Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Ja dobim čist novo, ampak še 07 model. Čez zimo bom dau pa mogoče še na črno eloksirat pokrove od mašine pa bo kao 08

:naughty:

Bomo vidl če bom znal špilat na njo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao fantje,zdej ste pa že žleht...bodte no bol diskretni...sej on ma itak wsako derko nesrečo... :evilgrin: :rolleyes: :whistle:

Men se sam boga huska smil,k ne bo penzije dočakala... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj gizmo mau mj bod pametn k očitno sploh neveš kaku je blu! Pa tle gor je lhku bt pametn po dirki bi pršu do mne pa povedu kar maš za pavejdat!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkoj po dirki sm biu u boksih pr tvojmu mopedu. Bil tam tvoj oče (sklepam), tebe ni blo nikjer. To je prvo... Poznam te ne na videz, tako kot ne skoraj 20 ostalih dirkačev... Čakal te ne bom 3/4 ure. Očetu sem povedal svoje, kaj si o tvojem vedenju mislim. Če želiš povem še tebi na 4 oči ko se vidimo v Stični (bom tam, pa al bo moped porihtan al pa ne). Če boš sploh hotu poslušat, glede na to kak pacient si... Če boš razumu, nevem, upam da. Da, pa nevem kaj se je zgodilo je pa močna. Osebo vržeš s proge, pol pa rečeš, da itak ne ve nč. Sej res, sm bil samo kot duh tam. Ma dej preberi še enkrat kaj si napisu... Kaj se je točno zgodilo lahko vprašamo tudi #123, ki se je peljal točno za nami (mi je on povedal kaj je videl skozi tretje oči) in še dva, ki sta tudi povedala, žal pa jih ne poznam osebno.

In ja, ne odobravam tega kar si naredu. Razumem, da je motocross grob šport in je marsikdaj prerivanje prisotno. Da se pa en zaleti v tebe in te vrže iz špure je pa mal preveč. In to na takem delu, da je normalnega civilista strah it peš, kaj šele se pelat na dirki. SE TI NE ZDI ? In sreča je bla, ko sem pristal nazaj v dolini skoraj v potoku, da sm ostal cel. Motor si mi pa konkretno uniču, tolk v info. Hvala ti. Pa srčno upam, da se ti kdaj vrne.

Lepo, pa da si se javu.

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si me prehitevu po levi strani, malo pred ovinkom sva bila še skoraj vštric, nato si začel nahitr premzat js sm tut poškušu spremzat vendar nism mogu zato sm zapeu vate in je zledalo kot da sem to naredil nalašč. Un k je biu zadej ni vidu da sm imu blokirano zadne kolo js sm poskušu mau spremzat in odvit vendar se ni dalo!! Vedi da js česa takega nikoli nism in nebom maredil nalasč!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dalenc pa gizmo vidva bosta pa pred nasledno tekmo mogla kakšno mediacijo ubost, ker če ne vaju ni za spustit skupi na progo.

:trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si me prehitevu po levi strani, malo pred ovinkom sva bila še skoraj vštric, nato si začel nahitr premzat js sm tut poškušu spremzat vendar nism mogu zato sm zapeu vate in je zledalo kot da sem to naredil nalašč. Un k je biu zadej ni vidu da sm imu blokirano zadne kolo js sm poskušu mau spremzat in odvit vendar se ni dalo!! Vedi da js česa takega nikoli nism in nebom maredil nalasč!!!!

No upam, da to kar si napisu tudi res misliš... Naj ti samo povem, pa da nasplošno po boxih ne kroži dobro mnenje o tebi. Tako, da če boš kdajkoli kaj nazaj dubu se lahko zamisliš al je blo nalašč al ne.

