Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Ejga Klemen čestitke za odlične vožnje :worship: :worship:

PS: Je ancika kej pomagala, al se je samo "piflala" :lol:

Kaj se je pa z drugim nick imenom zgodil (Klemen_blueboy al neki takiga) ?

mene tut zanima??

čestitke klemen...le tako naprej...bomo v nedeljo navijal zate ;)

MX Peter...mi se tut nkol ne vidmo..mislm haloo.....res se mormo zment enkrat..k to je že prou smešen :D pismo da smo vsi na dirki pa ne vemo kdo je kdo..haha... :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem Pirurirca spraševal, če je kerga motosvetovca srečal, pa žal ni :closedeyes: Pa drugič ;)

ja jst sm ga vidla za par sekundic.....v nedeljo ja če boš tam :naughty: :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-14648-1187024629_thumb.jpgpost-14648-1187024655_thumb.jpgpost-14648-1187024691_thumb.jpg

evo pa še iz rusije

Uglavno Klemen res raztura :worship:

Kaj si pa onmu Rusu v črni kratki majici (prva fotka) vzela, da te tak grdo gleda :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki ni hotl prjavt pa sm druzga naredu tk d...sam zdj mam s5 nazai ta mail. hvala za čestitke.pa se vidimo v Šentvidu pri Stični ( u Cukrci =) )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki ni hotl prjavt pa sm druzga naredu tk d...sam zdj mam s5 nazai ta mail. hvala za čestitke.pa se vidimo v Šentvidu pri Stični ( u Cukrci =) )

lp

PM sem ti poslal na on drug nick name

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pa onmu Rusu v črni kratki majici (prva fotka) vzela, da te tak grdo gleda :lol:

kaj pa jz vem...mogoče je pa vedel da sem iz Slovenije in se je čudil kako Klemen raztura na njihovem terenu :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ

JA najprej o temu Jussi- Vehvileinen. Jz sm celo par besed spregovoru k je pozabu en pokrovček v pralnci pa sm šou lih mim. Ja tišp je bil rez čiz domač. Mislm pa da ga ni jebal kolen, kokr sm jz videl je mel pod gležnom ene 4 cm velko odprto rano pomojem je bil žulj. Svaka mu čast - pa še odpeljal je perfektno

Gerčar vse česitke..

Aja Priuric - pravš da nisi nobenga srečal - midva sva se pozdravla, srečala, pa pomojem sploh nis porajtu al pa vedu da sm jz... gor na unem vozičku navrh, k so ble klopce, sm sedu zravn J.P. A potem je bla Cukrca v soboto odprta. Jz sm biu pa doma, k sm mislu d je zaprt :headbang: :headbang: :headbang:

Beks v prvi vožni najprej rahlo padu, na ovinku, pol ene par krogov kasnej, ga je pa pošteno vrgl iz enga kanala na mjhnem skoku v desen ovink. Ne sej kokr je blo vidt tisti kanali - za pelat, si lohk sam zamižov, če je šlo, je šlo, če ne...ne. No tam ga je mal premetal, potem pa ni vč pelu.

Če sm se kje zmotu me pa popravte...

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey,

na www.slo-motocross.com so naložene fotke iz MX3 v Orehovi.

Glede Jussija - ima poškodovane kolenske vezi, ker mu je prejšnji teden na finskem DP obrnilo koleno, poleg tega ima poškodovan tudi hrbet, še v soboto ni bil siguren če bo sploh vozil. Tud na spodnjem delu noge ima poškodbo, ki je posledica istega padca, v soboto zvečer je šel v mariborsko bolnico, da so mu odprli in počistili rano. Ta dirka je bila preizkus, če bo lahko z operacijo počakal do konca sezone...

O sami dirki je blo že toliko povedanega, da nimam kaj dodat. Rezultati ostalih so bili žal v senci Kragljevega uspeha, ampak res vsa čast Bekanoviču za rezultat iz druge vožnje! Folk, rezultat, vzdušje... no comment. Svetovno! :hooray:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki ste se zanimal za inštrukcije motokrosa na terenu (o tem smo debatiral na strani 205). Najverjetneje se bo to zgodilo v soboto 15 septembra (veliko je odvisnom od vremena in pa od števila prijavljenih). Vse sodelujoče bo popravljal ta hip najbolj vroč trener motokrosa Roman Jelen. Kdor bi želel bit prisoten naj kontaktira na roman.jelen@gmail.com . Od tam boste dobili vse zaželjene informacije, vam sporoča Roman.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se ves poln pričakovanj odpravim v Ležen, seveda se nas je kaj hitro nekaj nabralo in smo se lepo preganjal po progi. Potem je pridrvel še Omar (enduraš) in nam je mal pokvaril veselje, ker je bil tolk hitrejši od nas. No mi se še nismo dali in smo vsak po svojih močeh krožili po pisti. Veselje je blo še velikoooooooo. Čez čas pa nekaj privreje. Hmmm gledamo poslušamo, ugibamo, ker motor bi naj bil. Se pripelje mimo kolega, nakar nam pove, da bo čez čas prišu še en mal bl divji motorist. Pa ga vprašam, ko pa???, pa reče Toni, pa jaz ker Toni???, pa reče Mulec :eek: :kva2: Seveda kaj hitro zatem pride res on in glej ga zlomka kdo je z njim :yea1:;)

