Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

hi! a slučajn veste kdo gre od naših fantov na evropski pokal narodov v Nemčijo(kje točn v Nemčiji je,kraj?)?(mogoče kaj veš pinkRacing??)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans smo v porihtal našo progo, občutki pa samo :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Še par fotk in akšn (#297-Nix MX; #24-jaz)

lezen15e5u.jpg

img418515e5v.jpg

lezen215e5w.jpg

img419015e5x.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porihtal smo jo z mehanizacijo (katero je treba tudi plačat). Zdej, ko bomo pa zbirali nekaj denarja za to, se pa sigurno ne bo našlo tolk junakov, da jo sproba, kot pa če bi blo vse zastonj ;) :whistle:

PS: Več sem ti napisal na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peter, filter skine imam tudi js, dobiš 3 temu namenjene v kompletu za 20€.

Moja maša gre pa nekako takole:

-opran filter namalam s temunamensko tekočino za filtre na debelo, da se cedi od njega ko ga fajn stisneš in nato odtisnem, da pobere kar rabi :whistle:

-filterskin zrolam v "rolado" in jo namočim v "konzervo" tekočine za filtre, nato odtisnem :D

-skin namestim na filter in vse skupi pustim na suhem, da se mal posuši oz napije. Je bla lekcija, ko sem lihkar namazan filter dal na motor pa ni hotu užgat, ker je blo premal zraka :rolleyes:

-skin prebijem s šraufkom in namestim use skupi na moped

Na filtru zmeri skin gor, pa al je prah al blato. Lažje operem to "nogavico" kukr filter. Pa še lenoba je vmes :krneki: Za dirke pa mam skin na treningu, skin na 1. dirki, na drugi pa ga snamem. Če je prah, če ni, pustim gor vse skupi. Od več ljudi sem slišu, da moped celo bolš dela, ko je filter malce zasvinjan in ne sterilno čist...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi! a slučajn veste kdo gre od naših fantov na evropski pokal narodov v Nemčijo(kje točn v Nemčiji je,kraj?)?(mogoče kaj veš pinkRacing??)

lp

Hey,

uradno še ni bilo nič rečeno glede reprezentance, tako da ne vem kdo bi naj šel. Glede na to, da bo pokal že čez manj kot dva meseca, mislim da se bo kmalu začelo govoriti tudi o sestavi ekipe. Če kaj izvem, pa seveda javim .)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemen Gerčar je v Rusiji na 9. dirki EP junior v obeh vožnjah zasedel drugo mesto - skupno je bil tretji. Zmagal je Evgeny Mikhaylov (Rusija), drugi pa je bil František Smola (Češka). :grupni:

Organizacija je bila odlična, gledalcev veliko, glavno je pa to, da Klemen dve dirki pred koncem prvenstva vodi za 14 točk! :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>Jeeeeeeeeeeeee za Klemna Gerčarjevga

Pa še Yeeeeeeeeeeeeeee za veterane u Namurju

Pa še :topic: Toooooooooooo za RC-ja, ker mi njegovo početje pomaga živet.

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam zadnje: 100/90/19 michelin MH3 in Pirelli MT32, za spredi pa: 80/100/21 dunlop 756 in 739. Zadnje imajo približno 3mm profila in preostalih 20 zobov, sprednje v podobnem stanju, le zobe imajo vse in kak bogi mm več profila :photo: :lol1: Prodam ugodno (dam 5€ če mi jih z garaže neseš) :kva2:

BRAVO ZA NAŠE POVSOD KJERKOLI SO SE FURALI :yea1: :OK:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemen sedi odlično 5 :worship: :worship: :worship:

Kak so pa kej veterani vozli,..rezultati???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še :topic: Toooooooooooo za RC-ja, ker mi njegovo početje pomaga živet.

Kaj si kej gledal, pa kje???

PS: Sem že našel vse o današnjem motocross dogajanju ;)

Motocross report ;)

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam zadnje: 100/90/19 michelin MH3 in Pirelli MT32, za spredi pa: 80/100/21 dunlop 756 in 739. Zadnje imajo približno 3mm profila in preostalih 20 zobov, sprednje v podobnem stanju, le zobe imajo vse in kak bogi mm več profila :photo: :lol1: Prodam ugodno (dam 5€ če mi jih z garaže neseš) :kva2:

BRAVO ZA NAŠE POVSOD KJERKOLI SO SE FURALI :yea1: :OK:

:headbang: :rolleyes: nism mislu takih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si kej gledal, pa kje???