Pa saj nismo na svetovnem. Dobro veš, da si hitrejši od mene in z več izkušenj. Tudi če bi popustu, bi me itak v naslednjem ovinku prehitu k nč. Tudi sam nardim velikokrat tako. Sploh pa v prvih ovinkih se vse drenja. Stari umiri konje mal, sicer se bo kdaj našu kdo, ki bo situacijo obrnu, pol boš a vidu kako zgleda. Mislim, da ne ti ne js (po motorjih sodeč) nimava par 1000€ za metat stran zato, da nam bodo drugi uničevali motorje za en prazen nič, ki ga dobimo na koncu sezone. Da se ne govori o mesecih, če je kdo s kostmi ven iz faze. Kaj meniš? Si potegnu črto? Je vredno tako obnašanje na stezi?? :hmm:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fanta, kar je blu je blu. Zdej so bolj une besede za izrečt. Sorry al pa , oprosti. Če mislta se jet vojno je ta slaba, ker ne bo nič iz tega. Jest vama predlagam da si pogledata v oči in si dasta roke.... Vem ni cool, gre velik gnara, pa te stvari. Verjetno da ni blo nalašč, ker kukr ma Dalenc slabih točk, verjetno ni meu glih nekega razloga vse u bučke spraut. Hotu je naprej, prehitet. Zdej če to dela na silo, ni glih prou. Če bo nadaljeval s tem, ga 1000% šiba čaka. Jih preveč poznam , k se je to zgodil. Jest sm bil zarad podobne situacije 2 mesca na bolniški, se prau tud brez motorja, svojga najljubšega hobija. Ne kriv ne dužan. Pa se je dec opraviču, sva se rokvala, še vedno se in se bova dokler bom tuki u MX-u. Ker kuhat riuc, ta mi ne diši. Se je enkrat Ilc vame zaletu, ista situacija. U prvem krogu je padu, u drugem na 180 ovinku direkt vame u škorenj. In sm po dirki šou do njega, ma sm ga poslal u lepo. Da kaj se gre???? Pa sva od takrat tabulš kolega. Še motor je kupu od mene in ga ma še vedno, pa čeprou je meu z njim probleme. Nasplošno mislm, da smo mečken premal pozorni en na druzga tko da , dejmo to mal še popraut in dirke bodo veselejše.

