Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

ne vem nč o tem..... :? bi blo pa res najbolššššš če bi blo :worship:

ja res bi blo hudo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravni izpit za vse tiste, ki jim ni uspelo doseči zastavljenega :P

31.05.2007 Namesto Mačkovcev še enkrat Orehova vas, tokrat v soboto

Ker je AMD Štefan Kovač odpovedal organizacijo četrte dirke letopšnjega pokalnega prvenstva Slovenije v motokrosu za pokal Akrapovič, je prišlo do spremembe koledarja. Namesto v Mačkovcih bo tako četrta letošnja dirka potekala v Orehovi vasi in sicer v soboto 16. junija. :grupni: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo :worship: :worship: brez besed :D lepo da so tako organiziral....pridemo pogledat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Peter. Huda stran. :grupni: Pod video so posnetki iz belgijskih in nizozemskih prog. Wellcome to motocross. :lol1: :hmm: :OK: :kva2: :yea1:

Bravo tudi Gerčarju, ki ga v tem prvenstvu čaka zelo podobna situacija, kot na omenjeniih posnetkih, Valkenswaard. Ena najtežjih prog, ne glede na rang tekme. Tud v svetovnem prvensvu so jo letos že vozili.

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wooo :yea1: :yea1: , sm gledu posnetke iz Mantove. Res huda proga k pr norcih. Dej priuric povej nam, a tam skoz sam full norci furajo al je velik folka. Ma sj mene teli skoki niso lih nevem kaj strah :grrr , sam vseen je vidt proga kr zahtevna, sploh k se nardijo kanali. Kako je blo teb 1.?

Vsekakor morm it!!! :OK: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wooo :yea1: :yea1: , sm gledu posnetke iz Mantove. Res huda proga k pr norcih. Dej priuric povej nam, a tam skoz sam full norci furajo al je velik folka. Ma sj mene teli skoki niso lih nevem kaj strah :grrr , sam vseen je vidt proga kr zahtevna, sploh k se nardijo kanali. Kako je blo teb 1.?

Vsekakor morm it!!! :OK: :yes:

Ma kaki norci. Tam je proga za vse. Mi smo bli dol za 2 dni pred novim letom... (28-29december). Furali smo se nekje pri povprečnih pilotih. Se pravi, so bli norci... Slučajno takrat KTM factory team :worship: :naughty: in tamali Philipaerts, pa Beggi in tle se je končalo s piloti... ostalo je blo kukr mi in slabše ali malenkost bolše. Nimaš kej bat... V 100 pilotih k so na progi tisti dan, boš najdu zihr 30 k so počasnejši od tebe :D Pri prijavi na okencu pa dobiš zapestnico k si jo kot pilot moraš nalimat okrog roke, sicer ne greš na progo (npr 1 moped, 2 pilota) podpišeš da se furaš na lastno odgovornost in da v primeru bla bla ne boš tožil "dirkališča". Pri prijavi pa si zavarovan če se ti slučajno kaj zgodi na progi! En dan je 20€. Zjutraj se proga odpre ob 10h, fura do 8h. Če je har ljudi jo vmes zaprejo za kake pol ure, na stezo 3 traktorji in kopač, poglihajo, sfrizirajo, pa FURAJ DALJE MIŠKO :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Mantova :worship: . Mivka do jaja. Žur 100 ur. Jest sm jokal od sreče, ko sem bil prvič. Jelen mi je še svoj dres dal takrat. Spal sem v šotoru, motor sm pa za kluko od avta prklenu. Kern me je na tej progi nauču skočt čez mizo s full gasom. Začel sem na najmanjši mizi, pol pa počas eno po eno. Takrat nas je blo samo 5 na progi. Pozimi je totalna gužva, ker svakojaki hodjo trenirat. Ful je tud dobr k pridejpo factory guys. Pol lohk vidš, kje si. Jest sm vozu z Jorgensnom, Jelenom, Cairolijem, Townley-em. Pa Irti, Može, Kragelj, Jelovšek, Šipek so bli tud dol. No vozu. Mim mene so padl, k snet kladu. Sm pa kdaj tko nakaklkuleru, da sem skupi skoču s kšnim. Ma ga ni lepšga(u motokrosu mislm), kot da te PRO u zraku pogleda . Pa dožvet njihovo hitrost. Yee. Zraven je še proga za enduro motorje (za kroske prepovedano) in za minije ali 85 ccm. Enkrat sm enga fotografa namamu, da me je mal :photo: ,pa še poslal mi je fotke. To je ona. To je blo z Jožkotovim Suzukijem, k mi ga je posodu za noro dobr vikend.

Lohk se pa, kej namenmo in jo skupi dol odmahamo. Mi smo bli parkrat. Pravi žur, še enkrat. Progo najt je mala malca. Tko po amerišk se gre po avtocesti proti Milanu. To je avtocesta št. 4 (Carmichael). Avtocesto se zamenja, ko se odcepi na 22 (Reed). Mantova NORD je izhod iz avtocest. Za cestnino na krožnem se gre dol na drugem izhodu in pol samo ravno do T križišča s semaforjem. Tukej levo in čez progo še enkrat levo pa direkt do dirkališča. Polet progo zaprejo, ker je pre vroče.Pa srečno.

post-7006-1180733076_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk se pa, kej namenmo in jo skupi dol odmahamo. Mi smo bli parkrat. Pravi žur, še enkrat. Progo najt je mala malca. Tko po amerišk se gre po avtocesti proti Milanu. To je avtocesta št. 4 (Carmichael). Avtocesto se zamenja, ko se odcepi na 22 (Reed). Mantova NORD je izhod iz avtocest. Za cestnino na krožnem se gre dol na drugem izhodu in pol samo ravno do T križišča s semaforjem. Tukej levo in čez progo še enkrat levo pa direkt do dirkališča. Polet progo zaprejo, ker je pre vroče.Pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote name='Pirurirc' date='1 Jun 2007 @ 23:25' post='985388' Ma ga ni lepšga(u motokrosu mislm), kot da te PRO u zraku pogleda . Pa dožvet njihovo hitrost. Yee.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj čist sm gumo zrabu a mi lohka kdo pove kje bi jo dobu za najcenejš pa tako da še kr mal prime

jaz sem ravno prejšnji teden menljal sprednjo gumo in sem dal za njo 60€ in sem z njo zelo zadovoljen. Res pa je da se ne vozim vsak dan in nisem niti slučajno kak profesionalec. . . :) Kupil sem jo pri Yogiju v Vinski gori pri Velenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk se pa, kej namenmo in jo skupi dol odmahamo. Mi smo bli parkrat. Pravi žur, še enkrat.

SEM ZA :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vroče in prašno bilo v Slovenj Gradcu! pri 85 člani zopet zmagal Aljoša Molnar!bravo maliiiii :yea1: ,pri 125 ccm zopet prvi dve mesti odšle k Irtom,Klemen kljub napadalni odlični vožnji ni uspel dohititi dveh tekmovalcev,čeprav, če bi ostala do konca še dva trije krogi bi bil rezultat drugačen! Pustimo zdej to, in rajši pričakujmo tekmo v nedeljo v Slov. Konjicah,kjer bo vrh branil Klemen G.!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!