Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Zanima me kater je bolši Kaasaki KX 250,Honda CR 250R ali KTM SX 250

Z njemu se bom vozu po progah,skakal z njemu in mogoče še kakšni manjši triki.

Če znaš vozit motor ni važn kaj imaš. Izbereš pač tistga, kateri ti je lepš in katera barva ti je bolj všeč :P Razlike med motorji so zelo male, ti bo pa eden pasal bolje kot drugi, spet drugemu bo pasal tretji bolje kot prvemu,... :D

PS: Kaj teb je že 125cc prešvoh??? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če v motoristu bo gdaj sploh še kaj pisalo al nebo več oof road restavracije hvala za odgovore da vem če ga kdaj še kupim

To bo najbolje vedel Pirurirc. Jaz ga ne kupujem več :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kater je bolši Kaasaki KX 250,Honda CR 250R ali KTM SX 250

Z njemu se bom vozu po progah,skakal z njemu in mogoče še kakšni manjši triki.

Vzami tisto kar je porihtano. Če je KTM (dokazano z računi, materjalom,...)) na novo spedenan, je boljši kot Honda ali Kawasaki, za katerega lastnik sploh ne ve kaj se je kdaj menjalo oz. se ne more odločit kero olje so dali v menjalnik :wallbash: , pol je še pa 100% prepričan, da ima Honda 125 let. 2000 železen okvir :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse podrobnosti o prihajhali dirki v Šentvidu pri Stični bodo razjasnjene če kliknemo tole kar sledi . http://www.amzs-sport.com/mx-sitar-dunlop/index.html

Kar pa se tiče revije Motorist in motokrosa v njej, pa verjetno ni jasno niti njenemu lastniku, šefu in uredniku :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: če se malce pošalim:) Resnica je pa kruta.

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če znaš vozit motor ni važn kaj imaš. Izbereš pač tistga, kateri ti je lepš in katera barva ti je bolj všeč :P Razlike med motorji so zelo male, ti bo pa eden pasal bolje kot drugi, spet drugemu bo pasal tretji bolje kot prvemu,... :D

PS: Kaj teb je že 125cc prešvoh??? :blink:

Ja 125 je že premal po cirka dveh slabih mescih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže, sem jaz edini "mehkužec", ki mi 125cc kategorija ni ratala premalo v dveh letih in pol. Kak pussy sem jaz, ne pa vi deci ko furate prave motorje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se ti pridružil,sem mnenja da 125/250f se da gont pa obvladvat sam za 250/450f pa rabiš res velik treninga in moči...

mam dva kolega z močnejšimi motorji ampak ju zmanka na progi...če se hočeš hitr pelat in ne kruzat pol te more bit nek skup,pa pustmo vaške posebneže ki se vozjo po cesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo mi je premal kaj čem obvladu sm ga kr dost v teh dveh mescih kadar smo mel kake turce me nebeden ni dohitevu z quadi balster 200 2t,LZT 400(full akrapo) 4t pa so sami norci.Vozu sm CR 500 in KX 500 pa bi biu sam ko ni tuk spreten pa se ga neda krotit tko da bo 250 2t.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo mi je premal kaj čem obvladu sm ga kr dost v teh dveh mescih kadar smo mel kake turce me nebeden ni dohitevu z quadi balster 200 2t,LZT 400(full akrapo) 4t pa so sami norci.Vozu sm CR 500 in KX 500 pa bi biu sam ko ni tuk spreten pa se ga neda krotit tko da bo 250 2t.

živjo!

ej prou rd bi te vidu enkrt na progi s 125 cc da vidim kakšne šale res delaš.u bistvu je prawi užitek da iz motorja iztisneš use,

PA NE NA CESTI :winkiss: :evilgrin:

LP!

pa brez zamere me samo zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

ej prou rd bi te vidu enkrt na progi s 125 cc da vidim kakšne šale res delaš.u bistvu je prawi užitek da iz motorja iztisneš use,

PA NE NA CESTI :winkiss: :evilgrin:

LP!

pa brez zamere me samo zanima

Eni obvladajo in so pač naravni talenti :worship: :whistle: Uh jaz bom še mogu velikoooooooo trenirat, preden bom prerasu 250f, oziroma se to nikol ne bo zgodil :D Včasih v kaki situaciji si celo "zaželim", da bi manj odpru plin in da bi blo manj moči :evilgrin:

PS: Po asfaltu in ravni cesti ti je lahko še R1 premalo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni obvladajo in so pač naravni talenti :worship: :whistle: Uh jaz bom še mogu velikoooooooo trenirat, preden bom prerasu 250f, oziroma se to nikol ne bo zgodil :D Včasih v kaki situaciji si celo "zaželim", da bi manj odpru plin in da bi blo manj moči :evilgrin:

PS: Po asfaltu in ravni cesti ti je lahko še R1 premalo!!!

