Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

edini na učerajšnji dirki ki si je res zaslužil zmago,fante se pelje,prehiteva,skače kot (ali reje boljše) starejši tekmeci v razredu open...

kot sem že napisou on pa slavec,mogoče še urbas(z mal smole) ostali slovenski predstavniki pa niso držal konstantnega tempa...najbolj se je videlo kako je može napadu 1. polovico al pa beks kaj pa proti koncu...

da ne bo pomote svaka jim čast d zdržijo v tej vročini tak tempo furat,le mnenje sem izrazu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so komentarji na Gerčarja????

Sej zdej ko je Klemen pokazal tudi domačim gledalcem kako dobro vozi, pa nikjer nobene pohvale. Ko pa kaj zamuštra pa se vsi oglašajo, češ da ni dobro pripravljen. Lahko rečem, da Klemen skoraj na vsaki tekmi v tujini pokaže to kar smo vsi včeraj vidli.

Seveda pa bi pohvalila tudi Urbasa, ki pa je imel včeraj v obeh vožnjah smolo(padec pri prvem zavoju).Ampak bosta že to nedeljo lahko oba v Litvi zopet pokazala kaj znata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi je blo zanimivo :worship: pirurirc, rabiš padalo naslednjič?? Se da kej urihtat :naughty:

eni pa u bukve zakopani :headbang: septembra dalje smo pousod nalimani s kanoni :D

fantom pa vse pohvale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fulhitr in njegova punca (al sm pa izpadu budala)

Dej ti raj drugič poslikaj naše zveste članice iz tega foruma, ki so res popestrile to temo :grupni: , pa tiste slike nalimaj gor :whistle: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi je blo zanimivo :worship: pirurirc, rabiš padalo naslednjič?? Se da kej urihtat :naughty:

eni pa u bukve zakopani :headbang: septembra dalje smo pousod nalimani s kanoni :D

fantom pa vse pohvale...

Tiho,.... mi je še zdej žal, da nisem šel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo Gizmo. Če bi mel sabo dalnogled, bi skoz njega dol z viadukta pogledu in bi kar sestopu direkt na progo. Kaj a ti se moraš pa piflat??? Sej ti bo še prou pršlo, verjetno. Moja žena tud to dela. Pusmo zdej piflanje.

A za Orehovo smo prpravleni. Samo še jutri (torek) je trening. Men je na Suzukitu šou u maline ležaj na prednjem kolesu, pa sklopka je glasna, pa še belanca stoji postrani. Iz 48 sem sou na 50 zob uzadi,. Gre skoz po lufti. Moram preizkusit, da ne bo prekratko vse skupaj. Mi lahko getrib zmanjka.

Gizmo, a bi ti pol men peto brzino notr naštimu????

Članic ne poznam. Kaj če bi mi motocvet forum društvo registriral. Jest bi bil pol predsednik, zato ker sm bil že v drugem razredu osnovne šole in to tok dobr, da sm mogu v naslednjih letih prošnjo napisat da so me odstavl. V prvem letniku srednje, sm pa ugotovu, da se bl splača bit blagajnik. Se ve zakaj. Če prou, zdej bi mi najbolj pasal če bi bil hišnik. Sej veste, bajta pa te scene. Vsak pošten hišnik, ma tud stanovanje v njej zagarantirano (kriza srednjih let se bliža).

Dejmo v orehovi vasi eno gasilsko forumaško sliko posnet in jo bodo moderatorji zmontiral sm gor (tko na pro, kot baner mislm), da se bo vedlo kdo tu komu pamet soli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so komentarji na Gerčarja????

no no.....že od začetka sezone je zame gerčar favorit...in ga občudujem da je fant pr teh letih tok dobr...hkrati mu pa ni "stopl" v glavo in ostaja zvest samu sebi....milsm tut da je eden največjih taletov in da se bo v prihodnosti lahko kosal tudi z motokrosisti svetovne scene.... :worship: :worship: :worship: :worship: kamorkoli grem navijam za gerčarja.... :worship: :worship: :worship: ne mormo izpustit pa ostalih tekomvalcev ki so tudi perspektivi in se trudijo...ampak tako je da je do zdaj klemen pokazal največ...bravo klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa nebi tkole držu na tej fotki, glej zgoraj (bravo metuljčica (sm te isku-brezuspešno)) Zakaj mi noče fotke (od metuljčice prlimat???) Sam

haha.... :D jst pa tebe vidla doskrat....... .) sj če si vidu kkšne dve k sta z blatom pošpricani sva ble to midve(en je prou grdo zapelu, pa čeprou nisva zravn stali, sva ble lih v zadnji vožnji čist mokri...še dobr da je biu sonček :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use čestitke gerčarju žal nism uspel priti na ta spektakel kokr slišm in vem je pa ta gerčar res pravi talent slo motokrosa in mislim da je idini ki lahko nadomesti kraglja :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey folk!

