Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

hey, dirka uspela :D par kapljic dežja je blo ampak ni blo hudga.....dj bom povedala sam na hitr mejčkn rezultate....pr 65 ccm je zmagu Škorja :OK: ;pr 85 ja zmagu Molnar(res škoda za Petra Irta ker ga je v drugi vožnji Molnar v zadnjih 100 metrih prehitu kljub temu da je vodu celo vožnjo :BUA: sam ni kej to je dirkanje)....pr 125 ccm je biu končni vrstni red tak:1. Irt J., Irt M.,3. Gerčar.....pr Open pa je bil sledeči vrstni red:1. Kragelj, 2. Može, 3. Špindler...

ful fajn je belo spodi prilagam neki slikc....evo Pirurirc ker ti vedno druge slikaš sva midve mal tebe poslikale :yea1: prva je v vlogi fotografa, druga pa v vlogi dirkača....važno je sodelovat ne zmagat, je res? :D :yea1:

Organizacija je bla tut supr, edin kar me ej motil da je blo slab označen kk s eke pride....al pa midve nisva vidle in sva slepi....bo to najbrž ja :lol1: nama je ratal šele po tretjem poskusu k sva se skoz mislinsko pelali... :lol1: :lol1:

dj me pa še neki zanima....če slučajn kdo ve kdo od naših bo dirkov v Konjicah....Matevž kaj vidva z Jernejem bosta vozila??? :hmm:

lp

post-15655-1180897263_thumb.jpg

post-15655-1180897404_thumb.jpg

post-15655-1180897483_thumb.jpg

post-15655-1180897853_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Metuljčica :worship: :worship: :worship: :worship: . Res je :grim :yea1: . Super sta. Če ne bi poznal, kje se zavije v Misljinski, bi tud midva z Alešem falila, ker ni blo table. Al pa jo je kdo samo skril :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se nekak znašel v SG, pa čeprav sem uspel priti samo na zadnji dve dirki. Se je splačalo na veliko, pa še Pirurirca sem v živo spoznal ^_^. Po dirki sem bil tok naspidiran, da sem se še sam moral mal zapeljat na našo progo, da sem zaril mal v blato :D Ključnica se kr dober drži :D

No pa še nekaj fotk od mene :photo:

Irta sta potegnila dobro

post-5647-1180905391_thumb.jpg

Najhitrejši trio MX125

post-5647-1180905453_thumb.jpg

Jernej zna leteti nizko ;)

post-5647-1180905463_thumb.jpg

Bekanoviču zopet odpovedal motor :headbang:

post-5647-1180905473_thumb.jpg

Theo Urbas

post-5647-1180905482_thumb.jpg

Drugič večji fotoaparat vzam zraven :P

post-5647-1180905508_thumb.jpg

CARe :worship:

post-5647-1180905531_thumb.jpg

Pirurircu gre bolje MX, kot pa gumitvist ;)

post-5647-1180905542_thumb.jpg

Štart MX OPEN

post-5647-1180905559_thumb.jpg

Sašo Kragelj

post-5647-1180905577_thumb.jpg

In zmagovalec je,..... :rolleyes:

post-5647-1180905602_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj vsi smo bli na kupu, pa nismo se vsaj tok zmenl, da bi skupaj na pijačo šli :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ni blo dons na dirki! Sm tud že študiral če bi se dobill,.... bom pa na naslednji zihr. EEJJ!! Pa ne mi rečt d je Bekotu spet crknu KTM??? :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ni blo dons na dirki! Sm tud že študiral če bi se dobill,.... bom pa na naslednji zihr. EEJJ!! Pa ne mi rečt d je Bekotu spet crknu KTM??? :headbang: :headbang:

Slika tak dost pove :yes: Res nima sreče Beko s tem motorjem :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dejmo pol en forumski piknik narest čez štirinajst dni v Orehovi na Akrapoviču.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Ne morm fotk nalagat, neki comp serje.

Neki se je zgodilo, tko da osmoljenca dirke sta se prpela.

post-7006-1180937370_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozi gerčar,urbas,osenk,bele,tadič(125ccm junior) može,

dopolnila:

pri open vozi:može, slavec, žafran, tadič K. bekanovič

št. naših bojo: gerčar 62, urbas 24, tadič 54, osenk 80, bele 120, može40, žafran 63, slavec 140, radič 153, bekanovič 200

vseh skupaj pri 125 ccm je prijavljenih 42 tekmovalcev, iz kategorije open pa 31 tekmovalcev,tekmovali pa vodo iz 16 držav(seveda, če pridejo vsi, ki so se prijavili)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dejmo pol en forumski piknik narest čez štirinajst dni v Orehovi na Akrapoviču.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Ne morm fotk nalagat, neki comp serje.

Neki se je zgodilo, tko da osmoljenca dirke sta se prpela.

ker nism biu na dirki...kaj sta se zapela al je tut kej padalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nism biu na dirki...kaj sta se zapela al je tut kej padalo

ma zapela sta se pa beks je padu, sam pomoje mu ni zarad tega njegov KTM crknu......je mogl bit neki druzga, k že od začetka sezone ta KTM ne deluje najbolš... :unsure: drgač pa mulec meu tut smolo s štartom.....al pa se ne more kosat z ostalimi... :( :unsure: .....bomo vidl na akrapovič pokalu, kk mu bo šlo...k v skupnem seštevku vodi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fotke. Pol sta mal pobirala. Pa najhitrejša in najpočasnejša veterana. Sami carji. Pa še midva z Alešem po dirki, foto MX Peter, Yo.

post-7006-1180960180_thumb.jpg

post-7006-1180960197_thumb.jpg

post-7006-1180960212_thumb.jpg

post-7006-1180960229_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

mene zanima tisti ki vozte pokalno prvenstvo kje ste naredli zdravniški pregled?ker bi šu pelat eno dirko pa če kdo pozna kšnega k pocen to kej zrihta dohtarja mislm :),da ne bi dal 80€ za en dan!

hvala za odgovore

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina iz Lj. nas je bla pr Dr. Andreju Staretu. Za tm okol 20 Eur. Ne me držat za besedo v zvezi z gnarom. Poklič na AMZS, oddelek za šport g. Logar ti bo vse razložu. Je možnouzet licenco samo za eno dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina iz Lj. nas je bla pr Dr. Andreju Staretu. Za tm okol 20 Eur. Ne me držat za besedo v zvezi z gnarom. Poklič na AMZS, oddelek za šport g. Logar ti bo vse razložu. Je možnouzet licenco samo za eno dirko.

ja sej to me zanima k mislm uzel licenco sm za eno dirko.Kje pa je ta andrej stare približno.

hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja stari, sm pobral AMA Hangtown s torrento dol, ma dobro sta se primla :naughty: kako je villopoto katapultiral "monsterja" v yamaho :lol1: :photo: saj ne moreš verjet. Ma sta se že na kvalifikacijah prckala par ovinkov prej, na enem je pa eksplodiralo :kva2:

Orehova, piknik pole al kako :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm naredu zdravniškega na metelkovi pr eni full prjazni gospe na športnem oddelku(KT). 30€, za celo leto. sam nism še nič vozu ker sm ravno iz poškodbe :krneki: :krneki:

Magar piknik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!