Kaj smo hitro ugasnal motorje (veselje je minlo ;)) in vsi vrgli očke na plano hehe. Ja res je prišla sta trenirat Mulec in Jelen :worship: Če prav se po tem nismo nč kaj več vozli, smo bili vsi noro navdušeni in smo samo gledali kaj se da z motorjem res počet :whistle: Če Mulec bereš tole, si lepo vedno vabljen ;)

PS: Jaz sem tisti, ki ti je posodil rokavice :)

Pa še mal fotk za popestritev tega dne :photo:

img4276162la.jpgimg4285162lb.jpg

img4270162l9.jpgimg4306162ld.jpg

img4294162lc.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki ste se zanimal za inštrukcije motokrosa na terenu (o tem smo debatiral na strani 205). Najverjetneje se bo to zgodilo v soboto 15 septembra (veliko je odvisnom od vremena in pa od števila prijavljenih). Vse sodelujoče bo popravljal ta hip najbolj vroč trener motokrosa Roman Jelen. Kdor bi želel bit prisoten naj kontaktira na roman.jelen@gmail.com . Od tam boste dobili vse zaželjene informacije, vam sporoča Roman.

u hvala pirurirc! sm takoj pisov romanu :) tk da zdej komej čakam odgovor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans se ves poln pričakovanj odpravim v Ležen, seveda se nas je kaj hitro nekaj nabralo in smo se lepo preganjal po progi. Potem je pridrvel še Omar (enduraš) in nam je mal pokvaril veselje, ker je bil tolk hitrejši od nas. No mi se še nismo dali in smo vsak po svojih močeh krožili po pisti. Veselje je blo še velikoooooooo. Čez čas pa nekaj privreje. Hmmm gledamo poslušamo, ugibamo, ker motor bi naj bil. Se pripelje mimo kolega, nakar nam pove, da bo čez čas prišu še en mal bl divji motorist. Pa ga vprašam, ko pa???, pa reče Toni, pa jaz ker Toni???, pa reče Mulec :eek: :kva2: Seveda kaj hitro zatem pride res on in glej ga zlomka kdo je z njim :yea1:;)

Kaj smo hitro ugasnal motorje (veselje je minlo ;)) in vsi vrgli očke na plano hehe. Ja res je prišla sta trenirat Mulec in Jelen :worship: Če prav se po tem nismo nč kaj več vozli, smo bili vsi noro navdušeni in smo samo gledali kaj se da z motorjem res počet :whistle: Če Mulec bereš tole, si lepo vedno vabljen ;)

PS: Jaz sem tisti, ki ti je posodil rokavice :)

Pa še mal fotk za popestritev tega dne :photo:

img4276162la.jpgimg4285162lb.jpg

img4270162l9.jpgimg4306162ld.jpg

img4294162lc.jpg

O, zakon :OK: a še kej pridejo, da vidimo, kaj še nam manjka :hmm: :kva2: Jaz sem bil v službi :doze: , mogoče pa je tudi prav. da me nebi kdo povozu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NiX MX škoda, da te ni blo. Bi lahko vidu kako se motor ožema in pa skače v podn :naughty: Upam, da še prideta kdaj :rolleyes:

Evo pa še en kratek VIDEO:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NiX MX škoda, da te ni blo. Bi lahko vidu kako se motor ožema in pa skače v podn :naughty: Upam, da še prideta kdaj :rolleyes:

Evo pa še en kratek VIDEO:

fantje pol morte pridt kdej v cukarco tam se tud tok izživla da usi samo gledamo :)

obvlada nimaš kej kapo dol

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha u Cukarci bo meu Toni še štir kolege, k ga bodo podobno ožemal. Za vidt u nedelo. To bo vesela. Zgleda da vreme bo, ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kater je bolši Kaasaki KX 250,Honda CR 250R ali KTM SX 250

Z njemu se bom vozu po progah,skakal z njemu in mogoče še kakšni manjši triki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kater je bolši Kaasaki KX 250,Honda CR 250R ali KTM SX 250

Z njemu se bom vozu po progah,skakal z njemu in mogoče še kakšni manjši triki.

hmm...jst bi se težko odloču sm bi pa najbrž uzeu :worship: hondo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kater je bolši Kaasaki KX 250,Honda CR 250R ali KTM SX 250

Z njemu se bom vozu po progah,skakal z njemu in mogoče še kakšni manjši triki.

jst bi reku da kawasaki ktm sploh ne hondo pa tut lohka tako je moje mišlenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda zame.

mene zanima če v motoristu bo gdaj sploh še kaj pisalo al nebo več oof road restavracije hvala za odgovore da vem če ga kdaj še kupim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!