Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Wiiiiiii,hwala Pirurirc :winkiss: Ful sm wesela res!!!

Weš kaj bi sam še če maš... :blush: Iz Semiča držawna lani,podelitew open...če maš kej od bliz tistga fanta k je biw skupno 5. :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor mi je znano so treningi v Orehovi še samo do konca junija, pol pa bo do nadaljnjega zaprto. Po pravilih se itak en mesec pred dirko MX3 proga ne sme uporabljat. Zaenkrat so treningi še naslednji teden, obstaja pa možnost, da bodo še prvi teden v juliju.

lp,

pink

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wiiiiiii,hwala Pirurirc :winkiss: Ful sm wesela res!!!

Weš kaj bi sam še če maš... :blush: Iz Semiča držawna lani,podelitew open...če maš kej od bliz tistga fanta k je biw skupno 5. :blush: :blush: :blush:

[/quote

@Bonc: bi te prosil za uslugo! Probaj pisat brez tistih dvojnih wejew,sem malo starejši in mi to nekak ne "prime".

Plis,plis,plis! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal sem Bolgarijo MXGP in me je pri MX1 prešinilo. Mike Brown USA štarta zelo dobro. Potem se pelje nekaj časa spredaj in ga zmanjka. Ampak na Japonskem je bil skupno drugi. Skupno ždi na sedmem mestu lojtre za GP. In ta model sploh ni več mlad in v Nationals se je vozu tm med deset.

In bistvo; kje je zdej Evropa vs Amerika?

A je z odstopom Evertsa res vse drugač?

Ricky in Bubba sta sigurno najhitrejša, sam kaj pa uni zadi? Millsaps, Langston, Windham, Ferry .. pa še jih je ene par ki imajo hitrost na ravni; Coppins, Ramon, Phillipaerts ...

Pol je tuki še klasa MX2. Cairoli je najavu, da bo pelu zadnjo National. To je Glen Helen. Njihova Sveta Helena je kot naša Orehova vas, kraljica. Če jih tm opere, jih bo osramotil do jaja.

Tisto k sm zadnjič bluzil o motokros dream team prvenstvu , se zna zgodit prav na letošnjem pokalu narodov. Sicer samo ena dirka, ampak ta bo peklenska. Večina njih, ki bodo tm dirkal je v zelo dobri formi.

Tolk mal razmišljanja.

Kwa prawte?

post-7006-1182498878_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že vidu Browna brez majice??? Ti lahk rečem, da je sama kita in mišica :worship: Je pa res, da še dolgo ne bomo vedeli, kje se vozi v povprečju hitrejši motocross!!! Vsaj dokler se ne bo vse skupaj pomešalo. Tisto enkrat letno dirkanje ni merilo. Moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moram priznat da sam velik bolj spremljam ameriško prvenstvo(internet,revije...) in sem mnenja da se tam bolj pelejo,gledena na to da zmagajo na pokalu narodov v evropi,kjer so 1.,potem zna bit letos pri njih dolgčas,ker poznajo teren,mogoče so tudi njihove proge malenkost bolj zahtevne,hitrejše.....

kar se pa posameznikov tiče...BEN TOWNLEY se dobr pelje u USA,pol un francoz k je probou pri pro circuit kawasaki....(pourcel al nek tazga),večini pa njihov način ne odgovarja,spomnimo se pichona,evertsa,nazadnje tudi sebastian torrteli...vsi svetovni prvaki tam pa le niso izstopali...

kar se browna tiče res ni več mlad do leta 2000 je biu še kar konkurenčen in spredaj najprej na svetovnem,pol v ameriki,z leti pa mu forma pada....

mx peter,al ni sam on kita,so kar vsi....

se opravičujem če sem katiro ime narode napisou,tisti ki spremljate že veste koga mislim

lites.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smemo pozabit, da jih vn vleče Ricky in da so lani zmagal brez posamične zmage.

Proge so pa, po mojem kr tm, tm. Povsod so klanci, povsod je mivka. Če pada dež je povsod blato.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkači, ki grejo iz GP v AMA majo nekej smole. Pichona so zrihtal, ker je težek karakter. Vuillemin je vodil SX prvenstvo in se poškodoval na snemanju reklame (to je po njegovem življenska napaka). Tortelli je s prihodom v AMA mel krizna leta, ki jih je zaključil v GP-ju z upokojitvijo. Pourcel jim je nakazal, da se z "evropskim" stilom vožnje tudi zmaguje.

Zanimivo je tudi, kaj se dogaja obratno. Brown je že parkrat probal v Evropi (l. 99 je vozil 125ccm in v Orehovi vasi dirko končal pred Kragljem). Komentar te teme, ki ga je podal Bob Moore je nakazal, da tudi Američani, ki pridejo v Evropo nimajo več tistega svojega zaleta. Hamblin je letos tipičen primer tega (čeprav zadnja leta ni ravno v življenski formi). Ryan Mills je spokal nazaj in se je zadnje dirke v AMA motocross klasi vozil med petnajsterico. V GP-ju MX2 je imel precej težav. Windham je vozil GP in se uvrščal okoli petega mesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobri filmči tuki,skos sledim že kako leto...

ej piruric,ker te vsi nek fehtajo za slike bi se še js prslinu zravn....maš kake slike z rakeka 2002,2003 ali manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje mam, samo so analogne, kar pomeni da jih bom iskal kakšno leto.

A ti bi kr kšne, al boš bolj specifičen?

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi vse ,če pa slučajno maš iz 2002 kako sliko suzuki 125 številka 75...ali 2003 številka 67

kolk pa maš vseh slik iz rakeka te sezone??

Popravljeno . Popravil fulhitr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Theo in Miha Urbas sta včeraj v mestu Čačak tekmovala na 4. dirki odprtega prvenstva Srbije v motokrosu, oba v razredu do 125 ccm.

V peklenski vročini in fantastičnem vzdušju, ki so ga pripravili številni navijači, je Theo v obeh vožnjah zmagal, Miha pa je bil peti in drugi, ter tudi skupno drugi za Theom. :OK: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdej vse mrtvo tle... vsi na progah al kako to, da ni nobenga k bi kej povedu :unsure:

učeri so se med drugim po Vrtojbenskem prahu podili tudi vsi trije Irti... Prav lepo jih je blo gledat. Še Deni ušaj je bil blizu, vsi ostali smo pa samo gledali... za drugo rabo nismo ob teh fantih :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh jaz že več kot tri tedne nisem motorja pipnu. Mi bicikl ful cajta vzame, pa še dirk je cel kup :whistle: Bo treba mašinco mal na sprehod pelat in to kmalu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!