Skoči na vsebino

Ali je lahko penis prevelik?


:::PENIS:::

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Malce :topic:

Kaj se je zgodilo nesrečnemu Romunu, ker je delal s "trdim"

Vreča žita mu je padla na penis - Preveč se je "vznemiril"

Neki romunski mladoporočenec si je poškodoval penis, ko se je med prenašanjem težke vreče žita spogledoval s svojo mlado ženo.

52-letni kmet Gheorghe Popa iz Galatija je vreče žita nosil v skedenj, medtem pa se je ustavil in opazoval svojo 25-letno ženo Loredano, ki je obešala perilo.

Ker se je malce preveč "vznemiril", mu je težka vreča padla na nabrekli penis, pri čemer so se presekale pomembne kite in vezi.

Ta nesreča je Popu povzročila hude bolečine, njegov organ pa najverjetneje ne bo nikoli več deloval. Spolnih odnosov najbrž ne bo mogel imeti nikoli več.

vir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce  :topic:

Kaj se je zgodilo nesrečnemu Romunu, ker je delal s "trdim"

Vreča žita mu je padla na penis - Preveč se je "vznemiril"

Neki romunski mladoporočenec si je poškodoval penis, ko se je med prenašanjem težke vreče žita spogledoval s svojo mlado ženo.

52-letni kmet Gheorghe Popa iz Galatija je vreče žita nosil v skedenj, medtem pa se je ustavil in opazoval svojo 25-letno ženo Loredano, ki je obešala perilo.

Ker se je malce preveč "vznemiril", mu je težka vreča padla na nabrekli penis, pri čemer so se presekale pomembne kite in vezi.

Ta nesreča je Popu povzročila hude bolečine, njegov organ pa najverjetneje ne bo nikoli več deloval. Spolnih odnosov najbrž ne bo mogel imeti nikoli več.

vir

kruto ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Falus!

A sem lahko prevelik? A sem sploh dost velik? Kaj pa če sem premajhen?

Falus!

...vaš...:::PENIS:::

:eek: Vprašaj svojo partnerko! Če gre za ljubezen ni problemov. Običajno pa sprašujejo tisti z "majhnimi", kajti tisti s "ta velikimi" se z njimi hvalijo. Potolaži pa se s tem: Če ni velik in debel, je pa tehničar! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MISEL DNEVA:

nimam velikega,

mi pa hitro pride!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Struktura ambivalntnega odnosa ekstremno negativno vpliva na sposobnost vizuelnega in kognitivnega zaznavanja...

ali

ljubezen je slepa...

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam debelga ----

ampak je pa kratek

\Documents and Settings\Peter\Desktop\window.php.htm

tom si poglej pa povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si sam ne boš pomagal, ti tudi bog ne bo.... B)

post-5241-1129043589_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes imam od polovice noči naprej odločno prevelikega. Ne vem, ne vem...pa če upoštevam, da imam še dioptrijo...damn... :D Gate pa tudi niso šle tolk skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imam od polovice noči naprej odločno prevelikega. Ne vem, ne vem...pa če upoštevam, da imam še dioptrijo...damn...  :D  Gate pa tudi niso šle tolk skupaj.

A maš ti tut take probleme? Po mojem je tale luna mal kriva. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!