Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

O super, se še nekje razvija. Pohvalno. Pa glej, da boš sproti obveščal o progi, k vidim, da si ne tekočem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve kako je s progo v vačah nad litijo?pa kdaj se da kej trenirat(če se da)?

lp

Lastnik, Simon je zrihtu progo u nulo, napelu namakalni sistem,... Treningov zaenkrat še ker se je odloču de bo letos najprej zrihtov use papirje, de ne bo komplikacij. Nekje sredi avgusta pa nej bi se proga odprla.

No spregledu sm tvoj post Rocky... Pa se zgodi..

Popravljeno . Popravil reXton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal tudi da so v Celju naredli eno progo tako za silo s sofinanciranjem Mirka Tuša :grupni: Samo ne me držat za besedo, ker dokler ne vidim sam ne bom trdil. Je pa 98% da jo imajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.mal brskam po netu pa sm vidu d je tale forum kr zanimiu...sm na tekočem z usem...=)

ooo najbolš...lej kdo se je prdružu.... :worship: :worship: dobrodošel na forumu.....dj lahk direkt čestitam za 2.mesto na nizozemskem.... :yea1: :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.mal brskam po netu pa sm vidu d je tale forum kr zanimiu...sm na tekočem z usem...=)

o lepi gerčar se nm je prdružu zelo lepo sam neki me zanima zakaj si član že od 4.1. pa si šele dons prvič pisu jst te spošutujem in menm da u sloveniji je tvoj idini konkurent kragelj sam k ma močnejši motor :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :010 :010 :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,sam za Boltijo ni čist zihr d bo lah paperje dubu sam za treninge si bo pa izboru kak dan al pa dva na tedn,sam pol po crosscuntyu...treba še enga soseda nabrcat d podpiše d se strinja s temi stwarmi,k če on ne bo podpisu ne bo nč... Probleme ma pa Simon z njim že kr neki cajta,tko da...upam d se bo spametvov ta sosed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tazadni motocross action sem zasledil BIG BORE kit 138ccm AMA legal,kaj je kej resnice na tem,kaj pa pri nas?? amaš lahko 125ccm napileno na tok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga je zdej sram. Kaj vidva tam blebečeta. Ryan ima da trenira, da bomo zmagal. Itak, da bomo, samo mali mora vseeno trenirat. Tudi jaz treniram. Zelo hard. Zdej še bolj hard, za MXdN. Domač teren bo sigurno hard. Publika hoče hard. Pride tudi Chad Reed. Škoda da ne bo Stefan vozil. Potem bi bilo še bolj hard. Gizmo ti si dober fant. Lani sem te opazil v Angliji na MXdN. Samo škoda, ker si podvržen zelencem. Rumena ti bi bolj pristajala. Tudi Peter je v redu. Vozi rdeč motor. To je motor. Tudi sam sem na rdečem zelo užival, sedaj pa mi gre dobro tudi z rumenim. Plava je pa res bolj čudna. For musician. Za Stefana, ki igra bobne. Čeprav se je zresnil in pristopil k oranžnim. Bral sem članek o testiranju teh evropskih mašin. Good chicks. Lepo se zabavajte še naprej. Še se oglasim. For sure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeaaaaaaaaa RC je med nami :beer2: Si se pa hit naučil slovensko. Ko sem te nazadnje srečal si znal rečt samo Slovenke Hard Babe :D

PS: Se bo treba mal zresnat :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga je zdej sram. Kaj vidva tam blebečeta. Ryan ima da trenira, da bomo zmagal. Itak, da bomo, samo mali mora vseeno trenirat. Tudi jaz treniram. Zelo hard. Zdej še bolj hard, za MXdN. Domač teren bo sigurno hard. Publika hoče hard. Pride tudi Chad Reed. Škoda da ne bo Stefan vozil. Potem bi bilo še bolj hard. Gizmo ti si dober fant. Lani sem te opazil v Angliji na MXdN. Samo škoda, ker si podvržen zelencem. Rumena ti bi bolj pristajala. Tudi Peter je v redu. Vozi rdeč motor. To je motor. Tudi sam sem na rdečem zelo užival, sedaj pa mi gre dobro tudi z rumenim. Plava je pa res bolj čudna. For musician. Za Stefana, ki igra bobne. Čeprav se je zresnil in pristopil k oranžnim. Bral sem članek o testiranju teh evropskih mašin. Good chicks. Lepo se zabavajte še naprej. Še se oglasim. For sure.

Ej RC dj se nauč znamke motorjev pa ne mi s temi barvami tuki..... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima...pa bi rada preverila če ta novica drži....Pirurirc ti si to objavu v prejšenem motoristu...je res da bo naslednji vikedn dirka v Faenzi??? pa kje v italiji sploh je to......ker če je to res bi si res šla to ogledat ker sm že mantovo zarad mature zamudila, tega pa res ne bi rada... :rolleyes: tk da vsaka informacija je dobrodošla...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima...pa bi rada preverila če ta novica drži....Pirurirc ti si to objavu v prejšenem motoristu...je res da bo naslednji vikedn dirka v Faenzi??? pa kje v italiji sploh je to......ker če je to res bi si res šla to ogledat ker sm že mantovo zarad mature zamudila, tega pa res ne bi rada... :rolleyes: tk da vsaka informacija je dobrodošla...