Pa še par fotk za Full hitr in fullhitr report. So much to do, so little time. Zvečer u petek, k so bli motorji naloženi sm jo mahnu domov čez mesto in si zelo želel nekoga srečat. Prišla je žena, mi trobila in se tudi odpeljala, brez da bi jo registriral. Ko sem bil že na Metelki pr Roku me je klicala in sva se smejala. Kava se je zavlekla do polnoči in potem s kolesom še domov. Ob pol sedmih je Boris uletu, čez pet minut smo z Alešem že letel do Škednja in prijave so ble brez gneče. Trening so obrnil, najprej proji in tazadnji podmladek. proje sm spustu in v R2 zapelu na počez na enem izmed najhitrejših delov proge. Dobr se mi je zatresla tazadna, ko sm si zamislu, kaj bo če gre za mano kdo na full. Sreča nobenga. Med veterani sm sestavlu progo k lego kocke. Vsak ovink posebej. Za dva skoka mi je blo jasno da ne bom preskoču + ciljni itak da ne. Odloču sm se za prve vožnje veterani in R2 in drugo veterani, pol pa da vidmo. Rampo sm si prpravu na skrajno desni strani. Se prau dobr poteptou. Tm se mi je zdelo, da mam čisto špuro za miren štart. Roman me je mal dregnu, da bom šou direkt u Radenska pano. Označu sm jo s trakom. Meu sm srečo da so R1 veterane spustil prve na rampo, ker sm me čcajt čist zadi. In tko se je nafilal tud okol mene. Poleg mene sm fasu Bojčija Dalejnčka, k je odličen štarter sploh na kratkih ravninah. Druga in gas in nazaj na zic in tretja in predaleč u mejo. Ampak so na notranji neki zaštrikal in sm se uvalil nekje v sredino. Po hribu navzol u kanale blatne sm šou previdno in Getz je špricnu mimo. Na zgornji ravnini je začel prtiskat starac. Vedu sm da me bo pojedu. Zadnjič u Šentvidu mu je Nada verjetn spila kri. Moja glava mu bo revenge, olajšanje. Naslednji krog sm slišu britje njegove CR Honde 250 in padu je mem k kladu glih čez polico. In tko jih je šlo mem še ene par. Poznal se mi je, da sm spust sklece ta teden, zjutri slabo jedu in premal spal. Da ne govorim o progi, kero sm nazadnje vozu, ne vem sploh kdaj. R2 OPEN je bil privajaje na progo. Pol kosilo in foto session. Suzuki Makito sm zrihtu in počas šštart II veterani. Ista pozicija. Zdej že fajn dobre volje najeden in z izkušnjami iz prvega ovinka. Ko sm se pelu prot njemu nisem mel ovir. Veselo sm zavil not in se spravu po notranji do naslednga. Noro kr uspredi sm. Lukna gre brez problema in pol gor u LER. Ni panike. Prva druga. Hren + en sta šla mem. Nasledn ovink Getz kurbla. To mi da dodatno motivacijo. Nasledn krog sm za Hrenom. Cel krog študiram kaj dela. Pol se odločm da bom še vozu za njim in nej diktira tempo. U ciljni ravnini se odpele preveč na vn in po notranj sm se vštric z njim prpelu do ovinka. U levo sm bil hitrejši in skok mi je pisan na kožo. Vedu sm da sm pred njim in v veseljem skočm še raznoško. Mal sm se pol prašu, če mam slučajno preveč energije, ker bo mal bedno zgledal, če bo nasledn krog pred tribuno spet on spredi. Mission. Zgornja ravnina je kritična do tam se moram prštimat max. ker mi pobere največ energije. Štrikarijo od blata navzgor sm garou in spodaj do ciljne počivu. In tko so šli krogi. S Hrenom še nisva mela borbe in dobr se razumeva. Svinarij nism hotu počet ker je brez veze. Če bo napadu in bo šlo na no oz. proti temu gre naprej. Vedu sm da morm čim več dihat skoz nos. To me je dvigoval. In tko pride tabla +2. Če bi bila pet sekund počasnejša, bi bil krog manj, ker je Andro u vodstvu prletu za krog. Vedu sm da se mu morm umaknt in mel sm prprauleno linijo. Tud to je ratal, Hren se je pa mal zataknu sm mel občutek. Zadnji krog, še zadnjič zdržim zgorno ravnino. Jes, čez cilj sm dvignu roko. To je bla zame zmaga. Po dirki same čestitke in mnogo začudenih obrazov. Bora me praša kaj sm jedu. Na zunanjem dnu sklede mam sticker od RC-ja. Fotka dol je dejstvo, ki ga pijem vsaj trikrat tedensko. Juicy, penice. Dalje foto session in priprava Makita rakete Suzuki za OPEN R1. Štart iz iste pozicije. Andro je tokrat zadnji z mano. Dva ovinka me še gleda pol leti naprej. Za mission nalogo si dam, da se držim grupe cel krog. Ne bo šlo . Po tretjini proge omagam in treniram ovinke 20 min in 2 kroga. Sike sm mogu še delat tm na podiju z škatlo ogljikovih hidratov za pasom, vmes me je Toni taxi Honda Zepter pelu u box. Tm sm na fotlc prtisnu miss dneva (real punk) in sexi dneva (pozirala mi je med mojim kosilom, mislm da je vedla da še fotkam vmes) Portret je nardila Tina pred zmagovitim štartom. To bi bilo moje prvo drugo mesto v posamezni vožnji. Sam sm prjavljen med R1 in sm bil 6, ampak samo sekundo in nekaj za Boštjanom (ponavadi me nese za krog, polna luna je v bližini) Sorry za slovnico See ya u Semiču.

post-7006-1188329546_thumb.jpg

post-7006-1188329607_thumb.jpg

post-7006-1188329637_thumb.jpg

post-7006-1188329682_thumb.jpg

post-7006-1188329736_thumb.jpg

post-7006-1188329747_thumb.jpg

post-7006-1188329798_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasplošno mislm, da smo mečken premal pozorni en na druzga tko da , dejmo to mal še popraut in dirke bodo veselejše.

