Skoči na vsebino

Servis Piaggo


Ktm Supermoto

Priporočene objave

<_<

Lahko bi navedu cca. v kateri regiji in če želiš popravljat pri pooblaščenem serviserju al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno včerja sem se peljal mimo table "Tomos, Piagio ... servis in rezervni deli".

Kje je pa to bilo se pa ne spomnim, da me ubiješ ... Si pogledal v telefonski imenik ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš pametne odgovore, moraš vprašanje zatavit bolj konkretno. Povej točno kakšen stari piaggio imaš in katere dele bi rad kupil. Kot drugo so "stari piaggioti" silno preprosti, tako da boš mogoče tudi sam lahko kaj popravil. Mimogrede, za skoraj vsak stari piaggio se dobi še čisto vse dele, do zadnjega šraufa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se kupijo deli ? piaggo je PK 125 Kt .Dolgo je stal skoraj 5 let .Mogoče ga bom sam popravil.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je treba popravit? Če je motor stal 5 let, se še ni sam pokvaril. Gume pa lahko kupiš v trgoavtu, pa akumulator tudi, če ga tvoj stari piaggio ima.

Drugače sem pa jaz dele kupoval pri Roetlu v Trstu. To je official piaggio dealer, zalogo ima ogromno, lahko pa tudi naročiš pa e-mailu, in te obvesti, ko pride roba. po e-mailu se z njimi da tudi v angleščini komunicirat.

ROETL RODOLFO SUCC. SRL

VIA S. FRANCESCO, 50 - TRIESTE

TELEFONO: 040/ 637373 FAX: 040/ 637545

http://www.roetl.dealer.piaggio.com/

roetl@dealer.piaggio.net

Še ena alternativna varjanta je, če se pozanimaš pri PVG doo, koliko so se kaj pripravljeni zajebavati s starimi malenkostmi. Trgoavto tega ni hotel početi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pel ga k zivcu--ce ves kje je.ta clovk popravlja vse--pa se pobolsu se je.

Kje je ta Živc? Bi bil res hvaležen za odgovor, ker ne vem za noben servis v Lj (mam pa NRG MC2, če je to kej pomembn)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!