kla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No hard fillings. Vsaka čest tebi, k si me zaznal tm gor. So se mi kar mal kolena tresla od višine.

AMA mx zakon. Drugo leto pride še Pourcel. Učeri k sm gledu Francijo, se mi je zazdel da bi tud Rattray mogu u USA gret, ker pol bi blo pa res pravo svetovno prvenstvo. USA vs Eu vs New zeland vs South Africa. Rabl bi še enga Avstralca (mogoče bi lohk Reed začel vozit Lites) pa enga z unga konca, kjer skoz Liž jedo. Yoshitaka je bl pr ta hitrih. Zabluzil čist....na sliki Akira Narita.

Kje so komentarji na Gerčarja????

post-7006-1181547686_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!