E to je to... Kaj je res tako težko to nardit? Dejmo bit mal bl fer pa prjazni en do druzga. Matr, če v polovici športov v Sloveniji nism skregan in so me pousod veseli, tudi tle ne mislim bit PIKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma do bližnjih srečanj bo še prihajalo saj smo vsi več ali manj želni dobre uvrstitve v ovinek širok 4m pa pač ne gre 30 naspidiranih šoferjev. Gizmo sprijazni se in si dopoveduj, da Huse res ni bilo mogoče drugače speljati skozi ovinek ali ustaviti, se pa najdejo v vsaki klasi takšne ali drugačne Huse, ki so težko ukrotljive vendar ponavadi kratko potegnejo. Vsaki vozi po svojih zmožnostih če pa le teh ni sposoben kontolirati in je nevaren za ostale tekmovalce pa se naj malo zamisli nad svojim početjem, večina nas je veseljakov ki smo si izbrali ta hoby z veseljem do tega športa, hodimo v službo se sami financiramo in se marsičemu drugemu odpovemo, da speljemo sezono.

Aha pa še to v slučaju da ma kdo kaj viška € in ne ve kam z njim, na dresu in motorju bi se še našlo kaj prostora za njegov logo :lol1:

Spodaj Pirurirc med uletom v trening, štart open R2, miss dneva :winkiss: , #70 Husa openR2 :whistle: , #66 Niko, jaz in #140 Jankovič, #100 Ferš, #174 (hud padec-odstop) Geder

post-5471-1188377380_thumb.jpg

post-5471-1188377424_thumb.jpg

post-5471-1188377459_thumb.jpg

post-5471-1188377495_thumb.jpg

post-5471-1188377674_thumb.jpg

post-5471-1188377738_thumb.jpg

post-5471-1188377763_thumb.jpg

post-5471-1188377841_thumb.jpg

post-5471-1188378334_thumb.jpg

post-5471-1188378385_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaki vozi po svojih zmožnostih če pa le teh ni sposoben kontolirati in je nevaren za ostale tekmovalce pa se naj malo zamisli nad svojim početjem

no sej... sprjaznu sm se s tem kar je blo je blo, ni panike. Lahko bi blo dosti slabše.

Si pa lepo napisu zgoraj, in js se tega zavedam, sploh pa pazim, da nobenga ne spravljam v nevarnost od sotekmovalcev. Kolikokrat se je že zgodilo, da sm nalašč s špure zapelu, da ni prišlo do incidenta. Pa tistim, ki me za krog prehitevajo, se zmeri športno umaknem, pa čeprv sebe u drek pahnem (dostikrat). In nism edini, ki to dela. Je še mnogo drugih. Enim pa verjetno krona dol z glave pade, če nardi kej podobnega :trance_33_sleep: upam, d bo od zdej naprej zdej kej bolš... Upam.

Se vidimo v semiču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je zadnja sezona motokrosa, ki jo bom odpeljal in se kar se da trudim da bi jo kar najbolje odpeljal, mogoce je tudi zaradi tega prišlo do tega dogodka, ker sem predolgo tiščou gas in ko sem videl da se nebo išlo je bilo že prekasno, poskusil sem zavirati in te spustiti naprej vendar se ni več dalo. Za to kar se je zgodilo se ti iskreno opravičujem, za naslednje taksne in drugačne situacije stabo ali skomer koli drugim bom bolj premislil al je bolje odnehati pa pocakati na kakšno boljšo priložnost za prehitevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to kar se je zgodilo se ti iskreno opravičujem, za naslednje taksne in drugačne situacije stabo ali skomer koli drugim bom bolj premislil al je bolje odnehati pa pocakati na kakšno boljšo priložnost za prehitevanje.