Yo Peter si nism mislu da se bo Off topic prjel. Včasih mam prebliske pa svoj privat life primerjam z RCjevim dirkalnim. Vsak bik ma svoj štrik scena.

Gledal sm pa Southwick AMA national in je mr. Sandman tudi letos pokazal kako se vozi po mivki najhitreje. Pol sm gledal še prvo vožnjo Loket GP MX1 in okol 18 minute čist dol padu, k je prvih osem vozil v grupi in so se par krog res atraktivno pelal. AMA mi dol vleče JR, GP mam pa plačan Mediazone. Gledam pa tudi poročila na SLO1 in POP tv. :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo Peter si nism mislu da se bo Off topic prjel. Včasih mam prebliske pa svoj privat life primerjam z RCjevim dirkalnim. Vsak bik ma svoj štrik scena.

Gledal sm pa Southwick AMA national in je mr. Sandman tudi letos pokazal kako se vozi po mivki najhitreje. Pol sm gledal še prvo vožnjo Loket GP MX1 in okol 18 minute čist dol padu, k je prvih osem vozil v grupi in so se par krog res atraktivno pelal. AMA mi dol vleče JF, GP mam pa plačan Mediazone. Gledam pa tudi poročila na SLO1 in POP tv. :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti pa kr 50m skačeš. Pol si pa že za svetovni vrh :naughty: :krneki:

Felgo zviješ že lahko pri skoku 5m ali brez skoka, če priletiš direkt na kak kamen. Vilice pa maš mastne, ker so semeringi spustil. Al so že poškodovani, ali pa so se samo zapacali, s prahom in blatom!!!

Ma v bistvu jst ne uporablam tega motorja. Jst bi ga kupu pa sm to opazu na njem kar sm reku.Tip je pa reku da je tut ene tok letu z njim.

A mogoc ves kk je kj z dobavo delov za ktm-e pa kok bi me prblizn prsl ce bi menjau bat in predihtu vilce na ktm-u sx 125. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma v bistvu jst ne uporablam tega motorja. Jst bi ga kupu pa sm to opazu na njem kar sm reku.Tip je pa reku da je tut ene tok letu z njim.

A mogoc ves kk je kj z dobavo delov za ktm-e pa kok bi me prblizn prsl ce bi menjau bat in predihtu vilce na ktm-u sx 125. :?

Bat cca 100€, semeringi cca 20€ delo boš pa mogu opravit sam, če boš hotu s tako ceno skoz prit ;) Pa ko boš že mel vilce narazen, obvezno še olje menjaj!!!

PS: Rad bi vidu tega tipa. Sam tak za omembo. Kragelj je za nek interviu odgovoril na vprašanje, najdalši skok v njegovem živlenju, Odgovorl je 60m ;) :yea1:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma v bistvu jst ne uporablam tega motorja. Jst bi ga kupu pa sm to opazu na njem kar sm reku.Tip je pa reku da je tut ene tok letu z njim.

A mogoc ves kk je kj z dobavo delov za ktm-e pa kok bi me prblizn prsl ce bi menjau bat in predihtu vilce na ktm-u sx 125. :?

KAr ti je Peter povedal je vse res, glede na tvoje izražanje tukaj na forumu, se mi zdi da nimaš pojma o teh stvareh in se ti lahko zgodi, da če se boš sam lotil teh stvari, bo šlo vse samo na slabše. Ene zadeve stanejo in to je treba upoštevati, drugače stanejo še več. Wellcome to motocross

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo motokros maniaki. Čeprav sem velik oboževalec RCja, se zanimam tudi za ostale v tem športu in Trevis Preston (bivši prvak v 125 klasi superkrosa) mi je še posebej pri srcu. Tudi zaradi podobne velikosti (oba sva velika in nerodna). Trenutno preživlja rehabilitacijo in se posveča domačim opravilom. Tako približno sem funkcioniral tudi sam, ko sem bil poškodovan (letos že dvakrat). Veliko užitkov ob gledanju http://www.transworldmotocross.com/mx/slid...1645360,00.html (nimam pa takšnega posestva). See ya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena??

Dimenzije??

In koliko je še profila?Fotke.

Popravljeno . Popravil metalc17
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena: 15-20 eur

dimenzije: 21 in 19

profila: za zmagat dirko

fotk ni!!!!

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn... motor bom dubu u tednu ko je dirka... KAJ PA TRENINGI??

No saj doma bom lohka progo dodelu do takrat pa kondicijo nabirov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!