lp

To je čist zravn Imole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je čist zravn Imole.

ajaaa no pol pa fino fajn...v imoli sm pa itq že bla :whistle: :rolleyes: bomo šli gledat to ja :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga je zdej sram. Kaj vidva tam blebečeta. Ryan ima da trenira, da bomo zmagal. Itak, da bomo, samo mali mora vseeno trenirat. Tudi jaz treniram. Zelo hard. Zdej še bolj hard, za MXdN. Domač teren bo sigurno hard. Publika hoče hard. Pride tudi Chad Reed. Škoda da ne bo Stefan vozil. Potem bi bilo še bolj hard. Gizmo ti si dober fant. Lani sem te opazil v Angliji na MXdN. Samo škoda, ker si podvržen zelencem. Rumena ti bi bolj pristajala. Tudi Peter je v redu. Vozi rdeč motor. To je motor. Tudi sam sem na rdečem zelo užival, sedaj pa mi gre dobro tudi z rumenim. Plava je pa res bolj čudna. For musician. Za Stefana, ki igra bobne. Čeprav se je zresnil in pristopil k oranžnim. Bral sem članek o testiranju teh evropskih mašin. Good chicks. Lepo se zabavajte še naprej. Še se oglasim. For sure.

Ekola, pa si le pršu mal pogledat tud h nam :yea1: Ryana morem še dobit na telefon. Ma, ja sej veš, podrvžen zlencem. Kdor več da :whistle:

u GB sm hotu prit mal do tebe, sam pol si mel okrog sebe skoz neke novinarje pa nism hotu bit kej prevč v javnosti ipd... H vam v USA pa me žal ne bo, mam druge obveznosti na japonskem, direkt pr tazelenih, tako da žal... Vas bom pa spremljal preko satelita. Dej me poklič ko boste končali race, pa mi boš povedu rezultate... No sej bomo u kontaktu še do takrat. Aja, pa Jamesu reči, ko ga vidiš, naj mi polšle na pošto tisto cevkico k sm jo zadnič pozabu gor pr njih.

Kako pa, da Števko ne pelje? Je ostal brez sintesajzerja? Sej bi se s pomaranču tudi ornk pelu :unsure:

Stariii, sm se pa nasmeju k sm vidu tale post :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima...pa bi rada preverila če ta novica drži....Pirurirc ti si to objavu v prejšenem motoristu...je res da bo naslednji vikedn dirka v Faenzi??? pa kje v italiji sploh je to......ker če je to res bi si res šla to ogledat ker sm že mantovo zarad mature zamudila, tega pa res ne bi rada... :rolleyes: tk da vsaka informacija je dobrodošla...

lp

Vstopnina v soboto je 15€, za deklice in pilote FMI 10€, v nedeljo pa 40€, za deklice in pilote FMI pa 35€ (tako kot v mantovi). Otroci pod 13 imajo vstop za 1€ (verjetno tolk, da gledalce štejejo) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstopnina v soboto je 15€, za deklice in pilote FMI 10€, v nedeljo pa 40€, za deklice in pilote FMI pa 35€ (tako kot v mantovi). Otroci pod 13 imajo vstop za 1€ (verjetno tolk, da gledalce štejejo) :rolleyes:

hvala hvala za informacije...kaj še kdo gre...zgleda bom jst kr šla si tole mal pogledat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala hvala za informacije...kaj še kdo gre...zgleda bom jst kr šla si tole mal pogledat :yea1:

Kakšne slike in komentar dobrodošli :yes: Jaz bom imel Faenzo kar v Ležnju, če ne bo kaj vmes pršlo.

P.S.: Salsa, MX Peter a bomo v soboto popoldan kej orali :OK: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yeeeeeeeeee RC je z nami. Tole zna bit še pestro. Peter, Gizmo dejta se Štefa zvlečt gor. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivio guys.

Gizmo told me that here is huge interest about MX . Well nice to hear that :D RC is also here I saw. Dude, you rock. Slovenian is way the hardest language I've ever heard about and you rock it... Great. I know only few words in slovenian like: "ker hud moped"... Those are the words, that Gizmo always repeat when he comes to us in garage and "stari ti si utrgan" I don't know the meaning about that, but it must be something cool cause he always shake his head when he is saying this :P Piruriurc :hmm: Aren't you that guy who was in GB at MXDN taking fotos for a slovenian magazine (i don't know exsaclty the name) but cool one I saw :OK: Dude, nice to see you and meet you here B)

I'll stay in touch. Now we are moving to Unadilla Valley, Ney Berlin. Nice race is coming.

See ya, #1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay folks!

I just recived a call from my buddy RC and he said that I have to sign in to this forum. So here I am. I hope I'll learn some Slovenian, so we can discus about MX.

RC where you found out for this great forum??? Maybe we will met at MXDN :naughty: I'm riding allot with KTM squad, so take an eye on me. I'm realy starting to love my KTM :rolleyes:

Everts/The legende

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima VIDEO iz evroskedirke MX2 junior, si lahko pogeldate TUKAJ

@KingEverts: Hay Everts I'm so glad that you joined :D

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow, now we have here the best of the best :worship:

tale motosvet-motocross scena pa ni kr tko :naughty:

Pirurirc: kje si bil včeri? Sm te čaku skupaj s Romanom in Tonijem, ti pa doma gledal TV a :winkiss: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!