No OK, športno :worship:

Sprejmem opravičilo. V Semiču ti stisnem roko kukr prjatlu velja?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No OK, športno :worship:

Sprejmem opravičilo. V Semiču ti stisnem roko kukr prjatlu velja?!

kako lepo se je športno končalo :rolleyes: lepo to! :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans je bil en čuden dan...

Me nekaj čez 14o kliče Pirurirc, povpraša po situaciji... debata nanese na vreme. Nism mu vedu kaj povedat. Po krasu je sijalo sonce, iz Italije in Bovškega so se zgrinjali črni oblaki in kazali na "sodni dan". Pa sm se mal zlagal in reku, da pada dž. Nisva prekinla pogovora, se je ulilo k iz škafa. Kaple take, da če te zadane u glavo, jo čutiš še 2uri kasnej. Turobno in črno je blo do 16h, ko zapiha nek čudn veter. Ne, ni bla ne burja, ne jugo, ki smo jih navajeni u vipavski dolini. Sploh ni važno, nebo se je zjasnilo. Bratec pograbi moped iz garaže, ga malodane skoraj nese v kombi in že smo bli na poti v Vrtojbo :D Že speljem, ko mi tamali reče: "Ej, a nas ne bi ti kej prtisnu, že k boš turista igral na progi?" "OK, skoč po fotiča..." Oprema je bla, samo še na lokacijo prit.

Pridemo tja......... ma glejte slike, boste vedli use :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans je bil en čuden dan...

Me nekaj čez 14o kliče Pirurirc, povpraša po situaciji... debata nanese na vreme. Nism mu vedu kaj povedat. Po krasu je sijalo sonce, iz Italije in Bovškega so se zgrinjali črni oblaki in kazali na "sodni dan". Pa sm se mal zlagal in reku, da pada dž. Nisva prekinla pogovora, se je ulilo k iz škafa. Kaple take, da če te zadane u glavo, jo čutiš še 2uri kasnej. Turobno in črno je blo do 16h, ko zapiha nek čudn veter. Ne, ni bla ne burja, ne jugo, ki smo jih navajeni u vipavski dolini. Sploh ni važno, nebo se je zjasnilo. Bratec pograbi moped iz garaže, ga malodane skoraj nese v kombi in že smo bli na poti v Vrtojbo :D Že speljem, ko mi tamali reče: "Ej, a nas ne bi ti kej prtisnu, že k boš turista igral na progi?" "OK, skoč po fotiča..." Oprema je bla, samo še na lokacijo prit.

Pridemo tja......... ma glejte slike, boste vedli use :D

noroooo :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrekarjeva nesreča izpred nekaj postov nazaj je pripeljala naslednje. Ko sem stopil v kontakt na pretekli dirki Akrapoviča v Konjicah me model sploh ni pogledal. In sem si mislu, daje zameru, ker sem objavil njegove zmaličene kose. Čez dve uri se me končno usmili in mi nameni pogled. (Jebo mast k bi bejbo pecu) Pa ga prašam če je kej zameru in me gleda k bik u nova vrata češ zakaj. Ko mu razložim da so fotke na netu, skor faše žiučnga. To sliši tud fotr Stane in njemu se zgodi podobno. Komaj sem ju umiril in razložil, da o tem kaj je z njegovo mašino bilo, že ptice pojejo. In potem fotr Stane postavi ultimat; če bo popravljena mašina na dirki delala, objavi sliko njenega rešitelja. Jože je opravil projekt in zdraven je njegova desna roka Gregor. Včasih se tudi poslatkata. Smrekarjevi so jima hvaležni. :worship: :worship: :worship: :worship:

post-7006-1188632627_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Jožko je res taprav majstr ej... kaj vse sm že jz vidu prnjemu k je zrihtov!! Sam :kva1: :eek: :eek: :eek: :kva1:

Sj Damo je mene tud mal čudn gledu k sm ga vprašu kaj je blo, sm že skor mislu d mi je kej zameru.... pa pol sma tko...l, v smislu "jebiga - sj nism jz nč kriv". Jožko pa valda zrihta - ni da ni!