Tudi jaz bom penzijo dočakal z 125 2T :D Mogoče bom pa v penzjonu šel na 250 4T :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bom penzijo dočakal z 125 2T :D Mogoče bom pa v penzjonu šel na 250 4T :yea2:

Bicikl laufa??? Al sem kak šrauf pozabu zategnt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bicikl laufa??? Al sem kak šrauf pozabu zategnt :P

Sem bil hitreje v hrib, kot prej po njem :) Vse je O.K. in še enkrat hvala :OK: Bo treba it čimprej na :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

ej prou rd bi te vidu enkrt na progi s 125 cc da vidim kakšne šale res delaš.u bistvu je prawi užitek da iz motorja iztisneš use,

PA NE NA CESTI :winkiss: :evilgrin:

LP!

pa brez zamere me samo zanima

Bom kar hondo cr250r kupu ker ima še papirje in je prvi lastnik pa da mi jo za 2000€ tak,da jutr je moja.

http://www.bolha.com/oglas2577970

Ja si s tem se bom mal bol po progah vozu ne delam nekih for sam skačem mal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden na priprave na Roglo, da se aklimatiziramo :whistle:

Se vidimo v Slovenskih Konjicah v nedeljo oz. soboto, če bo že kdo gor :D

Gizmo OVER AND OUT B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

huda tekma u cukrci še posebej u 125 cc kategoriji k sta se irt pa gerčar prehitevala,in je gerčar u zadnjem krogu u prvi vožnji prehitu irta.tako se je nadljevala tudi druga vožnja .ej pirurirc mater maš hud motor k RC Lep k svina pa te zlate litke ubijajo :worship: dobr si vozu.

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gerčar the best, sam trolly drugo vožnjo je gerčar povedu,že na samem začetku tko da ni ista k prva(saj irt ni bil v 2. vožnji niti enkrat pred njim :yea1: :yea1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gerčar obe vožnji odpeljal fenomenalno,posebej drugo vožnjo! (s tem je dokazano,da lahko premaga Irte) Prav privoščim mu,da je na najvišjo stopničko stopil Gerčar,saj se zelo trudi,ne samo v dp,ampak tudi v ep 125 ccm junior! Še dve tekmi v dp sta ostali, s tem Orehova vas in nato finalna Slov. Konjice!(upajmo na najbolše za klemna)

Bekanovič se je zelo dobro pelal in vsaka čast da je ktm zdržal obe vožnji :) :) :)

Tudi Molnar je dokazal,da mu ni potrebno biti vedno za Irtom in da nato zmaga,ker irt pade,danes Irt ni imel možnosti,saj se je Aljoša res pelal kot se zna!

Bravo fanta Gerčar in Molnar! :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Men je tole dons ratal slikat u Šentvidu pr Stični na DP. Se mi zdi kr zanimiva slikca... :yea1:

Bogi amortizerji... Bi jih mogu met na bl trdo naštelan...

post-11677-1187546567_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

sm kaj so ga krivil mulec,gerčar,irt :worship: bogi fedri :rolleyes: upam da bosta irta ta 2 dva usaj jerry :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

sm kaj so ga krivil mulec,gerčar,irt :worship: bogi fedri :rolleyes: upam da bosta irta ta 2 dva usaj jerry :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

no da nebomo na našga motosvetovca čist pozabil :rolleyes: še nekaj slik pirurica u akcijii :worship: :rolleyes: :winkiss: čestitke z moje strani :)

post-13727-1187547197_thumb.jpg

post-13727-1187547245_thumb.jpg

post-13727-1187547278_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supr dirka....končno spoznala pirurirca :OK:

shibby...mislm no..čokolade mi pa še dj nis prnesu :unsure: joke :D O:-) res lepo te je blo spet vidt B)

kar se tiče same dirke...res vse čestitke Gerčarju..si je res zaslužu :grupni: kaj je blo z Mulecom v prvi vožnji?? Beks je tut ful dobr odpelu...sploh najbolš da je odpelu obe vožnji s KTM-om(ma že slabe izkušnje :whistle: )...svaka čast :010

ful dobr je pelu tut Može...čestitke :yes:

poseben čestitke pa ženski v razredu veterani..ma je prehtela še mojga fotra :yea1: :yea1: :yea1: ( ki je sicer odpelu prvo dirko po operaciji in prvo v DP, vendar mu je ratalo :grupni:)

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!