Drugače pa si lahko nekaj fotk iz backstage-a, akcije in zmagovalnega odra ogledate tudi na www.slo-motocross.com

Uživajte in ne pozabite držat pesti tudi ta vikend, ko bosta Klemen Gerčar in Theo Urbas tekmovala v Litvi!! :OK:

lp, :devil:

Popravljeno . Popravil pinkRacing
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem našim tekmovalcem še posebej Gerčarju in Eriku. :worship:

Pa še nekaj. Imam hondo CR125 l.99 (komaj pol leta, zato še ni izkušenj) in bom menjal bat. Zanima me, če je potrebno pri menjavi brusiti cilinder ali ne. Lepo prosim za kakšen odgovor. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem našim tekmovalcem še posebej Gerčarju in Eriku. :worship:

Pa še nekaj. Imam hondo CR125 l.99 (komaj pol leta, zato še ni izkušenj) in bom menjal bat. Zanima me, če je potrebno pri menjavi brusiti cilinder ali ne. Lepo prosim za kakšen odgovor. :rolleyes:

ne ni potrebno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jz čestitam Gerčarju - kot vsi pravte je dolično pelu... Kaj pa Irta nista vozila? Men osebno je nun stil vožnje mal bolj všeč. Pa tud mal hitrejša sta...:whistle: :whistle: Sicer pa... tud Klemen vsekakor sploh sploh ni slab.

Se defenitivno vidmo v orehovi vasi... sam nobenga druzga ne poznam k muhe pa gizmota...... tko d nvem kko se čiz najdemo.

Šemal za hec... semizdi d Bekotu bol paše honda kot pa KTM.. Nekak bolš barve skup pašejo :P :P :yea1: :rolleyes: .)

Bo zdj skoz stem furu naprej?

Popravljeno . Popravil rocky_zupca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne Irta nista vozila.....drugač pa ja vsake oči majo svojga malarja :yes:

no ja.....jst nobenga od vs ne poznam sploh ne vem kdo je kdo....oki edin za pirurirca k se ga spomnem še k sm bla mejhna deklca je on s fotoapartom okol hodu... :worship: (pa ne da si dj tok str)... .)

prideva pa valda tut v orehova(upam da se nava zguble...eh sej bo že fotr povedu kam je treba it-sam da ne bodo napačni napotki tk za zanč v slovenj gradec)...ne smem zamudit tega....kaj mogoče kdo ve bodo bratje Irt tm pelal??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hei! res,tekma,vreme vse fantastično! Dve zmagi ostali doma,nekaj najelepšega,kar bi se lahko zgodilo! Fantje Klemen,Theo,Sašo so bili petek,soboto in nedeljo zelo dobro razpoloženi in zmeraj komunikativni fantje! Z sotekmovalci se zelo razumejo,se pogovarjajo,skupaj gledajo posnetke res zelo lepo,saj tega v dp ne vidimo! res vse pohvale vsem našim,ker so res dobro peljali! Navijali smo za vse naše.najbolj pa seveda za Klemna in sedaj držimo pesti in upajmo da Klemnu uspe postati evropski prvak!

No pa da še omenimo punco,ki je zmagala na državnem prvenstvu na ptuju v super moto je bila Anja Špindler!Fantje pazite se je,na prvi državni tekmi že zmagala,kaj šele bo!čestitam ter upam,da je komolec vredu!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gerčar favorit...in ga občudujem da je fant pr teh letih tok dobr...hkrati mu pa ni "stopl" v glavo in ostaja zvest samu sebi

No, tole temo sem hotu mal počačkat. Slikca od Metulčice nam pokaže, kolk so fantje stari in injihovii izrazi povedo tudi marsikaj. A ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa da še omenimo punco,ki je zmagala na državnem prvenstvu na ptuju v super moto je bila Anja Špindler!Fantje pazite se je,na prvi državni tekmi že zmagala,kaj šele bo!čestitam ter upam,da je komolec vredu!

l

Wuuu :worship: :naughty: :naughty: :naughty: ... sam.... a je to čist slučajno... mogoče sestra od Miha Špindlerja? Pa še en... mislm d špindler (nism dobr slišu prek zvočnikov) fura v razredu Quad?? MAm kej prov od tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wuuu :worship: :naughty: :naughty: :naughty: ... sam.... a je to čist slučajno... mogoče sestra od Miha Špindlerja? Pa še en... mislm d špindler (nism dobr slišu prek zvočnikov) fura v razredu Quad?? MAm kej prov od tega?

ja to je apsolutno njegova sestra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jz čestitam Gerčarju - kot vsi pravte je dolično pelu... Kaj pa Irta nista vozila? Men osebno je nun stil vožnje mal bolj všeč. Pa tud mal hitrejša sta...:whistle: :whistle: Sicer pa... tud Klemen vsekakor sploh sploh ni slab.

Se defenitivno vidmo v orehovi vasi... sam nobenga druzga ne poznam k muhe pa gizmota...... tko d nvem kko se čiz najdemo.

Šemal za hec... semizdi d Bekotu bol paše honda kot pa KTM.. Nekak bolš barve skup pašejo :P :P :yea1: :rolleyes: .)

Bo zdj skoz stem furu naprej?

tonemoremo trditi da bi bila hitrejša na tej progi s takimi razmirami pa sploh je matevž prestr za to prvenstvo kod veste pa matevž dela maturo in po vsej vrjetnosti niso utegnili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemnu 100% ni "v glavo stopilo",ker je isti kot je bil.Treba ga ja poznati tudi malo drugače ne samo na progi,seveda pa se razveseli vsake zmage,saj je zmeraj bolj bližje uspehu,ki si ga želi,kot vsak tekmovalec tudi Jevgenij Mihajlov,je prijazen fant kot Klemen!

Anja pa je od Mihe Špindlerja sestra ja:)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj da je matevž prestar, kaj ni meja do 21 let???men se zdi da je...

za klemena ni pa nben reku da mu je glavo stoplo......da mu NI v glavo stoplo sm jst rekla .) in prou je tko :D vid se da vozi zaradi veselja do tega športa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!