Včer biu v Cukrci.... kadil seje napolno, ene parkrat sm se peljal kr napamet. Mel skor novo gumo gor (1 trening je mela za sabo), in sm jo včer čiz ogulu.... Proga je bla tok zbita, na nekaterih delih še kr mal unih špic vn gledal... ja prov škoda se mi jo je zdel. potem pa ene 20 minut do sednih,.... prov na motorju se je slišal k je sam grmet začel.... v 5ih minutah stemnilo in pošteno uscalo!! Proga.... k za nov let na blejskem jezeru.... drsel vse na fertik.... in smo se vsi sam postavl pod hiško, in gledal majstra K. Gerčarja, k je v drsalnci furu krog 02.07. .. res prov hudo.... k je v parih krogih une čiz čiz druge linije naštudirov in pelu k norc!

Sam sm naredu ene 25 krogcov.... in zadnga padu k zmaj.... mam čiz palve noge.... tko d dons kr mal zateguje. Poškodba rame še zdalče ni odpravlena :doze: - vrjetn botrba na operacijo! A je kle že kdo mel kšno operacijo na rami al pa saj poškodbe rame? No pr men bo vse jasn jutr k nesem g. Fuchsu sliko ultrazvoka, pa bo on povedu al bo rama al ne... :cry: :cry: :cry:

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmokak evo eno slikco mene pa tvojga brata :naughty:Drgač pa kr super tekma razn tega de jih je ene 10 padl 2. vožno takoj po prvem ovinku :headbang:

semic028.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooo super. Hvala, zelo je bil vesel :worship:

Ja učeri je bla.... lahko bi se reklo kaskaderska dirka... Normalno so jo odpeljali samo tamali 65&85cc. V ostalih kategorijah so se pousod lomili al motorji al kosti :krneki: Pr nas - 125 R2 - Je bil drugo dirko res masaker na prvem skoku po startu. Ene 7 motorjev na kupu en vrh druzga. Še dobro, da sm v tistem levem ovinku zapeljal na zunanjo špuro in se nisem drenjal v gužvi... Ko pridem na skok vidim zastavico, pa sem mislu, da je nekdo padel na vrhu. Gas po desni strani, tisti kup, sem kar preskoču (mal pri strani, ne po sredini) :blink: samo zablendal sem... Ko se proga obne v dolino, sem v zraku (skok) si mal bolje ogledal situacijo spodi... Ene par se jih je držalo za noge (med drugimi tudi Perovšek - stari upam d ni nč hudga) ene par je tiste motorje vleklo vn iz kupa. Nevideno :wacko: Pogledam še malo, iščem rumenega suzukija 195 v kupu... NI GA, super, bratec se je zmazal. Ko sem sprevidel čemu sem ušel, mi je dalo še bol power. Naspidiram preve 5krogov nekje okrog 12. mesta sem se pelu, pol se je par ponesrečencev pobralo in me prehitelo, na koncu še bratec prileti mimo in končava on na 15. js na 16. mestu. Odlično :photo:

pol mi je oče povedu, k je tam vlekel dirkače pa motorje s proge kaj se je zgodilo (je stal ravno tam). Enga je mal opletlo k je pristal v mehko zemlo tik pod skokom, drugi TAKOJ za njim tega ni pričakoval in ga je naskoču. In tako dalje še ene 5-6 ostalih za njimi. :ninja: Kar je blo, še dobro se je izšlo.

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!